Jump to content

Microsoft Office 2007 PL [multiversion]

Recommended Posts

Office 2007 Multiversion, dodane Ultimate i Basic oraz wszystkie aktualizacje, które wyszły:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

DOWNLOAD: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Hosting dla @adamkon:

4 minuty temu, kamiloxf napisał:

@razor1995
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Inny hosting dla narzekających

Basic widnieje tak jak w moim poście powyżej: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Edited by razor1995
Hosting dla adamkona.
moszter, P1O and Franc like this
31 minut temu, razor1995 napisał:

Office 2007 Multiversion, dodane Ultimate i Basic oraz wszystkie aktualizacje, które wyszły:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

DOWNLOAD: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wysil się trochę i daj jeszcze innego hosta , bo wszystcy się rzucili na te google drive i nie można teraz nic pociągnąć .

2 godziny temu, razor1995 napisał:

ISO zajmuje 12MB więcej, niż mieści płyta DVD

Tyle powinno dać się przepalić bez problemu. Jutro sprawdzę i dam znać. Takie kopie zapasowe wolę mieć również na krążkach. Dzięki za robotę. ;)

mam inne rozwiązanie, skoro się nie da nagrać na dvd rw 4,7 gb to  DVD+R DL 8.5 GB ?

Że twoja nagrywarka obsługuje płyty Dual Layer - 8,5 GB?

Zwykła ma 4,7 GB, a Dual Layer - 8,5 GB.
Pierwsza kosztuje 1-2 zł, a druga - 2-5 zł (zależnie od firmy).

Jak chcesz nagrać 4544.5 to w ustawieniach ustaw 4600MB i nagrywaj w trybie Disc At Once, prędkością zapisu: x1.  NERO 6 jest w stanie nagrywać overburning ?

Jak to jest, że pobrany obraz ma 4597184 kilobajty (4,38 GB), a po edycji obrazu poprzez dodanie tylko jednego pliku txt program zapisał mi ISO o rozmiarze 4357530 (4,15 GB)? Kwestia optymalizacji ISO? 

@razor1995 czym tworzysz ISO?

10 godzin temu, wiktorynek napisał:

ISO nie powinno przekraczać 4,47GB (pojemność płyty DVD). :g:

DVD ma 4,37 GB. ;)

1 godzinę temu, P1O napisał:

Jak to jest, że pobrany obraz ma 4597184 kilobajty (4,38 GB), a po edycji obrazu poprzez dodanie tylko jednego pliku txt program zapisał mi ISO o rozmiarze 4357530 (4,15 GB)?

Właśnie stąd mi się wzięło tylko 4,38GB, bo usunąłem plik tekstowy z katalogu Updates i plik tekstowy z głównego katalogu, a mam dodatkową poprawkę msohevi. Dlaczego objętość zwiększa się, aż o tyle z powodu plików tekstowych?

22 minuty temu, kamiloxf napisał:

@razor1995

chciałem dać kilka mirrorów ale nie da się pobrać

21 minut temu, wiktorynek napisał:

Niestety Google limituje pobieranie. Trzeba cierpliwie czekać i próbować.

Zalogujcie się, a jak nadal będzie takie coś wyskakiwało skopiujcie plik do siebie, pobierzcie i usuńcie.

15 godzin temu, razor1995 napisał:

Wysil się trochę, pobierz i zreuploaduj.
Mnie z Google Drive pobiera pełnym łączem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To dzisiaj spróbuj ponownie pobrać ; czy będzie u Ciebie limitowanie pobrania ( bez logowania ) .

Frytki poproszę ... :L

4 godziny temu, wiktorynek napisał:

Właśnie stąd mi się wzięło tylko 4,38GB, bo usunąłem plik tekstowy z katalogu Updates i plik tekstowy z głównego katalogu, a mam dodatkową poprawkę msohevi. Dlaczego objętość zwiększa się, aż o tyle z powodu plików tekstowych?

Na odwrót. Ja dodałem plik i po zapisaniu mam mniejszy obraz. Zmień program, którym tworzysz ISO z plików. ;)

razor1995 likes this

Uratowaliście mi życie tym multipakiem - klient zgubił płyty a został sam kod i oczekiwał cudów - Microsoft usunął ISO ze swoich serwerów i nie mogłem dopasować żadnego pakietu do kodu.

Nie rozumie polityki Microshitu - czy dla tak wielkiej korporacji takim dużym obciążeniem jest przechowywać stary obraz iso produktu ?? Wiem że nie ma już do niego wsparcia ale przy ich zasobach dyskowych to chyba nie jest taki duży problem żeby ułatwić ludziom życie .