Jump to content
WinClub

x1987

Użytkownik
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

About x1987

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

634 profile views
 1. spróbuj tego oczywiście wybieraj wersję lite
 2. Dziękuję za odpowiedź ,po prostu znalazłem części i dlatego zapytałem skupuję uszkodzone i reanimuje laptopy
 3. Witam mam laptopa HP Pavilion n065 sw ma zamontowaną kostkę 4 GB DDR 3 L ale to wersja niskonapięciowa , mam jeszcze jeden slot wolny czy da radę zamontować normalną kość SO-DIMM ddr3 czy musi być to niskonapięciowa ??
 4. Sromotnik czekam cierpliwie co zdziałasz z WimGrozą 10 jestem z twoimi systemami i błękitnymi grzybkami od czasów Win XP i (windowsMx) pamięta ktoś jeszcze stronkę? Mam nadzieję że z poziomu menadżera da się instalować sterowniki miło że zostawiłeś sklep do aktywacji , a czy hotspot mobilny będzie działać ?
 5. System działa ok jestem zadowolony Office 2010 i inne programy graficzne działają ,ale zauważyłem 2 problemy : - nie działa pełne czyszczenie z prawokliku - nie mogę z poziomu menadżera urządzeń zainstalować brakujących sterowników - da się to naprawić ?
 6. Ściągnij sobie program Dism++ następnie zakładka optymalizacja systemu=>ustawienia paska zadań=> i wyłączasz ukryj zasobnik centrum akcji (przełącznik na szaro poprosi cię potem o reset explorera klikasz na tak i gotowe
 7. Witaj dzięki że wspierasz ten system czekam na nowy obraz pozdrawiam
 8. Lepiej na google drive bez limitów
 9. Mógłby ktoś wrzucić tego moda na serwer ?
 10. Czy w nowej wersji będzie działać tryb awaryjny ? poprzednia wersja dostawała czkawki i stawała na logo Windows
 11. @srom-otnik Jak będziesz robić wersję Windows 10 to uwzględnisz to by można było aktywować ją online ?, i fajnie gdybyś pozostawił możliwość włączania z bocznego wysuwanego paska kafelki do włączania bluetooth oraz udostępniania wi-fi (hotspot)
 12. x1987

  W co gramy :)

  Aliens vs Predator 2 + Primal Hunt & Max Payne (2001) na windzie 10 X64
×
×
 • Create New...

Important Information