Jump to content

[SP1][Pro x64] Windows NeXT

mmaciek12
 Share

Recommended Posts

Hej :)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] mam taki problem, testuje Twój system na x64 i zaraz po uruchomieniu systemu

jak klikam na ikonki w aqua docku i nie tylko, też subedit player nie działa a powinien,

nawet jeśli nie wyświetla napisów jak powinien wyskakuje mi "klasa niezarejesrowana",

sterowniki zainstalowałem wszystkie bez żadnych problemów

ijh.png

Witam, mam problem z instalacja karty graficznej. Działam na laptop Acer Aspire 7560G A6 quad+ Amd DualGraphics 6520+HD7670. Podczas instalacji nie ma żadnych problemów ale po restarcie wyskakuje komunikat. Proszę o pomoc !

Zainstalowałem starszy sterownik i ruszyło. Problem rozwązany

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Witam zainstalowałem system stery wszystko ładnie pięknie ale problem leży od strony właściciela modu.Sumy kontrolne się zgadzały , wypalane było na pen-drive. A problemem są :

WU można używać i system się nie pokaszani ? I tutaj nasuwa się pytanie co jest nie tak. Notepad2 - problem z domyślnym otwieraniem pliku myślałem że zajdę na zawał jak to zobaczyłem 

Kontakty - tak jak na zdjęciu widać a gdy to kliknę wyświetla mi się błąd że nie może odnaleść pliku -> tu scieszka docelowa c:\program files\windows mail\wab.exe oraz błąd systemu plików 16389.

I czy istnieje możliwość usunięcia snapshota z menu kontekstowego .

Czekam na fix-a od Ciebie zobaczymy co zrobisz i jaka będzie twoja reakcja.

Pozdrawiam

Guest discus9

Witam

nie wiem co z tym zrobić.Po ściągnięciu są cztery pliki;

NeXt.x64FINAL.zip

NeXt.x64FINAL.zip.002

NeXt.x64FINAL.zip.003

NeXt.x64FINAL.zip.004

Pierwszy z plików jest zipem a pozostałe we właściwościach mają wspólna bibloteka powłoki.

Próbuję je zainstalować,rozpakować ale nic z tego.W jaki sposób sobie z tym poradzić?

System niby ok ale po instalacji i natrafieniu niespotykanego błędu nie da się naprawiać systemu a szkoda jest jeszcze jeden bug 3x instalacja aktualizacji za każdym razem gdy wyłączam lapka on instaluje to i nie może zainstalować.

Edited by cwiara77

mam dokładnie taki sam problem z tymi aktualizacjami jak poprzednicy. 

Aa i jeszcze jedno, ma ktoś jakiś sprawny aktywator? Bo przy włączaniu pcta, wyświetla się czarny ekran i prosi o aktywacje a później wyświetla się komunikat, że "mogłeś paść ofiarą fałszowania"

Osobiście nawet na czystym systemie mam problem z tymi poprawkami, nawet pobierane nie chcą się zainstalować. Dziwna sprawa

To będą łatki od net frameworka jak się nie mylę (w załączniku screen)

Ja systemu używam od stycznia i rozrósł mi się do ogromnych rozmiarów mianowicie katalog windows zajmuje u mnie 23.5 gb i dwa pliki na c hiberfil.sys pagefile.sys

odpowiednio 6 i 8 gb, na systemowym zostało z 50gb 3 wolnego i przez to trochę muli system. Mogę wywalić te 2 pliki czy system juz nie wstanie po restarcie?