Jump to content
WinClub

muf18

Mega użytkownik
 • Content Count

  119
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About muf18

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

422 profile views
 1. Po co mam rozpakować do temporary jak chce w tej lokalizacji, zreszta to nic nie daję.
 2. Jak mod usuwa swoje posty, to fajnie...
 3. Zmieniłem nazwę folderu gdzie ma się wypakować, bo była nietypowa, i nie ma błędów, ale nadal się nie wykonuję plik. Skrypt (instalator.bat) wygląda tak (więcej jest przykładowe 2): start "" "C:\programy\firefox.exe" start "" "C:\programy\vlc.exe" Ma go tylko wykonać (skrypt .bat), ale nie wykonuję po wypakowaniu. A takie coś mam w winrarze: Path="C:\" Setup="C:\programy\instalator.bat" Silent=1 Oczywiście folder w winrarze zapakowany to programy. Jak rozumiem opcja setup - powinna normalnie wykonać plik, jak bym go 2 razy kliknął. Nie robi tego - niby coś wykonuję, ale nie to co jest tam.
 4. Podałem prawidłową ścieżkę, skrypt się wykonuje, jak go sam uruchamiam. Archiwum idzie do katalogu z góry ustalonego, sprawdzałem i robiłem ustalone ścieżki w skrypcie, także, aby się bezpośrednio uruchamiał, nic to nie dało. Chodzi o to, że może ja to źle wpisuje w winrarze, albo w inny sposób powinnien to zrobić. Zależy mi tylko na tym, aby winrar wykonał plik w katalogu, który wypakowuję, jak normalny .bat czy .exe, i resztę nic nie musi robić, ale nawet tego nie może wykonać. Oczywiście zrobiłem, aby po wypakowaniu wykonywał skrypt.
 5. Witam. Chciałbym zainstalować za jednym zamachem kilka programów, w 1 paczce je spakować SFX, z winrara, ale mam problem, bo gdy mam główny skrypt, który wykonuje wszystkie instalki, to skrypt się wykonuje (po wypakowaniu), lecz pokazuję, że install1.exe i install2.exe nie ma w katalogu, co jest dziwne, bo wszystko jest w 1 katalogu po wypakowaniu, więc zupełnie nie rozumiem, jak to naprawić.
 6. Ale coś łącza się mocno polepszyły w PL. Jeszcze niedawno miałbym A+, albo A, przy 100Mb/s, a teraz ledwo A-... Dużo światłowodów podłączyli .
 7. @wiktorynek - u nas w na wiosce podłączyli światłowody xd. INEA w końcu jest - wiadomo, że to monpolowiec, ale z 10mb/s mam 150mb/s + TV + Tel za tyle samo co neo + tel
 8. muf18

  Lucky Patcher

  Nie wiedziałem, że jest taka nowa wersja lucky patchera. Dzięki,bo od dawna jechałem na starym.
 9. Hahaha, na 100%. Tu może być 1000 przyczyn - błędy na dysku, pomylenie pliku itp. Szpieg M$, kasują iso windowsów... XD.
 10. Ktoś robił XP X64 PL, nie pamiętam kto. Sajber chyba robił. I on prawdziwie spolszczył, a nie tylko wyciągnął pliki z MUI (które powoduję problemy, dlatego JG X64 ma czasem problem przez mui pl).
 11. Ja bym jechał na standardowych. Mimo teoretycznie gorszych transferów w benchmarkach - nie ma dużej różnicy, a system działa na nich poprawnie. Szczególnie, że na niektórych systemach sata mogą się kłócić, a od Visty M$ ma całkiem niezłe stery.
 12. Też się czymś takim bawiłem, mam nawet 2 mody zrobione (na x64, akurat). Vista jest wdzięczna na modowanie i łatwo się daję pociąć (łatwiej nawet od 7 często). Co do ramu - jak wyjdziesz z jakiegoś programu, który mocno obciążał, przy tak niewielkiej ilości ramu to normalne, że zwolni do tych nawet 70mb, bo wywala resztę do pagefile. Ja chciałem kiedyś opanować system cache'owania - nawet miałem na to pewien pomysł, ale go nie wykonałem na razie...
 13. 10-tka tylko pod nowy sprzęt. Np. na skylake'u są podobno cuda pod Win 10 . Choć średnio w to wierzę, ale optymalizacja z 8.1 poszła trochę bardziej i WDDM 2.0, trochę daję kopa (~~10%) w grach.
×
×
 • Create New...

Important Information