Jump to content
WinClub

tomciotbg1987

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

About tomciotbg1987

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To gdzie tkwi problem ??…,że wygląda to jak wygląda
 2. Tak wygląda system po zainstalowaniu, proszę o pomoc. Robiłem obraz za pomocą Rufusa system plików raz fat ,później ntfsno i oczywiście gpt, nic nie pomogło.
 3. Witam Panowie i Panie, Taka prośba ode mnie. Jest ktoś mi w stanie pomóc. Próbuje od kilku dni zainstalować ten system , lecz za każdym razem jak zainstaluje wszystko wygląda niczym w systemie co klasycznym, wszystko jesteś szaro bure, zainstalowałem Sterowniki wszystkie od grafiki również przy wyborze instalacji wrzucilem plik ei.cfg do folderu z pendrivem. Pomału tracę cierpliwość gdzie tkwi problem. Ostatnią wersję jak miałem. 153 jest wszystko ładnie pięknie tylko tutaj coś nie halo. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję. Pozdrawiam serdecznie
 4. Właśnie zainstalowałem i zobaczyłem, która wersja mi podejdzie pod klucz home? Prosiłbym o pomoc
 5. Klucz w biosie na wersje home podejdzie pod ten system??
 6. Witam serdecznie, Czy na tej wersji zatwierdzi mi klucz jak mam na biosie do wersji home? Jest możliwość, aby ktoś wrzucił na Google, taka moja prośba, z góry dzięki.
 7. Hejo Macie też problem z paskiem , wszystko wygląda niczym w klasycznym XP? Mimo ,że zainstalowałem najnowsze sterowniki i do grafy tak samo dalej jest tak samo. Zainstalowałem poprzednią wersję .153 i nie mam tego problemu Wszystko jest ładnie pięknie. Wcześniej miałem problemy z wyborem wersji systemu dodałem plik ei.cfg do folderu source na pendrive i wszystko poszło, ale po instalacji wszystko jest szaro bure.
 8. Również tak samo zrobiłem kręcił w kółko czekaj i czekaj pare razy wcisnalem parę klawiszy i poszło. Dziwne trochę , ale ważne, że pomogło
 9. Czy w tym również po aktualizacji należy robić oczyszczania systemu?
 10. Wersja bez cortany. Niby się instaluje do 80,90% i wywala błąd niepowodzenie.
 11. KB4551762 błąd podczas instalacji ma ktoś też z tym problem aby zainstalować?
 12. Chłopie jesteś Wielki :) Po wielu zawirowaniach według twoich wskazówek UDAŁO SIĘ !!! :) SUPER, dzięki Wielkie za pomoc. Tak to prawda mam klucz do wersji HOME zapisany w BIOS'ie. Jeszcze raz dzięki .
 13. Mile widziana wersja home ,da radę puścić tak okrojoną?
×
×
 • Create New...

Important Information