Jump to content
WinClub
Mrs.K

Windows 10 MOD Pro x64

Recommended Posts

OPIS

Baza: Pro x64          
Wersja 1607 

Numer kompilacji systemu 14393.726

Tego systemu na innej podstawie nie będzie, udostępniam tylko to na czym pracuje, więc nie marudzić, że coś nie działa, jak odinstalować czy usunąć, system na moje potrzeby u mnie działa wszystko.

Dodane:

• 7zip
  • HashCheck
  • TakeownershipEx
  • Tweaki
  • Notepad2
  • StartIsBack ( zapomniałam dodać, pobierz z forum ) 
  • Pełne prawa Administratora

Zintegrowane:

• Poprawki ( bez szpiegujących )
  • Dot NetFramework (łącznie z 3.5)

Usunięte:

• Większość dźwięków
  • Windows Media Center
  • Języki
  • Klawiatury
  • Język naturalny
  • metro ( kafelki) ... zostawione [ ustawienia ]
  • Elementy wizualnne z Mobile PC
  • Windows Defender
  • Sterowniki (skanery, drukarki )
  • Easy Transfer
  • Folder WINSXS ( kompresja, usunięty zbędny balast )
  • Tapety
  • Motywy ( zostawiony domyślny )
  • Usługa raportowania błędów systemu Windows
  • Usługa biometryczna systemu Windows
  • ( i inne śmieci )

Zrzuty:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jeśli podoba Cie moja modyfikacja oceń poniżej i kliknij strzałeczkę, motywuje mnie to do dalszej pracy.

=========================================================================================================

Kompresja install.wim do esd .

Po ukazaniu się pulpitu, zresetuj PC ponownie. 

Pobieranie:

Czy można dodać klawiatury z innego języka - ja jak i wielu mieszkam za granicą i chciałbym używać tych modów na codzień , ale aby coś napisać w danym języku potrzeba klawiatury, bo nie których liter nie ma w polskiej klawiaturze .

Czy to naprawdę taki zysk - usunięcie klawiatur - to samo w prawie wszystkich modach.

Nie bierzecie pod uwagę tych - a jest ich wielu - którzy mieszkają za granicą?

Czy można dodać klawiatury z innego języka - ja jak i wielu mieszkam za granicą i chciałbym używać tych modów na codzień , ale aby coś napisać w danym języku potrzeba klawiatury, bo nie których liter nie ma w polskiej klawiaturze .

Czy to naprawdę taki zysk - usunięcie klawiatur - to samo w prawie wszystkich modach.

Nie bierzecie pod uwagę tych - a jest ich wielu - którzy mieszkają za granicą?

System zrobiłam dla siebie, udostępniam aby sobie użytkownicy testowali :)
Perseusz2002 likes this

System zrobiłam dla siebie, udostępniam aby sobie użytkownicy testowali :)

Dokładnie. Ja tak samo robię dla siebie system, a ze tu dałem to no wiadomo do testu.

Witam, brak wifi co mam zrobić sterownik wgrany pod usb, ale sieci wifi brak tylko Ethernet

proszę o pomoc

Musisz załączyć usługę bo jest wyłączona ;)

Wgrałem iso na pendrive, zbootowałem i zaczęło migać _ w lewym górnym rogu i tak migało z pół minuty a potem cały ekran pokazał pomarańczowo białe pionowe paski i tak zostało.. zrobiłem reset i dałem sobie spokój.

Mi system śmiga bez żadnego problemu, jestem po instalacji wszyskich sterowników, cad'a pcs6 gimpa sony vegas i jest naprawde nieźle.

Niezły modzik wyszedł.

Mógłby ktoś wyjaśnić co mogę źle robić? "Pełne" systemy xp, 7, 8.1 w różnych wersjach wiele razy instalowałem z pendrive i działały. Bardzo chciałbym wypróbować tę modyfikację, ale po wgraniu iso Rufusem jak każdy inny system, po zbootowaniu nie przechodzi do GUI instalacyjnego. Proszę o jakąś wskazówkę.

Mógłby ktoś wyjaśnić co mogę źle robić? "Pełne" systemy xp, 7, 8.1 w różnych wersjach wiele razy instalowałem z pendrive i działały. Bardzo chciałbym wypróbować tę modyfikację, ale po wgraniu iso Rufusem jak każdy inny system, po zbootowaniu nie przechodzi do GUI instalacyjnego. Proszę o jakąś wskazówkę.

Może zła wersja Rufusa  - sprawdź inną wersją albo wypal płytkę jeśli masz napęd DVD.

Może zła wersja Rufusa  - sprawdź inną wersją albo wypal płytkę jeśli masz napęd DVD.

No co ty. Najnowsza wersja. świeżo pobrana ze stronki Rufus.akeo.ie. Nawet wczoraj postawiłem na nowo 8.1 z pendriva po próbach z modami Kasi i działam teraz na nim

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information