Jump to content
WinClub

kitaro

Mega użytkownik
 • Content Count

  241
 • Joined

 • Last visited

About kitaro

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 10/08/1951

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

729 profile views
 1. Jest zapotrzebowanie - nie tylko w Polsce to już druga dwusetka postów. https://msfn.org/board/topic/180462-my-browser-builds-part-2/ https://github.com/Feodor2/Mypal/releases Jest jeszcze inne oprogramowanie na githubie dostosowane dla XP. Gdyby mi przeglądarka na XP (jakaś) obsługiwała netflixa - tobym siedział na XP.
 2. Ja jestem na forum comodo i wykłócam się o najnowsze wersje - chodzi mi o odtwarzanie filmów netflixa. Trafiłem na icedragon 52 https://forums.comodo.com/news-announcements-feedback-ndash-cid/comodo-ice-dragon-52004-released-t119617.0.html Nie wiem, czy pójdzie w viście - Trafiłem na icedragon 58 https://forums.comodo.com/news-announcements-feedback-ndash-cid/comodo-icedragon-v580011-is-now-available-for-download-t121870.0.html
 3. Nie spotkałem szybszej przeglądarki, niż comodo ice dragon. Szatan. Wymiata szybkością. Właśnie testowałem Comodo IceDragon 32-bit52.0.0.4 (z filehippo) Ma obsługę DRM i stare dodatki wchodzą. Kiedyś starszą spolszczałem... Nowsze comodo ice dragon mają w opcjach dodanie j polskiego. Pobierz tą wersję z filehippo - to ostatnia na XP, ale do visty może zaktualizuje się do 57? Przeglądarka błyskawica. Ma widevine, YT śmiga. Mnie nawet po angielsku nie przeszkadza. Trochę dodatków: trochę ustawień:
 4. Rozumiem, ale rogueliller zatrzymuje proces wirusa i dalsze szyfrowanie, czyli jak najwięcej ratować plików przed zaszyfrowaniem, a czy RK usuwa często notatki niezbędne? Nigdy. Setki razy stosowałem i mam w zapasie, a w logach usuwania ma wyłącznie zatrzymanie i usunięcie plików wykonywalnych wirusów, jak i zmiany w rejestrze dokonane przez ramso. Żadnych logów/instrukcji nie usuwa. To trzeba zostawić specjalistom. Najważniejsze, to mieć program, w którym można zablokować dostęp do rejestru, gdy coś fake wlazi. U mnie winpatrol plus z licencją dożywotnią, nie wspierany ponad 2 lata, ale skuteczny. Przydałaby się lepsza porada. Nawet odkurzacz tych instrukcji ramso nie usuwa. O! Widzę, że 5 osób pobrało zarażony plik ;P Można prosić o skasowanie tego pliku z treści opisu programu?
 5. A jak klikasz na plik PPM - nie masz przywróć poprzednią wersję? O ile miałeś włączoną ochronę systemu. Nie pamiętam odzyskania klucza deszyfrującego przez ostatnie lata od wirusa komorowskiego - było zapłać hakerom, którzy dopiero przysyłali klucz do odszyfrowania.
 6. Złapałeś wirusa szyfrującego. Pierwsze, to roguekiller analiza i usuwanie. Prędko na forum dobreprogramy - dział bezpieczeństwo - i w załączeniu logi programu FRST - FRST i Addition zapodaj na wklejto. Możesz zainstalować polski odkurzacz. Ustawisz i wykonasz sprzątanie odkurzaczem. On ma taką cechę, że wykrywa instrukcje wirusów szyfrujących - i wyświetla porady, co z tym zrobić. Śpiesz się, zanim stracisz wszystkie dokumenty.
 7. Z tym zasilaczem 300W nie podkręcisz, Ma sprawność 60%? 80%?. To minimum, żeby w ogóle grafika działała. Sam policz fortrona - od 180W do 240W - taka sprawność. Wiadomo - urządzenia jeszcze i lekki windows 7. Oryginał na dellu okrojony ze zbędnych usług windows 7 x64 z uruchomionym notatnikiem i qtranslate:
