Skocz do zawartości

Win A 10 Home & Pro x64 Classic & ModernUI - Version


obnibus

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, pafnucy7 napisał:

Hej, system super!!! Ja wyłapałem jeden błąd nie działa aplikacja Kalendarz, odpala się ale po chwili wyłącza się, nie można dodać wydarzenia i wykonać synchronizacji z google.

Jeśli używasz softu do telemetrii na modernui to nie będzie Ci działać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@obnibus

Ten system jest fantastyczny! Pierwszy który w pełni ogarnął mojego Ezbooka 3 Pro, a testowałem już LTSB od SROM-otnika, A Team, RS6, LTSC i inne. Działa wyśmienicie, sam pobrał sterowniki w WU (na innych były problemy) i removeaio w trybie high znacząco zmniejszył rozmiar systemu. Nic dodać nic ująć! Mógłbyś tylko przybliżyć działanie programów OOSU10, DWS, DoNotSpy10 i ten cleaner? Polepszają one czas pracy na baterii lub wydajność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kubulwg napisał:

@obnibus

Ten system jest fantastyczny! Pierwszy który w pełni ogarnął mojego Ezbooka 3 Pro, a testowałem już LTSB od SROM-otnika, A Team, RS6, LTSC i inne. Działa wyśmienicie, sam pobrał sterowniki w WU (na innych były problemy) i removeaio w trybie high znacząco zmniejszył rozmiar systemu. Nic dodać nic ująć! Mógłbyś tylko przybliżyć działanie programów OOSU10, DWS, DoNotSpy10 i ten cleaner? Polepszają one czas pracy na baterii lub wydajność?

 

Do blokowania telemetrii są możesz użyć napewno wzrośnie wydajność jednak zalecam tylko na wersji classic :)

Modernui tu używasz na własna odpowiedzialności odpowiedzialnie :) w classic można wszystko załączyć w programach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System świetny chyba najlepszy jak dotąd. Ja po wyłączeniu dodatkowych usług ogółem ma 49 i w ogóle szybciej się ładuje, a moment potrzeba by się wyłączył. Więc po tygodniu działania ( wersja Classic ) chodzi bezbłędnie, wielkie dzięki obnibus :)  PS. Mam nadzieję, że to nie ostatni twój MOD w tym roku, jeszcze raz dzięki i POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o podpowiedź, bo chyba coś zrobiłem w odwrotnej kolejności ;)

 

Odłączyłem kabel LAN, zainstalowałem system Classic na dysku SSD i po skonfigurowaniu konta i tych pierwszych ustawień systemu, uruchomiłem ponownie komputer.

Następnie z pulpitu z folderu "1234" uruchomiłem SSD.reg , później włączyłem DigitalLicense.exe z folderu "aktywator", ale z okazji odłączonego internetu wyrzuciło błąd : "BĄd: 0x80072EE7 Uruchom na komputerze z systemem Microsoft Windows w wersji innej niľ podstawowa polecenie "slui.exe 0x2a 0x80072EE7", aby wywietli† tekst b©du. "

 

No i tutaj chyba popełniłem głupotę, bo mimo tamtego błędu, pomyślałem, że jak się zresetuje i podłączy kabel LAN, to sam już dalej powinien aktywować.

Następnie uruchomiłem DWS.exe i uruchomiłem program w opcjach jak na zdjęciu.

 

Teraz pytanie, czy bez ponownej reinstalacji da się jakoś system aktywować ?

Próbowałem jeszcze w tym programie DWS włączyć WindowsUpdate i wtedy aktywować, ale to nie działa ;)

Denerwuje trochę brak możliwości zmiany ustawień pulpitu, bo poza tym system jest ok :D

 

PS. Nie pamiętam jak jest w oryginale, ale po aktywacji będę miał możliwość powiększenia godziny systemowej w tray'u, żeby wyświetlało datę, czy ten program wbudowany StartlsBack++  czegoś takiego nie obsługuje ?

 

 

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, dude127 napisał:

Witam, proszę o podpowiedź, bo chyba coś zrobiłem w odwrotnej kolejności ;)

 

Odłączyłem kabel LAN, zainstalowałem system Classic na dysku SSD i po skonfigurowaniu konta i tych pierwszych ustawień systemu, uruchomiłem ponownie komputer.

Następnie z pulpitu z folderu "1234" uruchomiłem SSD.reg , później włączyłem DigitalLicense.exe z folderu "aktywator", ale z okazji odłączonego internetu wyrzuciło błąd : "BĄd: 0x80072EE7 Uruchom na komputerze z systemem Microsoft Windows w wersji innej niľ podstawowa polecenie "slui.exe 0x2a 0x80072EE7", aby wywietli† tekst b©du. "

 

No i tutaj chyba popełniłem głupotę, bo mimo tamtego błędu, pomyślałem, że jak się zresetuje i podłączy kabel LAN, to sam już dalej powinien aktywować.

Następnie uruchomiłem DWS.exe i uruchomiłem program w opcjach jak na zdjęciu.

 

Teraz pytanie, czy bez ponownej reinstalacji da się jakoś system aktywować ?

