Jump to content
WinClub

darekka

Użytkownik
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

About darekka

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

548 profile views
 1. Ja osobiście uważam, że Twój system byłby dobrą bazą dla leniwych stawiających czysty system ale powinien posiadać te aplikacje, które pod wpływem "emocji" usunąłeś-w sposób znaczny skróciłby czas "stawiania" systemu. Oczywiście malkontencji zawsze moga odinstalować Twoje aplikacje i zainstalować swoje ulubione ale reszta leniwców/osób mniej technicznych miałaby prościej. Oczywiście to Twoja decyzja czy aplikacje będą czy nie. Masz może jeszcze link do "starej" wersji 1909 z aplikacjami, bo mam akurat osobe dla ktorej taki system to zbawienie.
 2. Dzięki za włożoną pracę i proszę o odpowiedź w jakich interwałach będziesz wydawał aktualizacje Swojego systemu?
 3. U mnie w wersji 77 pasek i linki pod nim były w zasadzie białe i były błędnie wyświetlane elemety w prawym górny rogu przeglądarki MINIM/MAKSYM I ZAMKNIJ. Mozliwe, że to tylko u mnie więc luz.
 4. Nie wiem czy tylko u mnie ale z błędów: -brak w prawokliku opcji WYSLIJ DO PULPIT -pasek menu w Firefox 77 niewyświetla się prawidłowo(cos jak w negatywie i dodatkowo błędnie przyciski ZAMKNIJ,MINIMLIZUJ,MAKSYMALIZUJ w prawym górnym oknie tej przeglądarki)-w innych modach wszytko OK
 5. a tu to co jak nie nowego o i ogólnodostępnego moda autor wstawił https://winclub.pl/topic/20942-windows-10-home-pro-20h1-build-1904184-compact-x64-by-konuss-v150220-esd-pl-2020/#comments
 6. Tym co Tobie pomogli masz prawo dać indywidualnego i TYLKO dla Nich moda, bo nie wymagasz od innych kasy za resztę Twojej pracy rozdawanej na tym forum za "dziękuję". Aby inni nie robili rabanu moim skromnym zdaniem roześlij linki do zaszyfrowanego moda z hasłem do rozpakowania na PW tym, którzy pomogli, a w temacie dodaj tylko informację , ze specjalna wersja jest do pobrania z linków przesłanych tym, którzy Cię wsparli. Reszta niech się pruje,pluje i szydzi bo im się należy zupełnie jak madki bombelków "mnie dej, bo mnie się należy". Ja za Twoje mody serdecznie dziekuję i życzę szybkiego ogarnięcia mam nadzieję chwilowych problemów.
 7. Dzieki za info. Przy okazji jaki jest orientacyjny czas do ukazania się aktyalnej wersji x64?
 8. Pobierając najnowszą wersję x64 plik pobierany ma nazwę "W10 Ultra Lite x64 30.01.20" czy tak ma być skoro link ma być do wersji sprzed 1-2 dni?
 9. Dziękuję za info i gratuluję autorowi samozaparcia w tworzeniu moda-szkoda.
 10. Bardziej dokładnie w cmd komenda WINVER pokazuje i te cyferki mnie interesują.
 11. Byłby ktoś uprzejmy i podał dokładnie jaki numerek ma kompilacja będąca bazą dla tego moda w wersji z 28 stycznia 2020?
 12. Działa tylko czasami IP trzeba zmienić, bo ma na akurat dane IP focha.
×
×
 • Create New...

Important Information