Jump to content
WinClub

balusiek

Użytkownik
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by balusiek

 1. W zarządzaniu dyskami usuń przypisane litery tym partycjom.
 2. Proponuję zrobić sobie obraz systemu (D) Acronicem, usunąć partycję, zainstalować świeży system, a następnie przywrócić stary z obrazu.
 3. Chyba chodzi o ten ThisPCTweaker
 4. Prawy przycisk myszy na Start, Wiersz polecenia (Administrator), wpisz: "powercfg /h off" (bez cudzysłowowa) i enter. Gdybyś w przyszłości chciał włączyć to zamiast "off" wpisz "on".
 5. No nie wiem. Sprawdziłem, po dwóch pośrednich stronach, przekierowuje mnie na google drive.
 6. Wygląda na problem ze StartIsBack - aktywacją?
 7. Proszę, https://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/BOS-Desk-Drive.shtml
 8. Obserwuj tę stronę https://winclub.pl/forum/136-oryginalne-systemy-operacyjne-obrazy-iso/ Prezes wrzuca tu najnowsze wersje.
 9. No ok, aktualizacje są. Jest ich bardzo dużo. Domyślam się , że są to aktualizacje zbiorcze. Muszę je wszystkie ściągnąć i dodać do obrazu, czy tylko konkretne? Powiem szczerze, liczę na odpowiedź Wiktorynka.
 10. Tak jak wspomniałem, posiadam ten obraz systemu. Chodzi mi o mod z aktualizacjami.
 11. Według mnie, najlepsza wersja 10-ki. Poza tym, wiele ważnych dla mnie programów portable, nie działa na nowszych wersjach.
 12. Nie ma nawet poprawek bezpieczeństwa, które mógłbym pobrać ręcznie?
 13. Witam. Czy jest na forum taki system (mod), ze wszystkimi poprawkami bezpieczeństwa na dzień dzisiejszy (no w miarę)? Jeżeli nie, to w jaki sposób mógłbym sobie taki system zrobić? System posiadam, skąd pobrać konkretne poprawki i jakim programem najlepiej to zrobić?
 14. Poszło. Pomogło wyłączenie internetu przed instalacją.
 15. No akurat w moim przypadku to nie pomaga.
 16. Mam to samo na blaszaku. Intel Core i5 6400 @ 2.70GHz MSI Z270 GAMING PLUS (MS-7A75) Grafika PL2206W (1680x1050@59Hz) 2047MBNVIDIA GeForce GTX 1050 (Gigabyte) Audio Realtek High Definition Audio A na starym Lenovo B5400 poszło bez problemu.
 17. Miałem podobne problemy. Winny okazał się zasilacz. Jeżeli masz okazję, przetestuj na innym. Testy testami, życie życiem. Łatwiejsze to, niż wymiana płyty.
 18. Link z pierwszego postu działa nie ten podany przez @nudzija
 19. A próbowałeś utworzyć sobie konto na windowsowym iTunes?
 20. Może wyłącz szybki start, czasem pomaga (polecenie w cmd jako admin „powercfg /h off”)
 21. Ech.. wtedy cenzura, teraz polityka. Możesz nie pamiętać (wiedzieć). Krótko jesteś na forum... Kiedyś bardzo popularny temat na forum, ale inny "bohater".
 22. A tak cicho na forum. A pamiętam jaki ten .... PIS był za cenzurą internetu... https://dziennikzachodni.pl/acta-2-przyjete-dyrektywa-o-prawach-autorskich-przeglosowana-przez-parlament-europejski-poznaj-opinie-o-acta-2-oraz-wyniki/ar/13486505
 23. Ta aktualizacja również i mi nie chciała się zainstalować. Pobierz i zainstaluj ręcznie. https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB4338822
 24. Czytałeś pierwszy post, "najlepiej portable". Osobiście nie instaluję Acronisa, dodatkowy "kombajn". Robię obrazy z bootowalnego pendrive. Maksymalnie redukuję partycję systemową, by obrazy były jak najmniejsze. Ale przydałby się taki program, bez instalacji Acronisa, którym można byłoby edytować obrazy tego programu.
×
×
 • Create New...

Important Information