Jump to content
WinClub
Guest

Microsoft Office 2019 Pro Plus + Visio Pro + Project Pro

Recommended Posts

Wybaczcie jestem noobem!

Czyli mam pobrać ten plik rar, (2.7 giga, ten który jest w folderze na megaupload) i go rozpakować i włączyć plik cmd i to będzie wszystko działać jak dobrze pójdzie tak?

Czy coś jeszcze muszę pobrać/zrobić?

Guest

Tylko czekac az sie zainstaluje, ewentualnie podmienic skroty, lub recznie poprawic dopisek 2016 na 2019

Guest

Myślę że im nowszy Windows i Office, tym M$ mocniej i głębiej Was rżnie w czoko ;) Chcecie być "testerami"? Proszę bardzo, ja tam wolę siedzieć na Windows 7 <bez szpiegujących aktualizacji z WU> + skrypty UUAWU + RemoveSpy i Office 2010 - lepiej korzystać z tych cudeniek do ostatniej kropli ostatniego dnia wsparcia a Wy jak se tam chcecie ;)

Szkoda mi tylko ludzi, jak łatwo oddają swoją prywatność za "gów#enko" na patyku, heh... :rolleyes:

I zanim zapieką Was ostro pupcie - nie, nie mam zamiaru się ani odłączać od internetu ani nic z tych rzeczy, ja tylko OGRANICZAM "wycieki" na ile to możliwe, nie jestem aż takiom masochistą. ;)

Myślę że im nowszy Windows i Office, tym M$ mocniej i głębiej Was rżnie w czoko ;) Chcecie być "testerami"? Proszę bardzo, ja tam wolę siedzieć na Windows 7 + skrypty UUAWU + RemoveSpy i Office 2010 - lepiej korzystać z tych cudeniek do ostatniej kropli ostatniego dnia wsparcia a Wy jak se tam chcecie ;)

Szkoda mi tylko ludzi, jak łatwo oddają swoją prywatność za "gów#enko" na patyku, heh... :rolleyes:

I zanim zapieką Was ostro pupcie - nie, nie mam zamiaru się ani odłączać od internetu ani nic z tych rzeczy, ja tylko OGRANICZAM "wycieki" na ile to możliwe, nie jestem aż takiom masochistą. ;)

Teraz sam siebie okłamujesz :)

Nawet jak masz wyłączony WU,

Ciekaw jestem jakiego tam telefonu używasz ??

Guest

Bladius

Czy możesz zrobić start_setup pod x86

Ok już edytowałem i po zmieniałem na x86

Olewam wersje 32 bitowe jeśli są 64-bitowe wersje

Guest

Ciekawe jak to bedzie po finalnym, bo obecne buily mozna instalowac nawet jako office 2016, kwestia modyfikacji xml, by uzyskac z tego build 2016 albo 365 styka zrobienie w tym skrypcie instalatora

Tak więc klikamy w jak poniżej i reszta robi się SAMA? I sam się zainstaluje w wersji PL?

Po instalacji jest od razu aktywowany, jest to wersja Retail - aktywacja ważna do 31.12.2018.   I żadnych aktywatorów nie trzeba używac?

Czy ta wersja się aktualizuje poprzez WU?

Czy ta kompilacja pozwala na wybranie składników podczas instalacji, czy instaluje CAŁOŚĆ bez pytania?

6869899800_1519284860.jpg

@ arizona:

Wierzę, że (w razie czego) pozwala się odinstalować z "dodaj usuń" + ewentualnie to:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

A jak oceniasz płynność, design itp. Jest lepiej, w stosunku do 2016?

Czy nowsze kompilacje, wgrywamy na zasadzie jedno na drugie, czy też trzeba starszą wersję odinstalować i wyczyścić wpisy np. Revo?

Guest

Możesz wykluczyć niechciane składniki w xml, na start wykluczone OneDrive dla firm i jeszcze tam jedna.

Design narazie sie wiele nie zmienił, dzialanie tez niewiele sie poprawiło.

Trzeba recznie aktualizować, nie wiem jak zmodyfikować skrypt by ustawić kanał aktualizacyjny na ten z którego pobieram wewnętrzne.

Jak aktualizujesz jako 2019 wgrywasz jedno na drugie, jak masz office 2016 to pierw go usuwasz zanim wgrasz 2019.

Na inne pytania masz w opisie odpowiedz!

@negatyw instaluje całosć

Nie calosc, sa wykluczone OneDrive i ta 2 dla firm.

Mozna wykluczyc w xml to czego nie chcesz

W swoim 2016 zauważyłem, że bardzo długo trwa synchronizacja folderów. Czasem wysłany mail, pojawia się po 10 minutach...

Trudno mi jednoznacznie znaleźć przyczynę tego stanu.

No i zastanawiam się, czy 2019 byłoby tutaj lepsze, czy zdeinstalować do zera + Revo  -  i 2016 instalować raz jeszcze?

Guest

Po finalnej nie będzie. Jak już powtarzałem, to są wczesne wersje i opierają się jeszcze na 2016 (wciąż można je zainstalować jako 2016 kwestia tego co się ustawi w xml)

Dzięki za wstawkę, zainstalowany na Win7 bezproblemowo.

Szkoda, że niczym szczególnym się nie różni od 2016 :(

Dla leniwych [takich jak ja], zawartość pliku xml na sam Word i Exel :P