Jump to content
WinClub

podlos

Mega użytkownik
 • Content Count

  580
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About podlos

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1223 profile views
 1. podlos

  HDD 1TB SMART

  Czy ten dysk jest ok? Nie wiem czy coś ważnego oznacza wysoki disk shift.
 2. Jak do gier to tutaj wystarczy wimienić kartę i wydajność będzie znacznie znacznie wyższa. Nie wiem ile masz do wydania ale karta 1650 super / 1660 super / i będzie ok.
 3. Miałem rx480 armor 8gb i bez problemu idzie opanować temperatury po uv i lekkim obniżeniu taktowań. Zobacz na yt poradnik jak obniżyć w aplikacji amd wattman i zobacz rezultaty.
 4. jak to ten co masz w sygnaturze to zdecydowanie.
 5. Jakie nie wyciągniesz jak wyciagniesz? Wystarczy odpowiedni router i dobre wifi. Ja blisko routera tp-link archer c6 mam nawet 500Mb/s na galaxy s9, a kilka metrów dalej przez grube ściany 150-200Mb/s.
 6. albo będą błędy, albo się system nie załaduje, albo czarny ekran i trzeba będzie resetować bios. Jak będzie działać na 2933 bez błędów to nic się nie stanie. Napięcie ustaw na 1.35v jak masz niżej dla 2933.
 7. Jak masz nowszą sztukę ryzena to pewnie możesz go puścić na niskim napięciu i dobrym Ghz. Mi działał przykładowo na 1.1v 3,8Ghz i mniejszy pobór prądu = mniejsze temperatury i większa wydajność wielowątkowa. Jak będzie działał na takim napięciu możesz podbijać tak do 1.25v bo pewnie masz box chłodzenie i mhz przeskakiwać co 50/100mhz. Podkręcasz w Ryzen Master a później działające ustawienie zapisujesz w biosie.
 8. Używam wybudzania przez kartę sieciową mam włączone "Zezwalaj temu urządzeniu na wznawianie pracy komputera, Zezwalaj tylko pakietowi Magic na wznawianie pracy komputera" i komputer nigdy się sam przez to nie wybudził. Miałem za to problem że wybudzał się w nocy żeby zaktualizować godzinę ale to dało się wyłączyć w ustawieniach daty.
 9. W sterownikach masz narzędzie do tego wattman. Odblokowujesz tam voltage control i zjeżdzasz powiedzmy o 25mv i sprawdzasz czy karta jest stabilna. Zaczynasz od najwyższego napięcia na samym końcu z tym że jak poziom niższe będzie wyższe od ostatniego też je obniż.
 10. Na pc mam 20-22sek a na laptopie z i5 4300u całą minutę. W ogóle na pc wszystkie startupy mam jako warning a na laptopie jako error. Nie wiem o co tu chodzi.
 11. oj jak bardzo się mylisz z tym że nikt nie pisze oj jak bardzo.
 12. hehe no tak ale uważaj bo zaraz przyjdą antyfani win10 i będą ci biadolić jaki to system zły i pełen błędów
 13. i nie tylko nie obsługuje ale i ma gorsze osiągi chociażby w nowych grach.
×
×
 • Create New...

Important Information