Jump to content

Office 2007 [PL] [SP3.FINAL-NiKKA]

Recommended Posts

NiKKA p r e s e n t s :

Office.2007.SP3.PL.FINAL-NiKKA

YULwkE9.jpg

--------------------------------------------------------------------------------
Opis Office 2007:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

--------------------------------------------------------------------------------
Info:

Sources: Office 2007 ISO's

Type: Office, pakiet biurowy, x86, 32bit
Language: Polish, Polski
Volume: 1xDVD5
Create Date: FINAL
Release Date: FINAL
By: NiKKA

Contents:

- dodany SP3 i latki wydane po SP3 do FINAL
- Mozliwosc instalacji:
  Office Enterprise 2007 SP3 VL PL
  Office Professional 2007 SP3 PL
  Office Professional Plus 2007 SP3 PL
  Office Standard 2007 SP3 PL
  Office Ultimate 2007 SP3 PL
 +Office SharePoint 2007 SP3 PL

Instruction:

Rozmiar ISO: 2,45 GB
SHA1 ISO: 759481b336d64cc6844d0860cd581d703db64825

Wypalić ISO na DVD (DVD5) albo montować w demonie albo wypakować np. 7-zip, WinRAR.

Wszystkie aktualizacje zostaną zaaplikowane po zainstalowaniu wybranego pakietu.

DOWNLOAD:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

code, k3vin, moszter and 5 others like this

U mnie w laptopie acer office 2007 dla studentów - śmigał bez aktualizacji i ani jednego błędu z pierwszej instalacji. Dla bezpieczeństwa nie udostępniam nic z oprogramowania MS przez internet, - żadne tam WMP, office, WMC, czy nawet wyłączyłem usługi frameworka, udostępnianie drukowania i tam takie. Korzystam z oprogramowania firm trzecich, a co do office 2007 - to super udany program. Kupiłem a 2007 roku na trzy stanowiska 280zl wersja pudełkowa i na trzech jednostkach jest niezawodna. Właśnie na początku 2010 roku spostrzegłem, że aktualizacje powodują ograniczenia i wiele błędów. Potem robiłem czyste instalacje oryginału i wiele lat nie zauważyłem problemu.

Jestem wrogiem aktualizacji MS, w tym do office.

Wybacz Nikka... ale umiem żyć bez tego i od wielu lat nie mam problemów.

NiKKA.Labs likes this

No niestety na stronie nie widzę czegoś takiego jak pobierz teraz, tzn mój czytnik tego nie czyta. Z resztą strona jest po angielsku, ale download now też nie było. A  link bezpośredni?

Podaj nazwę użytkownika i hasło — Mozilla Firefox  dialog  Witryna [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] prosi o podanie nazwy użytkownika i hasła. Komunikat witryny: „FilesFm”

Trudno, zassalem z megi.

Niestety. Files.fm stało się bardzo nieintuicyjne, do tego kombinują z pobieraniem przez „pseudo” P2P czy torrent, w którym na sztywno ustawione jest źródło http.
Aby prościej pobierać z mega (w wersji Web ma limit bodajże 5GB) możesz użyć MegaDownloader 1.8, jest na forum - pobiera bez żadnych limitów i pełnym łączem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk