Jump to content
WinClub

kubulwg

Użytkownik
 • Content Count

  50
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About kubulwg

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

149 profile views
 1. Zrobiłem 2 pendrive w rufusie na MBR/NTFS na najnowszym obrazie i w instalce jest data modyfikacji 04.10.2019 na obu pendrive i dwóch laptopach. Tak powinno być?
 2. @obnibus Ten system jest fantastyczny! Pierwszy który w pełni ogarnął mojego Ezbooka 3 Pro, a testowałem już LTSB od SROM-otnika, A Team, RS6, LTSC i inne. Działa wyśmienicie, sam pobrał sterowniki w WU (na innych były problemy) i removeaio w trybie high znacząco zmniejszył rozmiar systemu. Nic dodać nic ująć! Mógłbyś tylko przybliżyć działanie programów OOSU10, DWS, DoNotSpy10 i ten cleaner? Polepszają one czas pracy na baterii lub wydajność?
 3. Jak na razie to stworzyłem jednego pena programem Windows 7 USB DVD Download Tool, a drugiego UltraISO. Aktualnie wgrywa się system z tego pierwszego, ale już widzę, że nie ma opcji wyboru między Home, a Pro - jest tylko Windows 10 Home data modyfikacji 09.07.2019. Te dwa peny stworzyłem już na innym laptopie, a nie tak jak wcześniej na docelowym. Wiesz może jaki domyślnie system plików i styl te programy robią? Jeśli dobrze rozumiem, to po prostu mam w instalce wszystkie partycje usunąć i dać dalej (może w tym jest problem, bo zawsze wszystkie partycje usuwam czy to MBR czy GPT)? Zaraz nagram Twoim sposobem, aczkolwiek rufusa i .iso nie pobrałem bezpośrednio do folderu na pulpicie, mogę je tam po prostu skopiować?
 4. @Rooff_ Dziękuję za tak szczegółową instrukcję Wrócę do domu to z niej skorzystam, co do pkt. 10 muszę tworzyć nowe partycje? Mam tylko 64 GB eMMC i w sumie zawsze używam tylko 1, ma to jakieś znaczenie? Partycja UEFI_NTFS po ponownym włożeniu pendrive nadal jest, po restarcie w boot menu również są 2 partycje na pendrive
 5. @Crazy36 Już któryś raz mi mówisz o tym programie, a ja znowu odpowiadam, że mój laptop ma problemy z snappy bo po zainstalowaniu sterowników po restarcie już się laptop nie włącza
 6. Aktualizacja sterowników online przez menedżer działa?
 7. Wersję pro tzn? ntfs i gpt zrobiłem tego rs6 i nic to nie dało. może mi ktoś potwierdzić ze data modyfikacji jest 22.07 w trakcie instalaacji czy 09.07?
 8. @leonis Gdybyś przeczytał wyżej to byś wiedział.. Oczywiście, że mogę, ale nie o to chodzi!!! mam skopaną instalkę i nie wiem jak to ogarnąć.. fat32 czy ntfs/gpt czy mbr?
 9. no i dupa system wazy ponad 11 gb znowu brak chrome i 7z, a podczas instalacji WIN 10 HOME data modyfikacji 9.07.2019 to jest ok czy powinien być 22?
 10. @konuss Screeny o które prosiłeś, a ja zabieram się za wgranie tego os. Btw. dlaczego oprócz zbootowaneo pena zrobiła się kolejna partyja UEFI_NTFS, tak powinno być? Resztę ss wstawiam tutaj, bo maja za duży rozmiar https://imgur.com/a/oBcfMMX
 11. @konuss Może warto to zrobić, bo jednak 300mb to tyle co nic, a może ułatwić to pracę laikom takim jak ja
 12. @kredacz O właśnie! To chyba problem leżał w fat32, bo ja cały czas robiłem na facie, a teraz instaluje mi się na NTFS i już się pojawiła nazwa taka jaka powinna być
 13. @konuss Absolutnie nie chcę modyfikować Twojej pracy, aczkolwiek chciałbym mieć tak jak wszyscy mały rozmiar systemu oraz w standardzie Chrome, ja wiem, że to można sobie w kilka sekund dograć, ale przecież nie o o chodzi, bo coś ewidentnie jest nie tak albo z moim laptopem, albo z pendrivem lub sposobem instalacji. Zaznaczam GPT, ponieważ @kredacz tak polecił Dobra, to zrobię GPT z NTFS na Rufus 3.1 i podeślę wszystkie screeny. ogólnie już ponad tydzień walczę z tym laptopem, bo chcę mieć dobry system..
×
×
 • Create New...

Important Information