Jump to content
WinClub

hofada

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 1. radeon hd 7870 lub geforce gtx 580 na allegro. pozdrawiam
 2. Reinstalacja systemu lub zastąpienie nowym prawie na pewno pomoże. Na tej stronie jest pełno obrazów windowsa. A jeśli nie chcesz stawiać na nowo to pobierz nowy sterownik geforca ze strony Nvidii.
 3. Wow! Dziękuję za pomoc. UltraISO Wgrał system na pendriv jak powinien. Wszystko działa ok. Zużycie RAMu około 1GB. Gry działają dobrze. Tylko w Mafii 3 mam mniej FPS o około 10 chyba w porównaniu do ósemki (8.1). Przetestuję jeszcze twoją Ósemkę. Pozdrawiam
 4. Rozumiem, że to program tylko na płyty? Niestety nie mam płyt a nagrywarki nie używam. Naprawdę nie ma możliwości instalacji z pendrive? Mógłby ktoś komu działają te systemy, wyjaśnić jak to robi że mu normalnie do menu instalacyjnego dochodzi? wersje nikki 8.1 i 10 z torrentów mi się normalnie nagrywają na ten sam pendriv i mogę bezproblemowo zainstalować.
 5. No co ty. Najnowsza wersja. świeżo pobrana ze stronki Rufus.akeo.ie. Nawet wczoraj postawiłem na nowo 8.1 z pendriva po próbach z modami Kasi i działam teraz na nim
 6. Mógłby ktoś wyjaśnić co mogę źle robić? "Pełne" systemy xp, 7, 8.1 w różnych wersjach wiele razy instalowałem z pendrive i działały. Bardzo chciałbym wypróbować tę modyfikację, ale po wgraniu iso Rufusem jak każdy inny system, po zbootowaniu nie przechodzi do GUI instalacyjnego. Proszę o jakąś wskazówkę.
 7. Wgrałem iso na pendrive, zbootowałem i zaczęło migać _ w lewym górnym rogu i tak migało z pół minuty a potem cały ekran pokazał pomarańczowo białe pionowe paski i tak zostało.. zrobiłem reset i dałem sobie spokój.
×
×
 • Create New...

Important Information