Jump to content

Kotecek_PL

Mega użytkownik
 • Content Count

  183
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About Kotecek_PL

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 04/13/1992

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Bieszczady
 • Zainteresowania
  Praca szalonego naukowca !

Recent Profile Visitors

670 profile views
 1. a plik rejestru działa mmyślałem że nie będzie już przeglądarki w systemie windows 10 fizycznie bo Microsoft pisze "Przeglądarka fotografii systemu Windows nie jest częścią systemu Windows 10, ale po uaktualnieniu z systemu Windows 7 lub Windows 8.1 może być ona nadal dostępna na komputerze." Wydedukowałem z tego że jak zainstalowałem system z ISO pobranego z Media creation tool 2 dni temu to w kompilacji 177638 będę musiał kombinować tak samo jak z instalacją windows media center
 2. Jak przywrócić jako domyślny program otwierający pliki przeglądarkę fotografii systemu windows w systemie windows 10 ?
 3. w Windows 10 Mobile jest podobny problem
 4. ja bym to pchał do hurtowni, można by budować autonomiczne sklepy online, powinny być tym zainteresowane firmy kurierskie czy poczta polska, może przenoszenie bagaży na lotniskach, podoba mi się koncept takich maszyn, odpowiednio zaprogramowany system eliminuje możliwość pomyłek, logistyką mogą się zająć sztuczne sieci neuronowe, dzięki maszynowemu uczeniu się takie roboty mogą działać coraz sprawniej i wydajniej, myślę że niedługo prosta praca fizyczna przestanie być domeną ludzi. Brakuje do tego jedynie silnej sztucznej inteligencji .
 5. windows defender jest w pełni wystarczający, i dostarczany wraz z systemem, po co kombinować ?
 6. Jeszcze nie wszystko działa, np. zmienienie języka wyświetlania ale będzie kawał dobrej przeglądary
 7. Dokładnie, zainstalowałem 4 kości po 8 GB i teraz śpię spokojnie
 8. Antywirus na smartfon A wystarczy Windows Phone
 9. ja sobie nie wyobrażam jak można to aktualizować w nieskończoność, w pewnym momencie aktualizacje będą aktualizować poprzednie aktualizacje, łatki przykrywać inne łatki, po funkcjach które zostały wycofane czasami pozostają w kodzie jakieś śmieci, przez kolejne 15 lat zrobi się taki burdel że już tego nikt nie ogarnie i będzie potrzeba napisania systemu od zera. No chyba że to co powstanie zastąpi to co jest teraz kontynuując windows 10 jedynie z nazwy .
 10. najskuteczniejsze aktywatory na okres wieczysty jak na razie to Polski złoty i jemu podobne
 11. Wczoraj pobrałem z steama grę Metin2. Gra się nie pobrała a ujrzałem to : Myślę sobie coś poszło nie tak bo gra się nie pobrała i nie zainstalowała, dzisiaj rano spróbowałem ponownie pobrać metin2.pl. Odezwał się windows defender po raz kolejny wskazując na obecność oprogramowania mogącego zdalnie przejąć kontrolę nad systemem. Czyżby steam już nie był bezpiecznym źródłem oprogramowania gier ?
×
×
 • Create New...

Important Information