Skocz do zawartości

Asus z Core 2 Duo i 2GB RAM, XP czy 7?


DanieI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, udało mi się ogarnąć pewnego Asusa z Core 2 Duo T5250 2x 1.5 GHz, Radeon X1100, wrzuciłem mu WD Black 160GB i 2GB RAMu, i planuje zainstalować jakiegoś moda.

 

Sęk w tym że nie mam kompletnie pojęcia co będzie się sprawować lepiej na takim starociu,  XP czy W7. Lapek ma służyć tylko i wyłącznie do Office i przeglądania neta/YouTube, ale dobrze by było żeby chodził przyzwoicie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Win7, daje większe możliwości niż WinXP, ma większe wparcie programowe (nowsze programy). Na początek proponował bym [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] , [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] lub [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] choć możesz spróbować czyściucha:

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] albo [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci tzw cienkiego klienta czyli Windows 7 thin PC x86  znajdziesz go na forum i jest po Polsku używam go na starym lapku Asusa gdzie siedzi Intel core duo T2050 2x 1,6 GHz a ty masz już drugą generacje do tego dysk 120 GB , Geforce 7300Go i 1,5 GB ram i powiem ci że do netu, YouTube , Office, spoko nawet do starych gier używam z lat 1999-2004 i daje radę spokojnie

tutaj link

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Dodatkowo w 7 dostajesz poprawki i łatki nie wspominając że zainstalujesz najnowszą przeglądarkę a tego już nie można powiedzieć o XP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie