Jump to content
WinClub

Kocurek7979

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About Kocurek7979

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

370 profile views
 1. Wiem,, że to jest system operacyjny. Dzięki za odpowiedź i uwagę
 2. Witam. Można ten program zainstalować bez podawania klucza przy instalacji i zarejestrować go już po zainstalowaniu? W opisie jest, że można instalować ze swoim oryginalnym kluczem. Ja takiego klucza nie mam.
 3. Dzięki za podanie nazwy programu. Po odinstalowaniu EDGE system jest stabilny, czy można spotkać jakieś "niespodzianki"?
 4. Witam. Próbował już ktoś odinstalować w Windows 10 Microsoft EDGE? Moje pytanie jak go odinstalować i czy system jest po jego odinstalowaniu stabilny.
 5. Zakładając, że nie da się go uratować to jakich firm dyski HDD są dobre? Ja do tej pory WD uważałem za dość dobre a jednak tak nie do końca.
 6. Wypróbowałem podany tutaj w poście program VICTORIA, niestety same błędne sektory. Ktoś wspomniał, że dysk mógł upaść - u mnie na pewno nie upadł. Dysk był zamawiany przez internet - kurier, dostawca dysku mógł go upuścić? Tego to już się chyba nie da sprawdzić. Uszkodzeń mechanicznych na dysku nie zauważyłem. Jest jakaś możliwość jego odratowania, czy nowy dysk?
 7. Witam. Posiadam dysk twardy opisany w temacie postu. Dodam jeszcze, że jest to dysk WD Blue produkcji tajlandzkiej. Dysk ten mi się kompletnie wysypał tzn. prawdopodobnie na całej jego powierzchni występują bad sektory. Program " MiniTool Partition Wizard " od razu po podłączeniu tego dysku podaje komunikat " Bad disk ". Nie mam pojęcia jak doszło do tego, aby na całym dysku były same bad sektory. Dysk na pewno mi nie upadł. Moje pytanie, czy ten dysk jest jeszcze do uratowania (jakiś program lub programy)? Posiadam system Windows 10 Pro w wersji polskiej. Dysk był mało używany.
 8. Teraz linki działają, dzięki za ich poprawienie.
 9. Witam. Dzisiaj chciałem ściągnąć ten program, ale link jest już nieaktywny. Tego programu już tam nie ma.
 10. Ja chciałbym zainstalować ten Windows 10 Pro x64 oraz Office 2019 Pro plus, ale jest jeden problem z moim laptopem (Acer). Jest zaszyta w biosie tylko wersja Home możliwa do zainstalowania Windows 10. Ma ktoś sposób jak to ominąć? Chodzi o to, że podczas instalacji Windowsa np z AiO nie mam wyboru przy instalacji jaką wersję Windows chciałbym zainstalować. Zainstaluje się u mnie tylko wersja Home . Ja chciałbym mieć mimo wszystko wersję Pro. Poradzi ktoś jak zainstalować w tym laptopie wersję Pro lub inną niż Home?
 11. Ja też tak uważam. Przez pewien czas skończyła mi się licencja na niego i spróbowałem innych programów antywirusowych. Nie byłem z nich za bardzo zadowolony. W końcu kupiłem legalną licencję na ten program, tania nie była. Teraz jestem z tego programu najbardziej zadowolony, polecam go także innym. Jest to wersja ESET Internet Security.
 12. To nie jest tak do końca. Ja mam Windows 10 Pro 1903 PL AKTYWOWANY i u mnie ta opcja też nie jest dostępna. Teraz to co zrobić z tym fantem? Wiem, że można zmienić tło systemu na czarny. Ja wolę mimo wszystko tak jak było we wcześniejszych wersjach Windows, czyli jasne tło, Pasek Zadań ciemny.
 13. Tak, ale ja się zarejestrowałem w tym programie na mój adres e-mail. Drugi raz ten numer to raczej nie przejdzie, mają już mój adres e-mail w ich bazie
 14. LAGUNA pisze: Bardzo chętnie przy nim zostanę. Chciałbym spytać o te metody. Pisałem o cenie na stronie internetowej tego programu. Metodą pozostania przy tym programie jest wspomniany sklep internetowy, czy są metody, o których ja nie wiem? Szukałem kluczy na pewnym znanym forum internetowym z programami - podawane tam klucze już wygasły, nowych nie znalazłem. Mógłbym wiedzieć o jakich innych metodach wspominasz? Podejrzewam, że nie tylko ja byłbym nimi zainteresowany. Nawiasem mówiąc program ten jest na topie programów antywirusowych.
×
×
 • Create New...

Important Information