Jump to content
  • 0

jaka sieć na kartę

ziomek1993
 Share

Question

Witam ;)

Po roku czasu niestety musze zmienić sieć z orange na inną ... Zaczęło się od problemów zasięgu,teraz blokują co jakis czas internet w tym bonus. Zamaist 30 zeta musze wpier*ić ze stówe by chociaz podzwonic itp ...

A wiec w gre muszą wchodzic rozmowy do wszystkich sieci + smsy i ewentualnie mmsy. Internet od 15 GB w górę,jaki format ? Najlepiej na starterówka,bez umów...

Korzstałem z play i orange i sie zawiodłem ...

Co polecicie ?

Dzieki za kazdą propozycje,lepszą i gorszą :D

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Korzystam z Plusha i nie mogę złego słowa powiedzieć. 25zł/miesiąc i mam wszystko czego dusza zapragnie- nielimitowane smsy, rozmowy, sporo internetu. Zasięg plusa więc też jest gitarka. 

Problem jedynie z nimi taki, że wszystko online trzeba załatwiać...

• 0
W dniu 21.08.2021 o 08:36, ziomek1993 napisał:

Po roku czasu niestety musze zmienić sieć z orange na inną ... Zaczęło się od problemów zasięgu,teraz blokują co jakis czas internet w tym bonus. Zamaist 30 zeta musze wpier*ić ze stówe by chociaz podzwonic itp ...

A wiec w gre muszą wchodzic rozmowy do wszystkich sieci + smsy i ewentualnie mmsy. Internet od 15 GB w górę,jaki format ? Najlepiej na starterówka,bez umów...

Korzstałem z play i orange i sie zawiodłem ...

Słowo klucz Orange Flex :E

za 30zł masz 30GB internetu i no-limit rozmowy + SMS. Do tego możliwość przesyłania GB internetu innym użytkownikom - korzystam i polecam - z kumplem mamy różne okresy rozliczeniowe i wysyłamy sobie internet - rekordowo miałem około 100GB internetu przez prawie cały okres rozliczeniowy.

Nie korzystasz tu z klasycznych doładowań - podpinasz kartę lub płacisz "ręcznie" co miesiąc BLIKiem.

Ewentualnie Virgin Mobile: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - zasięg Play.

LLysyn likes this