Jump to content

BuchuOEM

 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

About BuchuOEM

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

426 profile views
 1. Panowie jak dodać do menu kontekstowego PPM skróty. W kolejności: +Opróżnij kosz +Opróżnij schowek +Reset eksplorera (po wciśnięciu PPM + shift) +Zasilanie -Uśpij -Wyloguj -Wyłącz -Resetuj Masakra dodałem dwa z 3 skrótów (nawet z ikonami) ale nie w tym miejscu co bym chciał. :/ Po lewej u mnie po prawej wypociny z Painta. Brakuje resetu eksplorera (który pojawia się tylko przy wywoływaniu tego menu z wciśniętym <shiftem>) i podmenu zasilania. Do tego mam kłopot z podglądem obrazu.
 2. Panowie, można w tym systemie ustawić logowanie za pomocą PINu?
 3. No to jak widać u mnie nie były nigdy zaznaczone a logowanie PIN_em znikło... Utworzyłem na próbę konto lokalne. Tam też nie mam opcji logowania PIN. W Winaero Tweaker włączyłem disable WU, telemetry, PRB. Ale włączenie tych opcji nic nie zmienia. Włączyłem też nun lock przy logowaniu jednak po kilku resetach przestaje działać. Już nie mam pomysłu na ten PIN. Żeby od początku nie działał to luz ale skoro można tej opcji używać to dlaczego po standardowej optymalizacji znikła?
 4. U mnie wygląda to tak. Zakładam, że chodziło Ci o sekcje "lock screen". Czy, żebym wyłączył wszystko inne?
 5. Hej. Problem rozwiązany oczywiście czyszczenie Dism++ i "Czyszczenie" poraz kolejny zrobiłem. Ale aktualizacje wyłączone w OOSU10. Teraz mam kłopot bo logowanie do Windy tylko hasłem. Nie mam możliwości logowania PINem. Ktoś wie, którą opcję mam ustawić na eneble ??? ooshutup10.cfg
 6. Ale optymalizator nie pyta czy wyłączyć aktualizacje itp... Czyszczenie zrobiłem. Może bitdefender coś namieszał?
 7. Panowie - to znowu ja... Aktualizację się nie zainstalowały ale mam irytujący mnie kłopot. Jak się pozbyć tego komunikatu i kropki obok przycisku zamknij?
 8. Sterowniki się zaskakująco ładnie same zaktualizowały (jestem pod wrażeniem). Ale co zrobić z "ważną aktualizacją" (wersja lite)? Czy to tylko kolejne wersje sterów (wg. menadżera jest wszystko zainstalowane), czy jakaś aktualizacja, który uszkodzi modyfikowany system (ale to nie powinno mieć miejsca)? Narazie zablokowałem i czekam na odpowiedź.
 9. Czy jeśli wywalono tryb tabletu tzn ekran dotykowy nie działa czy tylko tryb tabletu? Tutaj o usuwaniu biometrii nie ma wzmianki więc powinna działać?
 10. Okey rozumiem usuniętą telemetrię. Ale mam hybrydę laptop/tablet z czytnikiem biometrycznym. Czy logowanie odciskiem palca działa czy wyleciało w tej wersji?
 11. Małe sprostowanie w HomeLite też nie ma biometrii. Tylko wersje full. :'(
 12. Home Lite ma kilka błędów, które zostały poprawione w Pro Lite. Za to w ProLite nie działa biometria. Zależy co kto potrzebuje.
 13. No dobrze w edycji Home Lite działa w Pro Lite nie ma w ogóle opcji w ustawieniach. Ktoś mam pomysł jak ją dodać? Uprzedzam, że włączenie opcji "biometrical features" w OOSU10 nic nie zmienia. Może jest jakiś skrypt, który doda tą funkcjonalność do systemu? Chyba, że w LTSC Lite będzie działać...
 14. Nie udało mi się włączyć logowania odciskiem. Sterowniki są, w Tuning, Telemetraia uruchomiłem program i włączyłem niby "finger..." Ale w opcjach logowania nadal nie mogę użyć odcisku palca, srom-otnik możesz pomóc? Albo potwierdzić, że w tej wersji to nie zadziała... Na pełnej zacinają się nawet filmy w przeglądarce na moim KIANO a na lite działają płynnie.
 15. Hej. W wersji lite pro można włączyć obsługę czytnika linii papilarnych?
×
×
 • Create New...

Important Information