Jump to content

darekka

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About darekka

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

224 profile views
 1. Koledzy/koleżanki słowem odbiorcy modów kolegi konuss zasypmy Go na PW gradem doładowań do sieci Play(na allegro doładowanie Play 5zł. kosztuje 4,40zł.) aby mógł dostarczać nam swoje dopieszczone mody bez zamartwiania się czy starczy pakietu internetu jaki posiada aby nam zuploadować nowego moda czy też nie. Dla nas wydatek tych 4,40zł/osobe to nic ale dla autora to znaczna pomoc(ledwo na pakiet neta starczy) i motywacja do jeszcze wydajniejszej pracy za, którą "płaciliśmy" dotąd metodą "bóg zapłać" lub "dziękuję" ale jak wiemy za Dziękuję pakietu neta się nie kupi niestety... Liczę, że odzew po Waszej stronie będzie odpowiedni do pracy kolegi konuss.
 2. Również przyłączam się do powyższej prośby o harcorową wersję HOME(taką jak ostatnio wydana PRO).
 3. Może jakiś serwer z aktualizacjami i podmiana w systemie ścieżek do microsoft update na Twoje serwery-chociaż kto wie ile jest tam powiązań do rozpracowania? Ewentualnie serwer z aktualizacjami(twoimi)+ skrypt/program w systemie do ich pobrania i instalacji(automatycznej lub/i uruchamianej na żądanie usra). Oczywiście są to moje wolne rozważania, bo za ciemny jestem aby bliżej doradzać.
 4. Też popieram pomysł aby Twoje systemy dostawały aktualizacje Twoich poprawek, optymalizacji i aktualizacji bezpośrednio online z Twoich zasobów bez konieczności reinstalacji.
 5. Szanowny kolego(o ile mogę tak się zwrócić) mega szanuję Twoją pracę i trudy włożone w modowanie ale chciałbym zasugerować zastanowienie się nad zmianą dostawcy neta(np.T-mobile Internet Domowy zależnie od max prędkości pobierania do20Mb/do60Mb kosztuje odpowiednio 49 i 65zł./msc.ze sprzętem na własność, a żadnych limitów nie ma-co oczywiste o ile masz zasięg tej sieci możesz wziąć w salonie takiego neta w opcji na próbę i jeśli testy nie wyjdą zadowalająca możesz umowe rozwiązać w określonym czasie(do 14dni) od jej podpisania. Oferta działa we wszystkich technologiach 2G,3G,4G(LTE) oraz wspiera agregację pasm. Moja rada ma na celu oszczędność Twojego czasu i nerwów(na czym my jako odbiorcy Twoich modów również skorzystamy). P.S. nie jestem naganiaczem żadnej sieci ale jako forumowicz telepolis.pl, bez-kabli,pl siedzę dość mocno w tym temacie i czerpię frajdę z doradzania w świecie telko. Więcej: https://www.t-mobile.pl/pl/internet-domowy-tmobile Tu teoretycznie sprawdzisz co powinno działać w Twojej lokalizacji(ale nie sugeruj się tym, bo w praktyce może być zupełnie inaczej) https://www.t-mobile.pl/internet-domowy/cat10034.chtml Tu troche informacji: https://www.t-mobile.pl/pl/internet-domowy-tmobile
 6. Ja na swoich kompach zawsze ustawiam tak aby HDD nigdy się nie wyłączał(opcja usypiania kompa WYŁĄCZONA, a czas po,którym dyski zostaną wyłączone to 9999999minut. Mam w HP8540W 2sztuki ST2000LM003 od 3 lat i nastukały po 22300 godzin i 1200włączeń(zwykle to wyłączenia na noc lub w trakcie reinstalacji systemu)-sprawność cały czas 100%.
 7. Jest jakaś szansa na polskojęzyczne ISO Win 10 RS5?
 8. Panowie wybaczcie koledze Jego lekko nie na miejscu zachowanie ponieważ nie wiedział co czyni-w końcu wszyscy jesteśmy omylni. Dajcie szansę aby się zrehabilitował wydając mam nadzieję rewolucyjny mod systemu ponieważ autor być może ma świeże podejście do tematu modyfikacji, które może będzie nowymi podwalinami dla następnych generacji modów i moderów. Być może autora pomysły dadzą nowy, świeży pogląd na kwestię sposobów usprawniania systemów.
 9. Nieśmiało proponuję aby zintegrować wszelkie poprawki choć z drugiej strony zastanawia mnie czy nie lepiej byłoby odpuścić te "naprawiające" problem z Meltdown i Spectre ze względu na ich negatywny wpływ na wydajność. Decyzję w tej materii zostawiam dla autora. Mądrzejsi koledzy doradzajcie autorowi, bo z czegoś wiedzę praktyczną czerpać musi aby nie popełniać tych samych błędów, które i Wy popełnialiście na początku swojej zabawy w modowanie, bo po co ma ponownie wynajdować koło skoro już je wynaleziono-szkoda czasu, bo ten, który zaoszczędzi na macaniu systemu może spożytkować w sposób konstruktywny na usprawnienie innych jego opcji.
 10. Koledzy dajcie na luz i pozwólcie debiutantowi (tatus) doprowadzić swój projekt do końca-jeśli wypali i zrobi to dobrze to będziemy go chwalić, a jeśli to spierniczy to wiadro pomyj zawsze zdążycie wylać. Na teraz polecam wyluzować i ewentualnie w sposób merytoryczny dzielić się wiedzą i pomysłami. Ja jestem za cienki aby doradzać w sprawach technicznych ale wielu z Was ma sporą wiedzę/doświadczenie i mogłoby się z autorem tego planowanego kastrata nią dzielić...być może będzie z tego bardzo dobry wynik.
 11. Kij z grami-zaduś co się da z telemetrii, szpiegowania i inne zbędne zamulacze. Wystarczy aby śmigało wszystko inne: internet(jakieś optymalizacje), filmy(sami sobie doinstalujemy kodeki), system się nie wywalał bez powodu, antywirus i inne jego pochodne systemowe do kasacji- każdy ma swoje preferencje co do antyvira. Minimalizacja zbędnych wodotrysków(StartisBack wystarcza) celem obniżenia zbędnego zużycia RAM,procka. Słowem rób pod siebie jak i inni moderzy- jak nam podejdzie to z przyjemnością będziemy z niego korzystać-zawsze znajdzie się ktoś u kogo system się nie sprawdzi, bo nie ma opcji aby wszystkich uszczęśliwić. Czekam na BETĘ.
 12. Szanowny autorze-pobrałem Twój wypust datowany na 4 stycznia 2018 wcd.ovh/winclub/WIN10/W10ORG1709X64-a2505954.zip natomiast podczas instalacji obok wyboru wersji mamy 13 grudnia 2017-tak ma być czy plki w wersji x64 nie zostały podmienione na nowe? P.S. ten też jak i RS4 17074 marudzi, że partycja za mała ale przynajmniej instaluje się EDYCJA: po instalacji mamy wersję 192 więc data 13 grudnia 2017 to tylko drobny błąd kosmetyczny.
 13. Wiadomo czy nowa wczesna wersja Win 10 17074.1000.180106-2256.RS_PRERELEASE_CLIENTCOMBINED_X64FRE_PL-PL jest już połatana?
×
×
 • Create New...

Important Information