Skocz do zawartości

k3vin

Moderator
 • Zawartość

  1111
 • Posty z Chatbox

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana k3vin w dniu 13 Czerwiec

Użytkownicy przyznają k3vin punkty reputacji!

4 obserwujących

O k3vin

 • Tytuł
  Aktualizator

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Ostatnie wizyty

6150 wyświetleń profilu
 1. k3vin

  Windows 10 Gamer Edition Pro 2018

  Pierwszy link bez jakiegokolwiek opisu zmian w obrazie. Strona na pewno nie twórcy, bo już kłamstwo z wersją systemu. Po przejściu do oryginalnego linku mamy ten oto: https://mega.nz/#!wrA0zJhB!Ant7vXJTGzYhC_YeIWCiBqPQmsDvr-imK-feCJbE20o W10.GmrEdtn-Feb2016.7z 2.14 GB Więc pierwszy link dokładnie jest tą wstawką: https://www.teamos-hkrg.com/index.php?threads/windows-10-gamer-edition-th-2-build-10586.11706/ W PL nic świeżego, takiego nie znajdziesz. Sprawdź w ENG stamtąd, bądź modyfikacje tutejsze PL i dodaj sobie tylko jakieś theme jak tam.
 2. k3vin

  Windows 10 Enterprise 2016 LTSB x64 lite (ivankehayov)

  Zaktualizowałem pierwszy post o kilka informacji dodatkowo. Sam autor modyfikacji Ivan Kehayov [IK] nie jest 'nowy' w tych sprawach, choć nie mogę znaleźć, czy ma konkretnie wszystkie Swoje modyfikacje na jednej stronce. Tutaj inna jego modyfikacja Windows 7 64-bit Super Lite https://www.teamos-hkrg.com/index.php?threads/windows-7-64-bit-super-lite-only-1000mb.51745/ Swoje modyfikacje umieszcza na torrentach https://katcrs.download/user/ivankehayov/ Widać, że już ma parę nowszych odsłon tej modyfikacji, które są coraz mniejsze. Samo nazewnictwo "super mega hiper" zostało dodane przez kolejne osoby/źródła, gdzie w oryginalnej nazwie jest tylko 'Lite'.
 3. k3vin

  Biuletyn ...

  Superprywatny tryb w Firefoksie – m.in. z wbudowanym Torem (Project Fusion)
 4. k3vin

  Win JG7 HP&Pro x64 Lite

  No tak, brak info, ale jak już Sam wspomniałeś, tworzy już od dłuższego czasu, wyrobił sobie reputację wystarczającą, żeby nawet nikt nie spytał o to Może mała praktyka na przyszłość, aby dodawać takie skrócone info, coś jak Mr.T, ale nie tworzę modów, to nie chcę się wymądrza i dyktować jakiś warunków. Temat dyskusji na inną okazję, żeby tutaj nie zaśmiecać.
 5. k3vin

  Win JG7 HP&Pro x64 Lite

  Podstawowa rada [nie zasada]. Co zostało usunięte, nie powróci nigdy [nie wszystko]. Dlatego są opisy, co zostało usunięte, aby przed instalacją wybrać odpowiednią dla siebie wersję. @Enan250 Korzystam z UL i wszystko co potrzebne mi działa. Dla zwykłego "Kowalskiego" i słabego sprzętu ten system jest jak znalazł. Sam instaluję z przyzwyczajenia mody (choć sprzęt pociągnie bezproblemowo czystą wersję), nie lubię tylu śmieci w windowsie (jak w androidzie) :p
 6. k3vin

  Windows Phone i Lumia 520 w 2018 roku?

  Po szybkim przejrzeniu tematu z portem androida na xda, jest średnio. Aktualnie jest wersja lineage 13.0 na androidzie 6.0 i pozostał jeden aktywny deweloper, więc choć projekt aktywny, to aktualizacje nie będą takie częste. Parę niedziałających rzeczy nadal jest {przejrzyj temat na xda}, jeśli brakuje Ci którejś z tych opcji, to nie portuj na andka. Przez te 512MB i brak oficjalnego androida /sterowników to lepiej byłoby go wgrać bez GAPPS, a samemu aktualizować aplikacje raz na jakiś czas {dodatkowa robota}, przez co system trochę szybciej będzie chodził i bateria dłużej trzymała {w temacie na xda piszą, że bateria krótko trzyma}. Może coś na forum związanym z WM jest coś więcej albo z #android4lumia, ale tam nie siedzę. Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
 7. k3vin

  Mapy

 8. k3vin

  Win 7 Mini Starter - Notebook 2k15

  Podałem link do postu, gdzie na zdjęciu widać ile zajmuje na dysku ten mod w wersji Bonus 2, a o to pytałeś...
 9. k3vin

  Win 7 Mini Starter - Notebook 2k15

  W tym poście masz małe info o najbardziej okrojonej wersji Sprawdź tylko, czy nie za mocno okrojona, żebyś niczego nie żałował po zainstalowaniu / sprawdzeniu.
 10. k3vin

  Biuletyn ...

  Przejęcie Androida bez użycia żadnej podatności softwareowej
 11. k3vin

  Win JG7 ThinPC

  Może coś więcej info... Jaki system zainstalowany, jakim aktywatorem próbujesz aktywować?
 12. k3vin

  Spis custom romów na urządzenia z Androidem

  Pierwszy post z czasem będzie jeszcze bardziej się rozciągać, więc lepiej by użyć spoilery do skrócenia go. Dodatki
 13. k3vin

  SONY XPERIA J ST26i

  W teorii różnego softu do tego telefonu jest dużo, ale w praktyce linki do ściągnięcia nie aktywne, więc trzeba trochę dłużej poszukać. Forum PL do tego fona Forum ENG do tego fona Temat ENG z spisem chyba wszystkich romów i innych dodatków do tego fona Przeglądając kilka tematów na XDA w oko wpadł AlienRom v6 [Android 4.1.2].
 14. k3vin

  Steam nie uruchamia gier

  Sam plik .dll pochodzi chyba od Game For Windows Live, z tego co pamiętam. Sprawdź, czy masz tę aplikację, bądź reinstall/update.
 15. k3vin

  Win JG10 LTSB x64

  Żadnym, czyli jakie sprawdzałeś? Mi aktywowało bezproblemowo w wersji Core poprzez najnowszy aktywator od R@1n.
×

Powiadomienie o plikach cookie