Jump to content

Windows 10 MOD Pro x64

Recommended Posts

Wow! Dziękuję za pomoc. UltraISO Wgrał system na pendriv jak powinien. Wszystko działa ok. Zużycie RAMu około 1GB. Gry działają dobrze. Tylko w Mafii 3 mam mniej FPS o około 10 chyba w porównaniu do ósemki (8.1). Przetestuję jeszcze twoją Ósemkę. Pozdrawiam

Najważniejsze pytanie - Czy został wyłączony podpis cyfrowy sterowników? Niestety u Mr.T jest on wyłączony, i w żaden sposób nie idzie go ponownie włączyć, co wyklucza używanie owego systemu w moim przypadku.

EDIT. Zainstalowane, wszystko pięknie śmiga ;)

Zainstalowany na probe i jak na razie - ladnie chodzi. Stery do tego, co potrzebuje bez problemow. WLAN tak, jak bylo wczesniej wspomniane trzeba poprzez wlaczenie 1 z uslug, potem restart PC i juz dziala. Ciekawi mnie, czy procek rzeczywiscie bedzie mial troche luzu na tym OS. Mam do 30 dni systemu na probe, wiec potestuje :)

Dzieki, Kasia

Zainstalowany na probe i jak na razie - ladnie chodzi. Stery do tego, co potrzebuje bez problemow. WLAN tak, jak bylo wczesniej wspomniane trzeba poprzez wlaczenie 1 z uslug, potem restart PC i juz dziala. Ciekawi mnie, czy procek rzeczywiscie bedzie mial troche luzu na tym OS. Mam do 30 dni systemu na probe, wiec potestuje :)

Dzieki, Kasia

ok, czekam na dalsze opinie ;) 

do Pani Kasi (nie śmiem pisać  a  w kółeczku)

tło pulpitu jest tak fajne, że chciałbym przenieść je do swojego służbowego laptopa - nie umiem znaleźć jednak tego pliku ! ( :wub: )

podaj jak to zrobić

Uprzejmie Proszę

Ja to robię w następujący sposób. Tło Pulpit-klawisz PrintScrn, wklejam do Painta, obcinam to co niepotrzebne i zapisuję jako *.jpg.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information