Jump to content
WinClub

ziloth

Mega użytkownik
 • Content Count

  259
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About ziloth

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday May 14

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

742 profile views
 1. Witam! Miał/ma ktoś tak jak ja? Każda próba aktualizacji systemu W10(różne edycje/buildy), kończy się niepowodzeniem. Za chwilę robię to drugi raz i już idzie bez problemu. O co tu chodzi? CPU: I9, mobo: ASUS MAXIMUS HERO XI, RAM: Corsair Vengeance, dysk: NMVe Goodram Iridium 128GB...mniej więcej taki. Oczywiście dysk w GPT.
 2. A więc tak: 1. DDU - zrobione. 2. Po restarcie druga próba instalacji NVIDiA - "Twój system wymaga sterowników DCH.." (Nie wiem dlaczego, ale tak jest, od jakiegoś tam czasu). 3. Do XBOXA - loguję się normalnie, kontem Windowsa.
 3. Ok! spróbuję. Tego nie wiedziałem..ale, po instalacji systemu, sm instaluje sobie sterowniki, i jest ikona panelu w trayu, ale tez nie mozna otworzyć. w kazdym razie zaraz spróbuję.
 4. A ja mam pytanko. W obu wersjach, po zainstalowaniu sterów NVIDII (przez system, a potem nowsze, ręcznie), nie ma panelu sterowania. Wyrzuca błąd. Nie można zainstalować z Win Store. Mam monitor z G-Sync, 144Hz, i muszę kilka ustawień zrobić. Bez tego panelu nie dam rady. Można jakoś go wymusić?
 5. Witaj! No pobrałem i zainstalowałem. Obraz na pena poprzez UltraISO. Instalacja szybka i bezproblemowa. Co do reszty - za szybko by coś konkretnego powiedzieć. 1. Przy pierwszym uruchomieniu: "Zresetowano domyślną przeglądarkę do Microsoft Edge." Cokolwiek by to miało być.
 6. Ok! Sprawdzę. Dzięki za odpowiedź! a tak poza tym to mój 2gi ConnectBox. Obojętne do jakiego gniazda nie podłaczę kabla Ethernet, to pisze mi: "Siec niezidentyfikowana. Brak dostępu do internetu." Analiza - "Karta sieciowa "Ethernet" nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP". Resetowałem i wogóle. cały czas to samo.
 7. Witam! Ponownie ja, z moimi pytaniami.....echhhh... Sprawa taka mam internet z UPC 300 Mb/s - Connectbox (taki router+modem, nie ma anten), ale mieszkam w bloku, zasięg kijowy. Rodzina narzekała, nie chce wiercić w ścianach, kabli ciągnąć. Zrobilem tak: Connectbox w IPv4, jest jako modem + modem zewnętrzny: TP_Link Archer C6. No więc z Connectboxa kablem do PLC - z 2go PLC kablem do Archera C6. Internet śmiga, no prawie śmiga. Przedtem miałem po kablu z Connectboxa i miałem te, powiedzmy 300 Mb/s(ale rodzina...ble, ble, ble..) Teraz Archer podaje mi w pokoju około 40 Mb/s , wiadomo straty, ale nie takie! Hmmm, po PLC mam z 300 do około 120 Mb/s (chyba inna linia), przy samym routerze jest 42-3 Mb/s. A moje pytanie jest takie: Czy ten ConnectBox mogę (w trybie modemu) podłaczyć kablem do mojego komputera, żebym mial lepszy tranfer? Próbuję i próbuję...nic. Widzi sieć ale internetu nie ma. Może ktoś mi coś poradzi?
 8. Napisałem przecież, że włączyłem, dałem na automat i kicha. Potrzebowałem pilnie coś wydrukować. Posiłkowałem się kopią oryg. windy, tu od razu poszło.
 9. I ja wtrącę kilka zdań. Na temat wersji z 30.06 ---- Fajnie, że Panel Sterowania Nvidii da się zainstalować! Po wersji z (26.06...) ---- Nadal mam problem z drukarką(26.06 też był). Otóż system jej nie widzi. Świeżo zainstalowany OS, wykrywa drukarkę, instaluje oprogramowanie z Windows Store "HP Smart" Chce drukować i.....zonk...Nie ma drukarki. Ok, usługi - włącz Bufor wydruku, nic. Restart - nic. Usuwam oprogramowanie drukarki, chce ponownie zainstalować, nie można, przecież nie ma drukarki... Panie konuss "co robić, jak żyć"?
 10. Hej! Zainstalowałem .207, wszystko pięknie i wogóle....ale... - Wywala mnie często z gier online. (Może to nie wina moda, ale jakoś na innych wersjach nie miałem tego) - Sterowniki NVIDIA, instalują się pięknie..no prawie...nie można zainstalować NVIDIA control panel. Instaluje się on z Windows Store. Niestety tutaj nie chce. Komunikat: "Będziesz potrzebować nowej aplikacji aby otworzyć ten link typu ms-windows-store" Tego to jeszcze nie widziałem.
 11. 1. Od jakiegoś czasu mam problem z grupowaniem plików, np w folderze Pobrane. Nowo zainstalowany Win10, nowa kompilacja i zawsze mi grupuje te pobrane pliki. Denerwuje mnie to. Ustawiałem już je bez grupowania i zapisywałem ustawienia Widok.....itd...Zastosuj do folderów. Pomaga na chwilę, za jakiś czas to samo. Chyba jest to związane z zapisanymi ustawieniami na serwerach MS, ale dlaczego nie zapisuje mi, że nie chcę grupowania? Kiedyś tego nie było. Macie jakieś pomysły? 2. Wie ktoś jak wyłączyć zabezpieczenie bluetooth? 3. Wie ktoś jak wyłączyć te dodatkowe GB na aktualizacje, co Win10 rezerwuje ?
 12. Nie wiedziałem jak nazwać ten temat. Chciałbym zapytać, czy wy też macie w Windows 10 taką systuację: Włączam, np, film w aplikacji Netfilx. A obok uruchamiam inną aplikację, np, Mailbird. Bethesda launcher, KoinoeinTorrent i inne. Uaktywniam okno Mailbirda, przeglądam pocztę, a Netflix klatkuje. Podałem przykładową sytuację. Przy innych aplikacjach też tak jest. Ale np. : teraz piszę ten tekst w Chrome i Netflix leci dobrze.
 13. Dzięki. Na razie sprawdzę, czy to nie przez tę kartę WiFi, a jak nie to na pewno sprawdzę twoją radę!
 14. Dzięki za odpowiedź .....ale, chyba, ....sprawdzę to jeszcze, bo ostatnio dodałem kartę sieciową WiFI na USB i pewnie to ona..zobaczę !
 15. Witam! Jak w temacie...sam PCt mi się włącza z uśpienia. Po wpisaniu polecenia: "powercfg -lastawake" wychodzi mi coś takiego: Wake History Count - 1 Wake History [0] Wake Source Count - 1 Wake Source [0] Type: Device Instance Path: ACPI\ACPI000E\2&daba3ff&0 Friendly Name: Description: Alarm wznawiania ACPI Manufacturer: (Standardowe urządzenia systemowe) Jak to cholerstwo wyłączyć? To samo było, jakieś 2 tygodnie temu, niby wyłączyłem i był spokój, do dzisiaj...
×
×
 • Create New...

Important Information