Próbowałem jeszcze w tym programie DWS włączyć WindowsUpdate i wtedy aktywować, ale to nie działa ;)

Denerwuje trochę brak możliwości zmiany ustawień pulpitu, bo poza tym system jest ok :D

 

PS. Nie pamiętam jak jest w oryginale, ale po aktywacji będę miał możliwość powiększenia godziny systemowej w tray'u, żeby wyświetlało datę, czy ten program wbudowany StartlsBack++  czegoś takiego nie obsługuje ?

 

 

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Zainstaluj bez neta utwórz konto lokalne nie loguj się ma konto MS potem podepnij neta uruchom aktywator net musi być  do niego jak się aktywuje możesz wyłączyć Windows update i robić dalej co chcesz :) PS Windows Update jest domyślnie włączone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@obnibus

 

ok, tylko jak widzisz, zrobiłem to w odwrotnej kolejności i teraz nie mogę aktywować mimo podłączonego internetu.

Teraz pytanie czy muszę robić reinstalkę Windows, czy jednak da się tego uniknąć i jakoś odwrócić zmiany tego programu DWS, potem aktywować  Windows i znowu to wszystko powyłączać tak jak to zrobił ten DWS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dude127 napisał:

@obnibus

 

ok, tylko jak widzisz, zrobiłem to w odwrotnej kolejności i teraz nie mogę aktywować mimo podłączonego internetu.

Teraz pytanie czy muszę robić reinstalkę Windows, czy jednak da się tego uniknąć i jakoś odwrócić zmiany tego programu DWS, potem aktywować  Windows i znowu to wszystko powyłączać tak jak to zrobił ten DWS ?

najprościej było by zrobić reinstalacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego właśnie chciałem uniknąć, bo już troszkę pościągałem i poinstalowałem rzeczy, ale jak nikt na nic nie wpadnie, to jutro będę musiał tak zrobić ;)

 

Druga sprawa :

Nie pamiętam jak jest w oryginale, ale po aktywacji będę miał możliwość powiększenia godziny systemowej w tray'u, żeby wyświetlało datę, czy ten program wbudowany StartlsBack++  czegoś takiego nie obsługuje ?

W stock'owym Windowsie miałem normalne małe ikonki całego paska zadań, a po prawej stronie godzinę i pod spodem datę, tutaj mi się wyświetla sama godzina i w tym programie nie widzę opcji zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dude127 napisał:

Tego właśnie chciałem uniknąć, bo już troszkę pościągałem i poinstalowałem rzeczy, ale jak nikt na nic nie wpadnie, to jutro będę musiał tak zrobić ;)

 

Druga sprawa :

Nie pamiętam jak jest w oryginale, ale po aktywacji będę miał możliwość powiększenia godziny systemowej w tray'u, żeby wyświetlało datę, czy ten program wbudowany StartlsBack++  czegoś takiego nie obsługuje ?

W stock'owym Windowsie miałem normalne małe ikonki całego paska zadań, a po prawej stronie godzinę i pod spodem datę, tutaj mi się wyświetla sama godzina i w tym programie nie widzę opcji zmiany.

W ustawieniach paska zadań odznacz opcję

 2yxoo3s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2019 o 18:05, pankleks napisał:

Otrzymuje ciekawe błędy na tym systemie nie wiem jak to czytać i się do tego ustosunkować :P

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Ja mam podobne problemy jeszcze w menadzer zadan pojawily sie jakie zadania ,,Windows based script host''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na wersji modern jakim sposobem można wywalić kafelki? Tak żeby działał sklep,xbox i np Forza.
Warto teraz instalować ta wersje czy czekać na coś "nowszego" ?:P
Nie ukrywam ze PC potrzebuje do pracy takze robienie formatu i stawianie systemu co chwile nie jest mi na reke

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd siedzę na win10 mam tylko modyfikowane wersje. Nie potrzebuje tych scierw od M$ typu telemetrie onedrive itp zbedne zamulajace rzeczy.

Edit//

Ogólnie do tej pory nie narzekałem na mody bo wszystko mi na nich działało, prócz teraz Forzy i jednego programiku który mi się krzaczy co jakiś czas. Na 7 juz nie mam zamiaru wracać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo wywalilem aplikacje metro zostawiajac tylko sklep i xbox zeby forza dzialala.

Pytanie do autora: "7zip, Uncloker , StartIsBack - ( wersja standardowa ) , Notepad2, HashChek, TakeOwnershipEx, Pełne prawa administratora - ( wersja standardowa ) , Tweaki poprawiające komfort pracy "  Gdzie to jest w wersji modern ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Guli911 napisał:

Nie wiem bo wywalilem aplikacje metro zostawiajac tylko sklep i xbox zeby forza dzialala.

Pytanie do autora: "7zip, Uncloker , StartIsBack - ( wersja standardowa ) , Notepad2, HashChek, TakeOwnershipEx, Pełne prawa administratora - ( wersja standardowa ) , Tweaki poprawiające komfort pracy "  Gdzie to jest w wersji modern ?

 

Nie ma? Przecież autor napisał o tym w nawiasach...Doinstaluj sobie po prostu, bo wszystko masz na tym forum włącznie z nadaniem pełnych praw administratora.

Różnice miedzy wersjami :

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Ukryj zawartość

Classic ( wersja standardowa )  - ma tylko sklep do aktywacji

ModernUI - zawiera wszystkie apki kaflowe + xbox itp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie