Jump to content

podlos

 • Content Count

  604
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About podlos

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,563 profile views
 1. podlos

  Obrazy ISO

  znajdzie ale moda np. od sromotnika JG X64 v2013
 2. Na takim procku skazany? Przesadzasz trochę Na tym i3 będzie lepiej niż dobrze pomimo że 10 nie jest najlepsza. @lukasknw pobierasz i nagrywasz na pendrive 10 za pomocą https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10 i instalujesz.
 3. No dziwne bo sprawdziłem teraz na EasyBCD i działa. Ale jak na tym działa to vhd manager mi już nie potrzebny. Dzięki.
 4. Wróciłem do tematu. Jak dodam przez komendę bcdboot /Windows normalnie mi czyta z vhd. Jak dodam przez vhd manager to w menu bootowania czyta mi go jakoś inaczej jest logo vhd zamiast windowsa i w ogóle nie startuje, od razu reset.
 5. Wiele razy próbowałem przez to ich oficjalne flashowanie w biosie i z żadnej wersji się nie mogłem cofnąć czy to beta czy stabilny.
 6. Do msi jest jakieś narzędzie się nagrywało na pendrive bootowalnego i robiło downgrade tylko nie mogę go teraz znaleźć. Wiem że było na forum msi. Ja robiłem nim downgrade z pierwszego biosu pod ryzen 3000 ze zmianionym inerfejsem do poprzedniego pełnego.
 7. Nie musisz zmieniać platformy. Wystarczy upgrade procesora np. na i5 6400 (za 300zł powineneś znaleźć) a później jak chcesz pograć wyżej niż na 30fps nisko-średnich ustawieniach karta rx470 lub gtx 1060. Oczywiście biorąc pod uwagę że masz zasilacz który uciągnie taką konfigurację.
 8. Nie śmiej się tak bo akurat ten dysk używam tylko pod win8.1 od nowości.
 9. Kopiowałem sobie pliki na dysk aż tu nagle prędkość spadła do kilku MB/s. Cały dysk zaczął mocno zamulać i zawieszał system. Spod sata udało się wyzerować i jeszcze przeszedł przez fix all w programie seagate i niby teraz działa jak powinien ale nie wiem czy jego stan nie jest zły. Tak teraz wygląda.
 10. Bardzo niewiele gier wspiera klawiaturę i mysz i będzie to najwyżej kilka-kilkanaście tytułów. Żeby grać we wszystkie trzeba by dokupić klawiaturę mysz emulującą pada lub emulator ale to też nie będzie takie uczucie jak korzystanie z myszy bo to w końcu emulacja analoga.
 11. Ja mam gtx 1070 czyli taki odpowiednik 980ti. Gra działa bardzo dobrze. Na 1080p wysokie luźno 60fps, na ultra 50-60. Na włączonym vsync miałem problemy że karta była czasami wykorzystywana w 80% przez co fps leciały. Sprawdzałem też 8GB vs 16GB ramu. Praktycznie tyle samo fps miałem chociaż ram przy 8GB był ciągnięty praktycznie cały.
 12. podlos

  HDD 1TB SMART

  Czy ten dysk jest ok? Nie wiem czy coś ważnego oznacza wysoki disk shift.
 13. Jak do gier to tutaj wystarczy wimienić kartę i wydajność będzie znacznie znacznie wyższa. Nie wiem ile masz do wydania ale karta 1650 super / 1660 super / i będzie ok.
 14. Miałem rx480 armor 8gb i bez problemu idzie opanować temperatury po uv i lekkim obniżeniu taktowań. Zobacz na yt poradnik jak obniżyć w aplikacji amd wattman i zobacz rezultaty.
×
×
 • Create New...

Important Information