Jump to content
WinClub

negatyw

Użytkownik
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

About negatyw

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

789 profile views
 1. Prawda jest taka, że kiedyś Acronis robił to miał. A teraz dowalili w tle usług i procesów. Po jakiego grzyba Acronisa interesuje kwestia zabezpieczeń, gdy od tego mam niezawodnego Eseta!
 2. Dobry soft powinien to robić sam, bez konieczności eksportu i importu ustawień. Podpowiedź jednego z wieloletnich dystrybutorów i praktyków acronisa. Gdy po kliknięciu instalatora będzie opcja "aktualizuj" - to się da.
 3. Po to są fora, aby pytać! Acronis na tyle mocno integruje się z systemem, że błąd w UPG może oznaczać reinstalkę windy. Oczywiście w razie wtopy - mogę (tymże Acronisem) system przywrócić. Powiem tak: gdy ktoś pyta i znam odpowiedź - pomogę. Tego samego oczekuję od innych, a Twój komentarz jest dla mnie co najmniej nie na miejscu...
 4. Może komuś się przyda: z 2018 do 2020
 5. Na litość boską, rozumiem to doskonale. Nie pytam o źródło pozyskania instalki. Już to posiadam. Moje pytanie dotyczy kwestii technicznej samego procesu uaktualnienia programu zainstalowanego na kompie. Proszę o rzeczową podpowiedź.
 6. Pytam o coś innego: Bootująca płyta iso, służy do zabootowania i przywrócenia systemu w razie padu. O tę czynność nie pytam. Mi chodzi o sytuację, gdy mam na kompie acronisa i chcę go zaktualizować do najnowszej wersji, aby tworzyć sobie backupy. P.S. Instalkę posiadam z innego źródła.
 7. Mam wersję 2018 i chcę zainstalować najnowszą 2020. Czy muszę odinstalować 2018 (+ zabawa z uninstall tool), czy też 2020 wejdzie jako uaktualnienie i w niczym nie zamiesza?
 8. Czy mogę sobie wybrać składniki pakietu?
 9. Czy Outlooka w 2019, też oceniacie jako bardziej mułowaty? Mam na myśli synchronizacje folderów. W 2016, mail przychodzi w tym samym czasie na smartfona i na kompa. To samo z wysyłaniem. W 2019 - mam poślizg...
 10. A VLK to wersja finalna w końcu, czy nie? Bo już się pogubiłem...
 11. Dlatego czekamy na finalną wersję RETAIL w postaci obrazu ISO z pełnymi opcjami wyboru. Tak, jak to jest w 2016.
 12. Też na to czekam. Te całe "toole" mnie jakoś nie przekonują. Ja lubię mieć żywy obraz iso.
 13. Tak jak szybko wszedłem w 2019, tak szybko powróciłem do 2016. Głównym powodem był Outlook. Synchronizował pocztę (Gmail) przez kilka dni. Po odpaleniu, cały czas synchronizuje i trwa to dobrą godzinę. Wysyłanie wiadomości, trwało czasami kilkanaście minut.
 14. U mnie po kliknięciu w "zainstaluj" - apka się wiesza.
×
×
 • Create New...

Important Information