Jump to content
WinClub
  • 0
Guest

Internet mobilny na karte

Question

Guest

Witam 

Szukam internetu mobilnego na kartę z lejkiem 

Od razu zaznaczam ze Play mnie nie interesuje 

Jeśli znasz jakaś ofertę napisz 

22 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Guest
16 minut temu, wiktorynek napisał:

Orange Free na kartę: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Dodatkowo za 30pln możesz przedłużyć każdą z tych ofert o 365 dni.

to pewne ? ;) czy oszustwo ? duzo o tym sie mowi .. :)

• 0
36 minut temu, xpos1 napisał:

Może i jakieś tam techniki oszukiwania w tym są ale dostajesz ile tam podają w aukcji. 87 GB na rok orange za 53,40 z wysyłką. Chyba lepszej taniej oferty nie ma.

• 0
Guest
Teraz, podlos napisał:

Może i jakieś tam techniki oszukiwania w tym są ale dostajesz ile tam podają w aukcji. 87 GB na rok orange za 53,40 z wysyłką. Chyba lepszej taniej oferty nie ma.

no wlasnie podaja ze 87 ale czy tyle bedzie ;) o to chodzi 

tak samo byla oferta redbull mobile za 50zl lte bez limitu a potem sie okazalo ze koniec promocji :P i nie bylo neta kolega zamowil i ja tez mowi ze fajna opcja i ani on ani ja nie mam neta ;D

• 0
Guest
2 minuty temu, podlos napisał:

Jeśli sprzedający ma 755 pozytywnych ocen i 3 negatywne to powinno być. No chyba że allegro wspiera takich oszustów działających na dużą skalę.

nie znam sie 

najwyzej zamowie

• 0

Jak chcesz na dłużej pozostać przy LTE, to najtańsza i najpewniejsza jest opcja z NJU mobile, ale dopiero po roku będziesz mieć pełny limit pobierania, taka oferta dla cierpliwych i lojalnych klientów - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

A jako opcja w razie "W" używam darmowego Aero2.

• 0
Guest
Godzinę temu, Widzior napisał:

Jak chcesz na dłużej pozostać przy LTE, to najtańsza i najpewniejsza jest opcja z NJU mobile, ale dopiero po roku będziesz mieć pełny limit pobierania, taka oferta dla cierpliwych i lojalnych klientów - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

A jako opcja w razie "W" używam darmowego Aero2.

ciekawe to nju ;)

• 0

Bardzo ciekawe, i to sieć Orange, więc transfery są naprawdę dobre, przynajmniej u mnie (najszybsza sieć). Fajnie też, że zrobili dwie opcja, za 19zł i 29zł, zależnie kto ile potrzebuje transferu. Najgorzej dobić do pół roku, potem już jest wypas :)

• 0
Guest
2 minuty temu, Widzior napisał:

Bardzo ciekawe, i to sieć Orange, więc transfery są naprawdę dobre, przynajmniej u mnie (najszybsza sieć). Fajnie też, że zrobili dwie opcja, za 19zł i 29zł, zależnie kto ile potrzebuje transferu. Najgorzej dobić do pół roku, potem już jest wypas :)

oferta za 19 zl jest do nr głownego do telefonu 2 karta na nr glowny dodaje ci dodatkowy net a za 29 jest do modemu :)

• 0
4 godziny temu, xpos1 napisał:

100% pewne.

Gdy doładujesz za 30pln, to tym kodem przedłużasz o 365dni:

*101*365#

dodatkowo otrzymujesz 15GB danych

Maksymalnie możesz przedłużyć o 3 lata.

Przedłużać można w dowolnym momencie, okres wydłuża się od daty wygaśnięcia.

Uwaga: po zarejestrowaniu karty przedłużenie należy wykonać w ciągu 7 dni. Nie wykonywać żadnych połączeń, ani sms, bo ubędzie ileś tam groszy z 30pln i operacja nie będzie możliwa.

P.S. Polecam tego sprzedającego - sprawdzony wielokrotnie: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

• 0

Od nowego roku korzystam z Otvartej:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

wszystko gra, niby to nie typowy prepaid, ale okres wypowiedzenia 1 miesiąc :) zatem bez długoterminowej głupiej umowy.

Załapałem się na Mikołajkową promocję 21 GB, ale bez sms-ów za 14 pln, aktualnie taka ilość jest za 18 pln... ale z rozmowami gsm + stacjonarne i sms NO limit - wygląda na najlepszą ofertę na rynku ! Spróbuj !

• 0
15 minut temu, franekfranek napisał:

Od nowego roku korzystam z Otvartej:

wszystko gra

Czyżby? Ani słowa o cenie za MMS. Opłata aktywacyjna 24pln. Ta oferta jest tylko dla przenoszących numer z innej sieci. Dla nowych użytkowników 2 x gorsza oferta. Nie widzę info o sposobie i czasie wypowiedzenia.

• 0

Razor1995,

łacznie z nr stacjonarnymi ? 30 GB to nie 21GB, tak jak 30 pln to nie 14 pln.. różnice kwotowo małe, ale procentowo już spore. Wg mnie wszelkie oferty No limit > 25 pln są bez sensu.. bo ejst mnóstwo NO limit właśnie do ok 25 pln.

Wiktorynek,

MMS nie używam... sporo moich znajomych również, to źródło potencjalnych wirusów. Teraz podobno przez messengery takie rzeczy "idom". Ja pozostaje przy @, bo i tak na tel nic nie widać z detali... Podziel 24 pln przez chocby 12 miesięcy... A jaki problem przenieść swój nr lub kupić startera za 5 pln w innej sieci ?

Info o wypowiedzeniu itp jest na telepolis, trudno jest znaleźć jak to u większości operatorów.

Mariano128,

poczytaj o Telestradzie... poza tym dają dobre oferty, ale np na maks 6 miesięcy, a później martw się i szukaj.

• 0
10 minut temu, franekfranek napisał:

Wg mnie wszelkie oferty No limit > 25 pln są bez sensu.. bo ejst mnóstwo NO limit właśnie do ok 25 pln.

Ja tak mam na kartę w Heyah od bodaj 3 lat i sobie chwalę. Prostota i wygoda. Ale tańsze oferty mają znajomi w NJU, zwłaszcza jak długo jesteś, to limit internetu imponujący.

13 minut temu, franekfranek napisał:

MMS nie używam

A jak chcę przesłać zdjęcie żonie, córce, znajomym?

• 0
W dniu 22.03.2020 o 20:25, mariano128 napisał:

Ta opcja wydaje się niezła [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

• 0

PLUS gsm od zawsze oferował coś z dziwnym i zaszytym w regulaminie haczykiem... od lat unikam ich ofert, bo to źródło problemów jak się coś przeoczy. Jest przecież tyle innych firm, ale też warto i trzeba czytać !

Fox.Vip likes this