Jump to content

Delta Media Player

adamkon
 Share

Recommended Posts

Delta Media Player

main-screen-new-pl.png

Delta Media Player zapewnia nowej generacji usługi telewizji online. 
100+ kanały będą dostępne do oglądania na komputerze lub laptopie. 

Programy nadawane są w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. 

Niektóre funkcje odtwarzacza to: 

Lista kanałów, aktualizowana codziennie 
EPG, harmonogram programów telewizyjnych 

Tylko użytkownicy posiadający ważną subskrypcję mogą korzystać z pełnej funkcjonalności odtwarzacza. 

Strona firmowa to - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

INSTALACJA 

1. Zaloguj się a potem wejdź w zakładkę "ZAKUP" i kliknij na napis "Kupuję" dostęp miesieczny. Dostęp jest bezpłatny. 
2. Kliknij na właściwą ikonę, aby ściągnąć program odpowiedni dla twojego systemu operacyjnego. 
Zignoruj ostrzeżenia o potencjalnym zagrożeniu wirusowym i podążaj dalej. Uspokajamy Delta Media Player nie jest wirusem ani zawirusowany. 
3. Po zakończeniu procesu pobierania, uruchom (pobrany) plik, następnie przeprowadź instalację Playera Delta Media Player na swoim komputerze bądź laptopie. 
4. W końcowym etapie instalacji na monitorze ukaże się okno dialogowe (patrz poniżej), w którym trzeba wprowadzić swoją subskrybcję w postaci kodów (abonament i hasło), po czym wybrać „zapisz”. 
5. Na pulpicie pojawi się ikonka z logo Delta Media Player. Podwójne kliknięcie myszką na ikonę uruchamia player.

UWAGA !!!

Trzeba najpierw wejsc na stronę telewizjada.net , tam się zarejestrować żeby miec konto i dopiero po instalacji Delta ... otwierając program zalogować się .

linki :

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli ci pomogłem daj strzałeczkę, ciebie nie kosztuje mi zwiększa reputację. Dzięki !

barti20 likes this

Hej miałem telewizje ponad miesiąc podałem nowe konto mail aby znów oglądać za darmo ale nie mogę się zalogować   Nie możesz się zalogować twoja subskrypcja nie jest ważna. Przejdź na stronę deltamediaplayer.com i pobierz książkę w menu zakupy i tam juz mam ceny nawet na tym nowym koncie jak rozwiązać problem aby oglądać za free na nowym koncie ??

Po zainstalowaniu Delta Media Player , nie moge dostac sie do programu ( zakonczony limit wersji FREE - 1.7 - ); jak sie tam dostac ,zeby wykupic wersję nową wersje .>>>[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] <<< (nie obsługiwane w moim kraju.

hmmm. to zajezdza dyskryminacją !!! 

Dlaczego może pan wie:Na dzisiaj nie można korzystać z Delty?Informują brak dostępu do serwera.Ta strona nie działa:

logo. Polish (PL); English (UK). Materiał jest niedostępny w Twoim kraju.

Mam konto,jestem zarejestrowany.

W dniu 19.08.2018 o 14:43, mowain napisał:

Ciekawe czy będzie jakiekolwiek info czy wrócą? Jakby ktoś coś wiedział proszę o info, oraz o podanie jakieś alternatywy.

tu masz coś podobnego

W dniu 4.06.2019 o 11:03, Tadex56 napisał:

Czy moge zaplacic delta za kolejny miesiac w trakcie gdy do konca oplaconego wczesniej abonamentu mam jeszcze 2 tygodnie?Czy mi sie zsumuja te i nowo oplacone dni?Prosze o odpowiedz.Dziekuje.

tak zsumuje...  poprostu dokupujesz nastepny i np 14 dni plus xxx = xxx  ;)