Skocz do zawartości
lukasknw

System pod gry /internet i5 2500/770.

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tu do gier polecał moda 8.1, lecz ja bym instalował 10 (64bit). Zależy co komu pasuje.

Serio polecasz do grania win 10 na drugą gen ????

A później słychać narzekania że gry nie działają :D :L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio polecasz do grania win 10 na drugą gen ????

A później słychać narzekania że gry nie działają :D :L

Mniejsza wydajność będzie pod win 10 od rana posiadam win 10 i nie wiem czy formatować na 7  czy myślisz ,że "7" będzie się lepiej sprawować? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mniejsza wydajność będzie pod win 10 od rana posiadam win 10 i nie wiem czy formatować na 7  czy myślisz ,że "7" będzie się lepiej sprawować? 

Dobrze skonfigurowany win7 będzie lepszy pod tym sprzętem niż 10, polecam wersje Extreme w7 od Mr.T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze skonfigurowany win7 będzie lepszy pod tym sprzętem niż 10, polecam wersje Extreme w7 od Mr.T

dobrze skonfigurowany ? możesz troszkę rozwinąć .Win DreamOS - Extreme PC/Tablet (x86-x64) 2k17 ten?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od wczoraj testuje win 7 od Extreme i powiem ,że odczuwalne lepiej się sprawuje ,w cinebcnch na w10 było 68fps a na w7 85 niewiem czy to sens na to patrzeć. Ale nie miałem. F,asu grać ,a czy do Extreme użyć też skryptu ? teraz sprawdziłem i na win 7 mam straszne spadki fps w bf1 jak i w bf4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze ci radzą . Jeśli chcesz pograć w nowsze gry to zainstaluj windows 10 64 bit; i nie musisz mieć od razu ultimate.

Ja np. mam bardzo dużo gier starszych które chcę przejść /pograć i mi nie potrzebny nowszy windows na razie.(Kurcze pieczone! Starszych gier to ja przez kilka lat nie przejdę!).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi