Jump to content
WinClub
miensn

Sterowniki do kiano slimstick wifi,bt,audio

Recommended Posts

Poszukuje sterowników do kiano slimstick

Niestety wgrałem czysty system z pena i nie ma nigdzie dostępnych sterowników

Idealnie gdyby ktos mial oryginalny obraz systemu w 8.1 lub 10 :)

Spróbuj tego: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Niestety nie pomógł, uprzedze że DriverPackSolution również używałem błędne sterowniki wgrywa do wifi.

Witam ponownie udało mi się rozwiązać problem i zdobyć sterowniki od producenta

zamieszczam link gdyby ktoś potrzebował :) 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

pierwszy katalog to pełen pakiet sterowników do Grafiki, dzwięku, bluetooth,  i w nim tez błędny sterownik do wifi
aby wgrać wifi to instalujemy sterowniki z katalogu "Kiano Wifi"

Pozdrawiam :)
moszter likes this

Ja je instalowałem przez Menadżer urządzeń, już nie ma wykrzyknika przy żadnym urządzeniu. Być może aktualizacje Windows 10 coś napsuły. Już działa, po prostu bałem się stracić wifi, jak tu ktoś opisał i instalowałem wszystko pojedynczo, czego brakowało. 

Ja je instalowałem przez Menadżer urządzeń, już nie ma wykrzyknika przy żadnym urządzeniu. Być może aktualizacje Windows 10 coś napsuły. Już działa, po prostu bałem się stracić wifi, jak tu ktoś opisał i instalowałem wszystko pojedynczo, czego brakowało. 

zdecydowania aktualizacja do win10 ci popsuła, miałem tak samo :) a jak wróciłem do 8.1 to nie umiał znaleźć sterowników prawidłowych. 

Oryginalnie go kupiłem z Windows 10, ale przyszła aktualizacja 14GB i zabrakło mi miejsca na tej karcie,musiałem dokładać pendrive. Więc wgrałem mu lekki Linux Xubuntu, a teraz wróciłem z czystą instalacją 10 tki, on ma w biosie zaszyty klucz, więc wszystko przebiegło prawidłowo.

Witam ponownie udało mi się rozwiązać problem i zdobyć sterowniki od producenta

zamieszczam link gdyby ktoś potrzebował :)

pierwszy katalog to pełen pakiet sterowników do Grafiki, dzwięku, bluetooth,  i w nim tez błędny sterownik do wifi
aby wgrać wifi to instalujemy sterowniki z katalogu "Kiano Wifi"

Pozdrawiam :)

Kolego to sterowniki do której wersji SlimSticka... 1.0 czy 2.0 ?

@up

Czy możecie odświeżyć linki? Po aktualizacji 1709 nie działa mi wifi i sterowniki z pierwszej paczki nie rozwiązują problemu. Co prawda karta się instaluje, ale nie wyszukuje mi żadnych sieci, choć w bloku się od nich roi. Nawet stojąc obok z hotspotem z telefonu nic nie widzi, więc domyślam się, że to wina sterownika...

Niedawno miałem Kiano Slimstick 2.0. Żadne z odnalezionych paczek nie załatwiały sprawy w pełni. Nie chciało mi się dalej szukać i poszedłem na łatwiznę - modyfikowany drp.su. 

Podpiąłem dongla-wifi i odpaliłem drp. Nie pomogło. Instalacja sterownika karty sieciowej się zawiesza. Wystartowałem go wieczorem, rano dalej stał w tym samym miejscu, choć wszystkie inne sterowniki zainstalował bez problemu. Spróbuje jeszcze raz zresetować system ale już mi się kończy cierpliwość...

Pytanie dodatkowe - kupiłem przejściówkę HDMI-DVI żeby podpiąć slimsticka pod monitor i móc się z nim bawić przy komputerze, ale tylko przy pierwszym uruchomieniu pojawiło się logo KIANO a potem już tylko czarny ekran. Teraz za każdym razem jak się podpinam nie wyświetla już zupełnie nic, wiecznie czarny ekran, monitor nie przechodzi nawet w tryb czuwania. Po prostu niczego nie wyświetla. Czy to wina przejściówki? Nie mam możliwości podpęcia się pod inny monitor, żeby sprawdzić czy to tylko u mnie...

W dniu 7.11.2017 o 00:12, miensn napisał:

Poszukuje sterowników do kiano slimstick

Niestety wgrałem czysty system z pena i nie ma nigdzie dostępnych sterowników

Idealnie gdyby ktos mial oryginalny obraz systemu w 8.1 lub 10 :)

Czy mógłbyś mi powiedzieć jak  wejść w boot menu, żeby odpalić instalację z pendriva? Pozdrawiam

W dniu 16.02.2018 o 19:03, timbo napisał:

Oryginalnie go kupiłem z Windows 10, ale przyszła aktualizacja 14GB i zabrakło mi miejsca na tej karcie,musiałem dokładać pendrive. Więc wgrałem mu lekki Linux Xubuntu, a teraz wróciłem z czystą instalacją 10 tki, on ma w biosie zaszyty klucz, więc wszystko przebiegło prawidłowo.

jak wgrales xubuntu?  mozesz opisac

W dniu 20.03.2018 o 11:22, muaddib43 napisał:

Witam!

Wczoraj otrzymałem sterowniki, od producenta urządzenia, te działają na 100% z kiano slimstick 2.0

link poniżej

mozesz odswiezyc ,bo nie dziala link z pobieraniem :)