Jump to content

Piterosky

 • Posts

  96
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

858 profile views
 1. Whats not working on this version Windows 8.1 X Some latest driver / DCH driver / Some Latest Computer Hardware / Some Latest Games / Visual c++ 2015 Sprawdzaleś czy działa chociaż teamspeak na tej wersji? Bo używa redista 2015 więc w sumie nwm czy tu on określa jako nie działający instalator, czy po prostu appki z tym się wywalą co do tamtej modyfikacji od xpos1- wywalona usługa WU robi cyrki że się nie instaluje redist 2015-19 tak, ten sam błąd kolejny mod na śmietnik z 8.1
 2. testowałem na jednym zestawie i można powiedzieć że to za******a ładnie, aczkolwiek są jakieś problemy z redistami (w sumie z tego co wiem była chyba jakaś łatka z tego powodu do 8.1, ale sprawdzę zaraz na drugim zestawie pc)
 3. z tego co czytałem gdzieś, to QPF nie wpływa na system operacyjny i,że można to uznać za bujdę na resorach. Ale coś jest rzeczywiście nie tak z optymalizacją systemu od czasów 1809/1903, bo jest wolniej niż na np. takim 1607 którego używam na codzień. (Prawdopodobnie strzelam na updaty które są związane z Spectre/Meltdown, bo nawet wyłączając, to i tak system nie jest tak szybki jak ltsb)
 4. Wyłączając zaporę windows defender narażasz się na nie działanie windows store. Jak wyłączyć Zaporę? Win+R (uruchom) -> regedit-> HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\MpsSvc i w "Start" dajesz z 2 na 4 (disabled)
 5. Cóz zgibałem szkoda że nie można za pomocą dism od tak po prostu doinstalować dzięki z góry xd
 6. Witam, zainstalowałem przeróbkę od Sromotnika ( i nie zauważyłem że nie ma powershella co jest moją głupotą po części), czy da się zainstalować powershella z użyciem DISM i ISO Windowsa 10? Jak tak to poprosiłbym o komendę pod to, z góry dziękuję :)
 7. Moim zdaniem 1909 będzie lepszym wyborem od 1809. Zauważyłem że na hdd 1809 mieli bardziej niż nowsze wersje
 8. Cóż, troszeczkę opisane dziwnie, ale postaram się odpowiedzieć bo być może ktoś przeczyta który ogarnia lekko temat. Korzystam z JG7 od Sromotnika, sprawia się świetnie na laptopie, którym hdd sypie błędami, no cóż cud to nie jest ale działa to w miarę sprawnie. System ten ma ładnie obcięte komponenty i jestem zadowolony z jego działania.
 9. Świetna modyfikacja :), niewielkie zużycie ramu, oraz odżyła pcta na xeonie e5430.
 10. A potem się dziwić czemu ci co robią obrazy zupdatowanych systemów nie mają ochoty na dalsze publikowanie ich.
 11. Windows 10 jakiś ogarnięty by dał radę. Na 800x600 ja z syfiastym radkiem mam po 120fps.
 12. Oto zmoddowane sterowniki Legacy 13.9. Aby je zainstalować trzeba wyłączyć podpis certyfikatu sterowników. Aby zainstalować je w systemach Windows 8.1/10 ustawiamy zgodność dla plików na Windows 7: Setup.exe Bin64\ATISetup.exe Bin64\InstallManagerApp.exe Bin64\Setup.exe Co w nich zmodyfikowano? Sterowniki DX z 11.11c (największa wydajność miałem na tych sterach - testowałem to na HD3650) OpenGL z 13.9 - na 11.11c był problem z grami opartymi o OpenGL, gry oferowały niską wydajność Poprawiona akceleracja sprzętowa, powinno być to widoczne przy filmach na YT, albo przeglądarkach (Chrome,Firefox).. CCC jest z 13.9 więc zyskujemy parę dodatkowych funkcji znanych z panelu CCC 13.9. Ogólnie sterownik to dosłownie hybryda. Testowałem je na HD3650 (podkręcona 800/525) No i oczywiście Download Download - Google Drive.
×
×
 • Create New...

Important Information