Jump to content

mmaciek12

 • Posts

  328
 • Joined

 • Last visited

About mmaciek12

 • Birthday February 10

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,443 profile views
 1. Jeśli masz włączone skalowanie ekranu, to je wyłącz (czyt. ustaw na 100%)
 2. Osobiście do takiego netu mam taki router: https://www.x-kom.pl/p/281411-router-asus-rt-ac1200g-1200mb-s-a-b-g-n-ac-usb.html Jedynie co mnie gryzie to brak obsługi OpenVPN, ale poza tym router spisuje sie świetnie. W funboxie wifi wyłączone.
 3. To nie jest problem, to sposób działania Wifi, gdzie wraz z zwiekszającą się odległością od źródła,zwieksza się degradacja sygnału.
 4. Wszelakie RX-y głównie z serii 4xx i 5xx do tej pory potrafią ujarzmić tylko Sapphire, i seria Strix od Gigabyte. reszta producentów się nie popisała, głównie tym że stwierdzili że chłodzenie zaadaptowane z kart od zielonych będzie śmigać jak należy. Tutaj niespodzianka i userzy muszą robić uV żeby jakoś ujarzmić to czego producent nie umiał.
 5. Ktoś tu wspomina o światłowodzie z Orange?
 6. Płyty z B350, B450, X370, X470 i X570 i wyżej obsługują podkręcanie, jedynie A320 nie obsługuje.
 7. Na LG masz 163 ppi, na AOC masz 138 ppi. Niestety na AOC powinieneś widzieć więcej większych pikseli. Tak czy siak to wszystko wygląda normalnie, nie wiem może użyj tapety w 4k zamiast 1080p?
 8. Pewnie chodzi Ci o fingerprint przeglądarki, tu masz artykuł o tym jak go zmienić. https://www.ghacks.net/2013/08/01/how-to-modify-your-browsers-fingerprint-so-that-it-is-no-longer-unique/
 9. Postaw na tym Manjaro i zobacz jak Ci działa, powinieneś być zadowolony
 10. Tak jak się spodziewałem, zdechł kontroler pamięci. Pendrive trup. Jeśli bardzo chce Ci się bawić i ratować to co tam było zostaje przelutować identyczny kontroler na płytkę. Zdrowy pendrive wygląda mniej więcej tak:
 11. Dream Machines nie polecasz, a typowego chinola już i owszem... Nie rozumiem Cię kompletnie, ale może to i lepiej.
 12. Z tego co widzę sfreezował się biedny, bądź padł kontroler pamięci. Jeśli to pierwsze spróbuj pod Partition Magic z poziomu LiveCD go rozbujać (zapyta czy spróbować odfreezować) jeśli to drugie to pendrive na straty.
 13. Zdecydowanie polecam swoją DM1 PRO dostępna np tu: X-KOM, przez ostatnie 2 lata mnie nie zawiodła, jest precyzyjna i dobrze leży w dłoni. Nie potrzebuje dodatkowych programów i sterowników. Dodatkowo Polski producent. Zdecydowanie warta zakupu. P.S. Ten sam sensor co w Zowie FK
 14. Na "dużo takich małych czarnych kwadratów" nałóż termopad, bo to VRM karty jest, na "dużych kwadratach srebrnych co jest ich 6 pod kondensatorami" nie musisz nic nakładać, to są dławiki. daj 1mm na pamięci i pastę na rdzeń i powinno być po sprawie. Jeśli wg. Ciebie wentylatory na karcie zbyt szybko pracują ustaw im inną krzywą pracy np. poprzez MSI afterburner, bądź w samych sterownikach (wrzucam zrzut ekranu gdzie to zrobić). Miłej zabawy
×
×
 • Create New...

Important Information