Jump to content
WinClub

kubulwg

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

About kubulwg

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

327 profile views
 1. Jaki system pod tego dziadka? Procesor Intel M740 i 2x1 GB RAM
 2. @zbychg To że u Ciebie to nie działa nie oznacza że u mnie tak samo, także nikogo w błąd nie wprowadziłem. Ba! Patrz wczesniej, inna osoba zrobiła to co napisałem i u niej też nie ma tego problemu.
 3. @vendetta1910 Spójrz na moją odpowiedź wyżej, dałem rozwiązanie
 4. @konuss Przestań zawsze mówić, że to jest nasza wina! " Bo coś źle robisz. Albo USB źle utworzone albo inne błędy. " - mi kiedyś podobnie napisałeś kiedy pytałem dlaczego nie ma chrome, 7 zip itd.. Dopiero @pafnucy7 pomógł ;) Także @vendetta1910 Po zrobieniu bootowalnego usb, stwórz plik w notatniku i wpisz: [Channel] Retail [VL] 0 zapisz plik kombinacja ctrl+s > Nazwa pliku: ei.cfg > Zapisz jako typ: Wszystkie pliki > skopiuj plik na wgrany już system na pendrive do katalogu sources
 5. Zrobiłem 2 pendrive w rufusie na MBR/NTFS na najnowszym obrazie i w instalce jest data modyfikacji 04.10.2019 na obu pendrive i dwóch laptopach. Tak powinno być?
 6. @obnibus Ten system jest fantastyczny! Pierwszy który w pełni ogarnął mojego Ezbooka 3 Pro, a testowałem już LTSB od SROM-otnika, A Team, RS6, LTSC i inne. Działa wyśmienicie, sam pobrał sterowniki w WU (na innych były problemy) i removeaio w trybie high znacząco zmniejszył rozmiar systemu. Nic dodać nic ująć! Mógłbyś tylko przybliżyć działanie programów OOSU10, DWS, DoNotSpy10 i ten cleaner? Polepszają one czas pracy na baterii lub wydajność?
 7. Jak na razie to stworzyłem jednego pena programem Windows 7 USB DVD Download Tool, a drugiego UltraISO. Aktualnie wgrywa się system z tego pierwszego, ale już widzę, że nie ma opcji wyboru między Home, a Pro - jest tylko Windows 10 Home data modyfikacji 09.07.2019. Te dwa peny stworzyłem już na innym laptopie, a nie tak jak wcześniej na docelowym. Wiesz może jaki domyślnie system plików i styl te programy robią? Jeśli dobrze rozumiem, to po prostu mam w instalce wszystkie partycje usunąć i dać dalej (może w tym jest problem, bo zawsze wszystkie partycje usuwam czy to MBR czy GPT)? Zaraz nagram Twoim sposobem, aczkolwiek rufusa i .iso nie pobrałem bezpośrednio do folderu na pulpicie, mogę je tam po prostu skopiować?
 8. @Rooff_ Dziękuję za tak szczegółową instrukcję Wrócę do domu to z niej skorzystam, co do pkt. 10 muszę tworzyć nowe partycje? Mam tylko 64 GB eMMC i w sumie zawsze używam tylko 1, ma to jakieś znaczenie? Partycja UEFI_NTFS po ponownym włożeniu pendrive nadal jest, po restarcie w boot menu również są 2 partycje na pendrive
 9. @Crazy36 Już któryś raz mi mówisz o tym programie, a ja znowu odpowiadam, że mój laptop ma problemy z snappy bo po zainstalowaniu sterowników po restarcie już się laptop nie włącza
 10. Aktualizacja sterowników online przez menedżer działa?
 11. Wersję pro tzn? ntfs i gpt zrobiłem tego rs6 i nic to nie dało. może mi ktoś potwierdzić ze data modyfikacji jest 22.07 w trakcie instalaacji czy 09.07?
 12. @leonis Gdybyś przeczytał wyżej to byś wiedział.. Oczywiście, że mogę, ale nie o to chodzi!!! mam skopaną instalkę i nie wiem jak to ogarnąć.. fat32 czy ntfs/gpt czy mbr?
×
×
 • Create New...

Important Information