Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home Pro v.20H2 Compact {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 15.09.2020

Recommended Posts

zainstalowałem Windows 10 Home Pro v.2004 Compact {x64} moim zdaniem lepszy od slim - jednego nie rozumie app mój telefon przy próbie połaczenia przez bluetooth wywala - twój telefon został podłaczony do innej aplikacji - o co chodzi 

Czy inne urządzenia w ogóle parują się, można np coś przesłać poprzez bluetooth? Próbowałeś najpierw połączyć poprzez ikonę bluetooth urządzenie a potem sprawdzić czy program rozpozna? Mam starszego moda więc nie mam jak tego sprawdzić - jeśli pierwsze wymienione rzeczy nie działają zerknij na usługi - może od bluetooth lub pokrewna jest wyłączona.

Witam. Niby wszystko oki ale nie mogę podłączyć głośnika blu i telefonu samsung A70. Nie odnajduje blutootlha i sam nie umie odszukać :(

poza tym Kaspersky trochę wariował i wywalił małe conieco

WejdzDodaj w opcjach bluetooth widoczny dla wszystkich urządzeń.Powinno połączyć.Mnie łączy z głośnikem blu bez problemu

Wejdz w ustawienia- Urządzenia- po prawej stronie -Więcej opcji Bluetooth.tam ustaw widoczność dla wszystkich urządzeń.Następnie Dodaj urządzenia buetooth lub inne (pierwsza pozycja )

Zasadnicze pytanie czy przytrzymałeś przycisk od blu na głośniku, żeby wysyłał sygnał, z którym będzie mógł się komputer sparować? Jeśli inny sprzęt daje się połączyć, odebrać z telefonu zdjęcie to coś robisz nie tak.

Mowa o poprawce; KB4566782 ? Instalowałem obraz z początku czerwca i również instalacja kończy się błędem: 0x800f0984 - możliwe, że zawiera rzeczy dla Defendera bądź innego usuniętego składnika

Panie Konuss - są szanse na nową kompilację w obecnym miesiącu czy plany raczej na następny, gdy większe zmiany zajdą? Tak przy okazji pytam. 

Mi poprawka KB4566782  na innej modyfikacji instaluje się poprawnie prawdopodobnie używaliście narzędzia do sprzątania śmieci po aktualizacji a jedna z poprawek rozwaliła mechanizm DISM stąd problemy z instalacją aktualizacji