Jump to content

Piterosky

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Piterosky

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

737 profile views
 1. z tego co czytałem gdzieś, to QPF nie wpływa na system operacyjny i,że można to uznać za bujdę na resorach. Ale coś jest rzeczywiście nie tak z optymalizacją systemu od czasów 1809/1903, bo jest wolniej niż na np. takim 1607 którego używam na codzień. (Prawdopodobnie strzelam na updaty które są związane z Spectre/Meltdown, bo nawet wyłączając, to i tak system nie jest tak szybki jak ltsb)
 2. nie ma iso, a chętnie bym potestował
 3. Jeżeli komuś nie bangla wyszukiwarka w Eksploratorze i chcecie przywrócić tą starą wyszukiwarkę to można wziąść plik ExplorerFrame.dll z 1903 i podmienić w system32.
 4. Bardzo fajny zoptymalizowany system poużywałem chwilę na swoim sprzęcie i nie mam zastrzeżeń, względem czystego 1909 działa o wiele szybciej. (prócz ikonek i braku możności zalogowania się do usług xboxowych ale to tylko moja osobista sprawa, nie musisz się denerwować)
 5. Wyłączając zaporę windows defender narażasz się na nie działanie windows store. Jak wyłączyć Zaporę? Win+R (uruchom) -> regedit-> HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\MpsSvc i w "Start" dajesz z 2 na 4 (disabled)
 6. Cóz zgibałem szkoda że nie można za pomocą dism od tak po prostu doinstalować dzięki z góry xd
 7. Witam, zainstalowałem przeróbkę od Sromotnika ( i nie zauważyłem że nie ma powershella co jest moją głupotą po części), czy da się zainstalować powershella z użyciem DISM i ISO Windowsa 10? Jak tak to poprosiłbym o komendę pod to, z góry dziękuję :)
 8. Moim zdaniem 1909 będzie lepszym wyborem od 1809. Zauważyłem że na hdd 1809 mieli bardziej niż nowsze wersje
 9. Cóż, troszeczkę opisane dziwnie, ale postaram się odpowiedzieć bo być może ktoś przeczyta który ogarnia lekko temat. Korzystam z JG7 od Sromotnika, sprawia się świetnie na laptopie, którym hdd sypie błędami, no cóż cud to nie jest ale działa to w miarę sprawnie. System ten ma ładnie obcięte komponenty i jestem zadowolony z jego działania.
 10. Zadam pytanie, ktoś sprawdzal Forze Horizon 4 na 1607? Jak tak i mu odpala to jestem mega zadowolony i wracam do 1607,bo irytuje mnie długie odpalanie aplikacji.
 11. na LTSB (1607) można zainstalować bezproblemowo sklep. Pytanie czy forza działa na 1607 bo sam bym się cofnął z LTSC 1809 (który mieli mi coś na kompie).
 12. Świetna modyfikacja :), niewielkie zużycie ramu, oraz odżyła pcta na xeonie e5430.
 13. A potem się dziwić czemu ci co robią obrazy zupdatowanych systemów nie mają ochoty na dalsze publikowanie ich.
×
×
 • Create New...

Important Information