Jump to content

qbonny

 • Content Count

  49
 • Joined

About qbonny

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

478 profile views
 1. Dzięki wszystkim za odpowiedzi! Wybrałem jeden, działa, z kompem wszystko okej
 2. W obu przypadkach 403 - dostęp zabroniony. EDIT: sorka, mój błąd - działa
 3. Poszukuję KMS do W8.1, ale żeby ten KMS był sprawdzony, że działa i do ściągnięcia z jakiegoś normalnego miejsca, żebym nie musiał szukać wśród 100 przycisków "download", który jest właściwy i ściągnie mi KMS, a nie jakieś wirusy i aplikacje porno. Ktoś pomocny?
 4. Kiedyś może tak. Wypadałoby sprawdzić, co się poleca, a najlepiej odsyłać do oryginalnej strony programu, a nie do podejrzanych pośredników. Nie "zeżarło mi dlatego, że życzę piekła, tylko uważam uważam, że powinno być piekło, bo mi "zeżarło" z powodu odsyłania do wątpliwych linków. Zawsze instaluję programy bardzo uważnie, to pierwszy tego typu przypadek u mnie od wielu lat. Co ta wypowiedź wnosi oprócz Twojej złośliwości?
 5. Za polecanie takich linków powinno być dożywotnie i pośmiertne piekło. Ściągnięcie programu z podanego linku odbywa się w bardzo dziwny sposób, co więcej, po zainstalowaniu, program informuje, że ta wersja jest nieauktualna, nie działa i mam ściągnąć nowszą (2.2). Ściągnąłem i dziękuję bardzo, naściągałem sobie syfu (estuora i fish.exe - cokolwiek to jest) "instalując" tę nową wersję. Teraz Windows non stop napiernicza mi komunikatami o złośliwym oprogramowaniu. Dziękuję.
 6. Czy ma sens zakup klucza z Allegro za 25zł do W8? Chodzi mi o to, żeby system był "oryginalny na pierwszy rzut oka". Niepokoi mnie tylko zastrzeżenie, że może być konieczna aktywacja telefoniczna (to by sugerowało wielokrotne wykorzystanie jednego klucza). Ktoś kiedyś próbował?
 7. Tiaaa... wielkie dzięki za pomoc. Znam ten link. Na pewno podam im maile i numery telefonów do... nie wiem kogo, bo na pewno nie pracownicze ; )
 8. Szukam niemodyfikowanego obrazu systemu Windows 10 w wersji testowej (na 90 dni). W ostateczności może być W8.1. Ktoś pomoże?
 9. Do UEFI mam niechęć, jako że uważam je za ułomne. Co chwila czytam gdzieś po forach, że ludzie mają z tym problem. U mnie też wystąpił i UEFI "zamarzło" - przestało zapamiętywać wszelkie zmiany: czy ustawiam nowe hasło, czy zmieniam kolejność bootowania, czy cokolwiek innego, to po "zapisaniu" zmian i tak wszystko jest po staremu. Poza tym przy starym dobrym BIOSie mam poczucie pełni kontroli. Co do IME - zwyczajnie nie ufam temu rozwiązaniu i obawiam się o bezpieczeństwo. Jeśli tam się zagnieździ jakieś badziewie, to usunięcie tego będzie karkołomną sprawą. O możliwości zdalnego kontrolowani
 10. Usiłuję ostatnio znaleźć płytę główną (jak najnowszą), która nie ma Intel Management Engine. Druga kwestia to płyta bez UEFI. Zastanawia mnie czy są jeszcze gdzieś takie płyty, które obsłużą w miarę wydajne procesory (core i5 oraz i7 od 2.gen. w górę). Szukam i szukam. Szczególnie bez IME trudno mi coś znaleźć.
 11. Niestety, akurat z tym mam problemy, Wszystko inne działa jak należy. Z tego co widzę, nie tylko ja się skarżę na mega. Efekt na Vivaldi (tak sobie stoi i się nie zmienia): A na Firefoxie: Niezbyt mam ochotę istalować zbędne mi wtyczki. EDIT: Poszło na Chromium.
 12. Żeby zdobyć dowód, trzeba by było odszyfrować pakety wysyłane do MS, a na to nie jestem aż taki specem, a nawet gdybym był, to nie mam na to czasu. Nie chce mi się wierzyć, że MS po tajniacku wysyła sobie tylko dane diagnostyczne.
 13. Można prosić inny serwer? Mega jest mega słabe. Na Vivaldi cały czas mam starting i 0%, a jak odpalam Firefoxem, to próbuje mnie zmusić do instalacji wtyczki...
 14. A ponieważ takiej wersji nie ma, to walczę z dziesiątką, aby taką wersję uzyskać - w ten sposób kontynuuję temat. Mamy prowadzić rozmowy na zasadzie "jest-nie ma", "działa-nie działa"? iso, ale przeglądarki chyba nie wysyłają zawartości dysku do swoich twórców...? ;> Gdybym kierował się tym, co jest mi tu radzone, to oprócz zainstalowania wspomnianej wcześniej wersji Win10, użyłbym też O&O, pomimo których i tak byłyby nawiązywane połączenia szyfrowane tls. A zatem nie są to "sposoby zaradzenia" No i nie bardzo wiem, o co halo z tym mBankiem... no jest sobie tam jakiś plik w js,
 15. Próbujesz się odgryźć, ale Ci nie wychodzi Temat jest o windows 10 bez telemetrii. To dziwne, że były na jej temat "wywody"? Dla mnie dziwniejsze jest, że dostawałem odpowiedzi nie na temat
×
×
 • Create New...

Important Information