Jump to content

marcelgg

Użytkownik
 • Content Count

  57
 • Posty z Chatbox

  31
 • Joined

 • Last visited

About marcelgg

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

623 profile views
 1. W skrócie, masz dwa rodzaje dostępnych rozwiązań. Jeśli masz dysk DVD z instalacją systemu Windows, wypróbuj pierwsze rozwiązanie. Podano kilka sposobów naprawienia problemu. Jeśli nie masz płyty instalacyjnej Windows, wypróbuj drugą. Oferuje najprostszy sposób naprawy MBR i EASYBCD lub WINPE Strelec akurat miałem ten sam problem, Status: 0xc000000f. Info: Wystąpił błąd podczas próby odczytu danych konfiguracji rozruchu.
 2. Miałem podobny problem. Wejdź do konsoli odzyskiwania Skanuj i napraw MBR : Wpisz kolejno następujące polecenia, a każde polecenie otrzyma Enter. bootrec.exe /fixmbr bootrec.exe /fixboot bootrec.exe /scanos bootrec.exe /rebuildbcd Musisz ponownie uruchomić komputer, aby te polecenia zaczęły obowiązywać. Pomyśl dwa razy, zanim skoczysz.
 3. Możesz próbować np. porady tego http://www.poradykomputerowe.pl/awarie-windows/problemy-z-uruchomieniem-visty---naprawa-sektorow-mbr-i-boot-sectora.html#.XTS3z8NR3IU Włóż płytę instalacyjną Windows 10 do napędu DVD lub Pendrive i uruchom komputer. Wciśnij dowolny klawisz, aby rozpocząć wczytywanie systemu z płyty DVD
 4. Tryb awaryjny działa czy nie? Możliwe że trzeba będzie naprawić sektor rozruchowy. Sprawdź czy dysk jest widoczny w BIOS. Dobrze byłoby sprawdzić go czy jest sprawny.
 5. https://wiki.archlinux.org/index.php/Intel_graphics_(Polski)
 6. Czyli nie wspierają instalacji systemów starszych jak Windows 8 bo ten ma drivery do usb3.0. Najprawdopodobniej nie zainstalowałeś sterowników od USB3.0 Co nie zadziałało zmiana portu USB do którego podłączyłeś pendrive. Czy był to port USB 2.0 (jaki kolor miało wejście)? W przypadku Windows 10 nie powinno być takich problemów. Instalator ma odpowiednie sterowniki.
 7. Ze strony MS jest tylko wersja retail i oem.
 8. w takim razie gdzie w biosie wyłączyć tą zintegrowaną kartę bądź przełączyć ja na kartę w slocie PCI? Używasz karty PCI? Jeśli jednak PCI-e x16 to zintegrowana jest wyłączona - brak równoległej pracy IGD z PEG.
 9. Masz wyboru – który wybrać? https://windowsmx.pl/download/windows-by-malcolmx hasło: windowsmx.net
 10. Jednak chipset jest ograniczeniem i niczego lepszego nie obsługuje tylko Celeron/Pentium.
 11. Musiałbyś podać dokładny model płyty by to potwierdzić. Komunikat mówi Nieobsługiwany procesor przez mostek północny. Tutaj masz odpowiedz na swój problem https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-B-and-G-Series-Notebooks/Lenovo-G500-CPU-Upgrade/td-p/1414295 Intel Core i3 (3) / i5 / i7 ? * 3th generation Intel Core i3 2nd generation Intel Pentium 2030M Intel Pentium 2020M Intel Celeron 1005M
 12. Nie masz się czym przejmować. Dysk ma to do siebie, że zapisuje/odczytuje się dane. Jak dla mnie masz całkiem normalny licznik. Weź pod uwagę, że przez cały dzień te 8GB mogłeś pobrać z neta (YouTube, cokolwiek co streamuje lub kilka gier ze Steam ). Wszystko zapisuje się na dysku. (linux) Przeniesienie swapa na HDD zmniejszy użycie dysku, ale i obniży szybkość działania komputera. Zapomniałeś o folderze TEMP i zapewne masz go w domyślnych miejscach (zmienne środowiskowe). Sugeruję też przenieść, jeżeli zależy Ci na żywotności dysku.
 13. Będzie smigać pod warunkiem że dorzucisz ramu, dodatkowo można dokupić nowy dysk twardy SSD o odpowiedniej pojemności. Po chuuu instalować ultimate... jest dużo niepotrzebnych rzeczy, home premium w zupełności wystarczy . Miałem model packard bell ale z innym wolniejszym processorem Intel Celeron 2x2.16 N2830 Windows 7 Home Premium nigdy nie robiłem aktualizacji i nie zamierzam, wszystko bardzo dobrze śmiga
 14. marcelgg

  VPN a utorrent

  Wejdź na www.youtube.pl Szukaj - openvpn torrenting Jak dobrze znasz język angielski?
 15. marcelgg

  VPN a utorrent

  Szczerze mówiąc, Brak obecności najlepszego darmowego VPN dla torrenta, który dystrybucje nieograniczoną przepustowość, aby twoja sieć torrentowa działała nieprzerwanie i utrzymuje dużą szybkość. Próbowałem odkryć torrentową sieć VPN, która spełnia potrzebę anonimowego połączenia. Free oznacza, że jesteś punktem zbierania danych. Płatne oznacza, że masz prywatność, tak jak w Wirtualnej sieci prywatnej . Darmowy VPN dla torrentów nie jest bezpieczny, na pewno zostaniesz złapany w pułapkę, ponieważ te VPN dzielą się informacjami użytkownika z ISP (Dostawca usług internetowych). Dostawca usług internetowych może całkowicie zablokować VPN, ale nie niektóre usługi / porty w sieci VPN. Myślę, że jedynym powodem może być konfiguracja jego komputera. Używam *****VPN na Asus RT-AC68U, to działa 24 godziny na dobę, bez żadnych problemów. Ja niedawno kupiłem sobie Asus RT-AC68U.
×
×
 • Create New...

Important Information