Skocz do zawartości

darekka

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  30
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O darekka

 • Tytuł
  Zaawansowany użytkownik

Ostatnie wizyty

176 wyświetleń profilu
 1. darekka

  Dysk twardy hdd.

  Ja na swoich kompach zawsze ustawiam tak aby HDD nigdy się nie wyłączał(opcja usypiania kompa WYŁĄCZONA, a czas po,którym dyski zostaną wyłączone to 9999999minut. Mam w HP8540W 2sztuki ST2000LM003 od 3 lat i nastukały po 22300 godzin i 1200włączeń(zwykle to wyłączenia na noc lub w trakcie reinstalacji systemu)-sprawność cały czas 100%.
 2. Jest jakaś szansa na polskojęzyczne ISO Win 10 RS5?
 3. Panowie wybaczcie koledze Jego lekko nie na miejscu zachowanie ponieważ nie wiedział co czyni-w końcu wszyscy jesteśmy omylni. Dajcie szansę aby się zrehabilitował wydając mam nadzieję rewolucyjny mod systemu ponieważ autor być może ma świeże podejście do tematu modyfikacji, które może będzie nowymi podwalinami dla następnych generacji modów i moderów. Być może autora pomysły dadzą nowy, świeży pogląd na kwestię sposobów usprawniania systemów.
 4. Nieśmiało proponuję aby zintegrować wszelkie poprawki choć z drugiej strony zastanawia mnie czy nie lepiej byłoby odpuścić te "naprawiające" problem z Meltdown i Spectre ze względu na ich negatywny wpływ na wydajność. Decyzję w tej materii zostawiam dla autora. Mądrzejsi koledzy doradzajcie autorowi, bo z czegoś wiedzę praktyczną czerpać musi aby nie popełniać tych samych błędów, które i Wy popełnialiście na początku swojej zabawy w modowanie, bo po co ma ponownie wynajdować koło skoro już je wynaleziono-szkoda czasu, bo ten, który zaoszczędzi na macaniu systemu może spożytkować w sposób konstruktywny na usprawnienie innych jego opcji.
 5. Koledzy dajcie na luz i pozwólcie debiutantowi (tatus) doprowadzić swój projekt do końca-jeśli wypali i zrobi to dobrze to będziemy go chwalić, a jeśli to spierniczy to wiadro pomyj zawsze zdążycie wylać. Na teraz polecam wyluzować i ewentualnie w sposób merytoryczny dzielić się wiedzą i pomysłami. Ja jestem za cienki aby doradzać w sprawach technicznych ale wielu z Was ma sporą wiedzę/doświadczenie i mogłoby się z autorem tego planowanego kastrata nią dzielić...być może będzie z tego bardzo dobry wynik.
 6. Kij z grami-zaduś co się da z telemetrii, szpiegowania i inne zbędne zamulacze. Wystarczy aby śmigało wszystko inne: internet(jakieś optymalizacje), filmy(sami sobie doinstalujemy kodeki), system się nie wywalał bez powodu, antywirus i inne jego pochodne systemowe do kasacji- każdy ma swoje preferencje co do antyvira. Minimalizacja zbędnych wodotrysków(StartisBack wystarcza) celem obniżenia zbędnego zużycia RAM,procka. Słowem rób pod siebie jak i inni moderzy- jak nam podejdzie to z przyjemnością będziemy z niego korzystać-zawsze znajdzie się ktoś u kogo system się nie sprawdzi, bo nie ma opcji aby wszystkich uszczęśliwić. Czekam na BETĘ.
 7. Szanowny autorze-pobrałem Twój wypust datowany na 4 stycznia 2018 wcd.ovh/winclub/WIN10/W10ORG1709X64-a2505954.zip natomiast podczas instalacji obok wyboru wersji mamy 13 grudnia 2017-tak ma być czy plki w wersji x64 nie zostały podmienione na nowe? P.S. ten też jak i RS4 17074 marudzi, że partycja za mała ale przynajmniej instaluje się EDYCJA: po instalacji mamy wersję 192 więc data 13 grudnia 2017 to tylko drobny błąd kosmetyczny.
 8. Wiadomo czy nowa wczesna wersja Win 10 17074.1000.180106-2256.RS_PRERELEASE_CLIENTCOMBINED_X64FRE_PL-PL jest już połatana?
 9. U mnie również leci update choć INSIDEREM nie jestem(z 17004 na 17017 również samoczynnie poszło)... Edycja-10 minut i update pobrał się, teraz trwa instalacja aktualizacji
 10. darekka

  WiFi Problem W10 by Kasia

  Musisz uruchomić(przestawić w trym automatyczny) usługę Autokonfiguracja sieci WLAN gdyż autorka z rozpędu ją wyłączyła.
 11. Również polecam bezpłatny(bywa, że i w wersji Premium również) SecureAPlus-od dawna chroni wszystkie kompy, którymi się opiekuję i dzięki 12 silnikom(produkcji gigantów) w chmurze oraz interaktywnemu systemowi automatycznej blokady wszystkiego czego nie zna(do czasu decyzji usera) oraz polskojęzycznemu interfejsowi jest wg.mojej skromnej oceny bezkonkurencyjny. Zasobów praktycznie nie zużywa(bodaj kilkanaście MB RAM zużywa).
 12. darekka

  Aktywacja systemu po formacie

  Możesz zainstalować dowolną modyfikację lub oryginał Win 10Home i podczas instalacji pomiń wpisywanie klucza. Po instalacji automatycznie się aktywuje(przerabiałem to wielokrotnie) choć czasami może to trochę potrwać..
 13. darekka

  Nasze wyniki Speedtest

  T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich", Router MiFi Huawei E5377T z anteną zewnętrzną Sorensen 15dBi plus 10m.kable, Wifi 5GHz. Bez umowy, za 1zł. dziennie nolimit na wszystko(rozmowy komórkowe+stacjonarne, sms,mms i internet oczywiście).
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie