Jump to content
WinClub

Kotecek_PL

Mega użytkownik
 • Content Count

  192
 • Posty z Chatbox

  37
 • Joined

 • Last visited

About Kotecek_PL

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 04/13/1992

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Bieszczady
 • Zainteresowania
  Praca szalonego naukowca !

Recent Profile Visitors

807 profile views
 1. no właśnie jednego leżaka już mam, okazało się że był spuchnięty, teraz czeka co wymyśli B2X
 2. Dziennik pokładowy poszukiwań : dzień pierwszy Nokia odsyła do Microsoftu Dziennik pokładowy poszukiwań : dzień drugi rano Microsoft odsyła do nokii Dziennik pokładowy poszukiwań : dzień drugi wieczorem Nokia odsyła do HMC Global Dziennik pokładowy poszukiwań : dzień trzeci HMC Global odsyła do B2X
 3. wargaming.net zaprzestał wsparcia dla windows XP, i Vista, teraz wspierają Windows 7 w górę, w przypadku wot blitz zaprzestali wsparcia dla windows phone 7.5 7.8 8.0 8.1 i windows mobile 10 i android 5.1.1 i starszych a także windows 8.1 RT, gry już nie uruchomimy na starych wersjach androida . Przeszli na biblioteki DX 11 zaprzestając wsparcia 9.0c czy tam któregoś, obecnie pracują nad DX 12, Ray trackingiem, i ulepszeniem silnika core, wraz z ostatnią aktualizacją wprowadzili 64 bitową wersję klienta gry. Więc progres gigantyczny, niestety okupiony brakiem możliwości uruchamiania gier na starych systemach.
 4. Która kompilacja systemu Windows Vista miała możliwość ustawiania na pulpicie videotapet ?
 5. mam problem z akumulatorami w Nokii Lumii 2520 ( wersja urządzenia RX - 113 ) oraz akumulatorami w nokia power keyboard, Aktualne akumulatory są totalnie martwe, nie ładują się ( cały czas 0 % ) w serwisie sprawdziłem czy problem nie leży po stronie urządzenia lub ładowarki, okazało się że wszystko jest w porządku. Pozostaje wymiana akumulatora, problem jest w dostępności odpowiednich akumulatorów, zamówili jeden do tabletu, ale okazało się że jest spuchnięty, ładuje się i trzyma ale jego stan jest kiepski i z powodu "opuchlizny" nie można zamknąć obudowy. Totalnie nie wiem gdzie zamówić odpowiednie akumulatory aby mieć pewność że nie będą wadliwe, potrzebuję akumulatory do tabletu jak i klawiatury.
 6. a plik rejestru działa mmyślałem że nie będzie już przeglądarki w systemie windows 10 fizycznie bo Microsoft pisze "Przeglądarka fotografii systemu Windows nie jest częścią systemu Windows 10, ale po uaktualnieniu z systemu Windows 7 lub Windows 8.1 może być ona nadal dostępna na komputerze." Wydedukowałem z tego że jak zainstalowałem system z ISO pobranego z Media creation tool 2 dni temu to w kompilacji 177638 będę musiał kombinować tak samo jak z instalacją windows media center
 7. Jak przywrócić jako domyślny program otwierający pliki przeglądarkę fotografii systemu windows w systemie windows 10 ?
 8. w Windows 10 Mobile jest podobny problem
 9. ja bym to pchał do hurtowni, można by budować autonomiczne sklepy online, powinny być tym zainteresowane firmy kurierskie czy poczta polska, może przenoszenie bagaży na lotniskach, podoba mi się koncept takich maszyn, odpowiednio zaprogramowany system eliminuje możliwość pomyłek, logistyką mogą się zająć sztuczne sieci neuronowe, dzięki maszynowemu uczeniu się takie roboty mogą działać coraz sprawniej i wydajniej, myślę że niedługo prosta praca fizyczna przestanie być domeną ludzi. Brakuje do tego jedynie silnej sztucznej inteligencji .
 10. windows defender jest w pełni wystarczający, i dostarczany wraz z systemem, po co kombinować ?
 11. Jeszcze nie wszystko działa, np. zmienienie języka wyświetlania ale będzie kawał dobrej przeglądary
 12. Dokładnie, zainstalowałem 4 kości po 8 GB i teraz śpię spokojnie
 13. Antywirus na smartfon A wystarczy Windows Phone
×
×
 • Create New...

Important Information