Jump to content
WinClub
Mrs.K

Windows 10 MOD Pro x64

Recommended Posts

No co ty. Najnowsza wersja. świeżo pobrana ze stronki Rufus.akeo.ie. Nawet wczoraj postawiłem na nowo 8.1 z pendriva po próbach z modami Kasi i działam teraz na nim

UltraISO

UltraISO

Rozumiem, że to program tylko na płyty? Niestety nie mam płyt a nagrywarki nie używam. Naprawdę nie ma możliwości instalacji z pendrive? Mógłby ktoś komu działają te systemy, wyjaśnić jak to robi że mu normalnie do menu instalacyjnego dochodzi? wersje nikki 8.1 i 10 z torrentów mi się normalnie nagrywają na ten sam pendriv i mogę bezproblemowo zainstalować.

Rozumiem, że to program tylko na płyty? Niestety nie mam płyt a nagrywarki nie używam. Naprawdę nie ma możliwości instalacji z pendrive? Mógłby ktoś komu działają te systemy, wyjaśnić jak to robi że mu normalnie do menu instalacyjnego dochodzi? wersje nikki 8.1 i 10 z torrentów mi się normalnie nagrywają na ten sam pendriv i mogę bezproblemowo zainstalować.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ja instaluje i z pena ale jednak w większości przypadków uważam że z płytki lepiej instalować.
Zresztą nawet tu na forum kilka dni temu był poruszany ten temat.

Brak możliwości połączenia wifi z siecią na laptopie

Przepraszam, nie przejrzałem tematu. Internet działa, a System REWELACJA - błyskawica i tylko 11,5Gb.

Wielkie podziękowanie.

Wow! Dziękuję za pomoc. UltraISO Wgrał system na pendriv jak powinien. Wszystko działa ok. Zużycie RAMu około 1GB. Gry działają dobrze. Tylko w Mafii 3 mam mniej FPS o około 10 chyba w porównaniu do ósemki (8.1). Przetestuję jeszcze twoją Ósemkę. Pozdrawiam

Usunięte sterowniki drukarki... Kiedyś miałem też windowsa bez sterowników i nie dało się ich w żaden sposób dograć, czy tutaj jest taki sposób czy mogę już sobie odpuścić ten mod?

Usunięte sterowniki drukarki... Kiedyś miałem też windowsa bez sterowników i nie dało się ich w żaden sposób dograć, czy tutaj jest taki sposób czy mogę już sobie odpuścić ten mod?

Mr.T też wywala sterowniki od drukarek :)

Najważniejsze pytanie - Czy został wyłączony podpis cyfrowy sterowników? Niestety u Mr.T jest on wyłączony, i w żaden sposób nie idzie go ponownie włączyć, co wyklucza używanie owego systemu w moim przypadku.

EDIT. Zainstalowane, wszystko pięknie śmiga ;)

Zainstalowany na probe i jak na razie - ladnie chodzi. Stery do tego, co potrzebuje bez problemow. WLAN tak, jak bylo wczesniej wspomniane trzeba poprzez wlaczenie 1 z uslug, potem restart PC i juz dziala. Ciekawi mnie, czy procek rzeczywiscie bedzie mial troche luzu na tym OS. Mam do 30 dni systemu na probe, wiec potestuje :)

Dzieki, Kasia

Zainstalowany na probe i jak na razie - ladnie chodzi. Stery do tego, co potrzebuje bez problemow. WLAN tak, jak bylo wczesniej wspomniane trzeba poprzez wlaczenie 1 z uslug, potem restart PC i juz dziala. Ciekawi mnie, czy procek rzeczywiscie bedzie mial troche luzu na tym OS. Mam do 30 dni systemu na probe, wiec potestuje :)

Dzieki, Kasia

ok, czekam na dalsze opinie ;) 

Guest Taki123

Mam tylko jeden problem ;/ jak klikam w start nie mam tej wyszukiwarki, albo ja jestem ślepy albo nie da się tego naprawić ;/

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information