 8. Takie to buty, z tym, że nie wiadomo, jak powoli stary firefox u niego działa. Kłamie jak z nut. Akurat mam liczniki ładowania stron: Firefox Mypal: Wychodzi na to, że winclub dwa razy szybciej wchodzi na firefoxie ;D Człowiek chce wierzyć ludziom, ale musi brać namiar na ble ble.
 9. A naciąłem się dawno temu. Wlazło tuto4, detta itp - tp paczka wirusów - mój własny post w tej sprawie: https://forum.dobreprogramy.pl/t/nowy-polski-start-up/437474/2?u=bogdan_g Frame z tej paczki 9 zainstalowanych osobno programów - okazało się najgorszym do usunięcia. Żeby mieć html5 - wystaczy do XP i do visty zainstalować LAV Filters - mój własny: https://drive.google.com/open?id=1TdY6SP1wv_dVR0VzA9hNwanmVwgYy1RN
 10. A to wyłącz komputer, odepnij od sieci i wyjmij CMOS ma kilka minut. Potem podłączysz i uruchomisz normalnie. Wyskoczy wybór uruchamiania i szczałką* najedziesz na bios i enter. Bo Ci ta aktualizacja w 10 mogła zaktualizować bios? Pytałem się kota, ale om miau inne zdanie... żart
 11. Orientuję się w ustawieniach ekranu. Orientuję się co do rozmiaru tapety i rozmiaru ekranu. to na co mi aktualizacja tapety windows? 39 mega aktualizacji windows 7 - to co oni tam napchali? Jak coś jest na wymiar, to po co jeszcze rozciągać?
 12. Bez paniki. Ja zamierzam następne 6 lat używać windows 7, ale czystego, z wyłączonymi funkcjami multimedialnymi, a od czego są lepsze programy niż od MS? Po aktywacji, ustawieniach, okrojeniu usług, koniecznie wyłączeniu WU i wszystkich jego aspektów, po zainstalowaniu sterowników i potrzebnych programów - nieaktualizowany windows 7 będzie lekki, szybki i sprawny. Gdy nic złego nie wpuszczę, to nic nie wlezie do systemu. Mam tak na laptopie z acerem i optiplexie 780. Mam też staruszka pc z XP - śmiga czyścioch bez aktualizacji, aż miło i na przykładzie stron fanów tego starego systemu - z github i msfn dostaję modyfikacje przeglądarek i innych programów - żeby po 6 latach zakończenia wsparcia być zadowolonym użytkownikiem. Przewiduję, że gdy Mozil inni gracze zejdą z pokładu windows 7 - wtedy dostanę takie modyfikacje przeglądarek i programów, że będę uchachany. Dla mnie ten świat aktualizacji, to zawszone zjawisko - kilka usprawnień kosztem ograniczeń, szykan, szpiegostwa i wpuszczenie MS, żeby bebeszył nieustannie system. Windows 7 po wszystkich aktualizacjach nie stał się odrobinę bezpieczniejszy, lżejszy - stał się konstrukcją żyrafy na krowie. Dziwne - fonty mam niezłe - a były aktualizacje, co to psuły. Świat się nie skończył i nawet mam plany na nowy sprzęt - zestaw - płyta z socketem 1151, procesor z hd ultra, ssd, ddr4 - ale do czystego windows 7 - bez zamiaru aktualizacji. Potem... będę już za stary.
 13. Miałem mega, nie mogłem pobierać swoich dużych plików, aplikacja była blokowana bo z wirusem, szykany jakieś, obliczanie miejsca na dysku i tam takie niedogodności. Miałem mega i jestem mega zadowolony, że nie mam mega ;P Powtarzam - starczy mi 10GB na pcloud na ważne i 17 na mniej ważne dysk google.
 14. Dysk google ma 17GB, w tym zajęte na gmail, dokumenty google, a reszta do wykorzystania na pliki Plików mam drobne, ale prawie 2GB.
×
×
 • Create New...

Important Information