Jump to content
WinClub

Bogdan75

Mega użytkownik
 • Content Count

  170
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About Bogdan75

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

469 profile views
 1. A jak chodzi o tą z 7 to tak https://www.centrumxp.pl/Publikacja/Przywracamy-i-usprawniamy-przegladarke-fotografii-w-Windows-10
 2. Prawy przycisk myszy -> otwórz za pomocą -> wybierz inną aplikację i tam wybierasz zdjęcia następnie zaznzczasz zawsze otwieraj pliki w tej aplikacji. Albo ustawienia -> aplikacje -> aplikacje domyślne.
 3. Bogdan75

  Usługi Nvidia

  Czy da się zablokować aktualizację GeForce Experience bo u mnie ostatnia wesja jaka się uruchamia to 3.14.1.48 każda nowsza zawiesza się po zalogowaniu. Komputer ma już swoje lata i jest to jedyny program którym da się nagrywać gry bez przycięć. Karta graficzna to GTX 660.
 4. Orange Światłowód do 300Mbps
 5. W takim razie może polecił byś jaki ram kupić na wymiane żeby miał te same parametry albo lepsze. Przy okazji Wesołych Świąt.
 6. Dzięki czyli nie ma sensu testować do końca? jest to jedna kość 8GB na płycie Gigabyte GA-B75M-D2V
 7. Od kilku dni co jakiś czas przymula mi komputer zrobiłem test programem Memtest 86 co prawda nie do końca ale już na początku wyświetlił jakieś błędy. Pytanie do znających się co z niego wynika?
 8. No jest coś na rzeczy bo właśnie po odpięciu ponownym wyszukaniu i przypięciu u mnie też przestał działać. Edit: Restart komputera i już działa
 9. Spróbuj tak: odepnij kafelek od ekranu startowego wyszukaj na liscie aplikacji i otwórz następnie wpisz miasto i jak znajdzie to dopiero wtedy kliknij na górze pinezkę przypnij do ekranu startowego.
 10. Jest już nowa wersja MCT 1809 https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10
 11. Używam 1809 od 3 pazdziernika (czysta instalacja) i jak na razie nic mi nie znikneło wszystko działa OK a nawet pozbyłem się problemu który miałem od bardzo dawna, właściwie od pierwszego wydania Windows 10 a ostatnio o nim tutaj pisałem:
 12. Ja przykładowo od kilku lat mam Orange Free na karte https://www.orange.pl/view/orange-free-na-karte
 13. Orange (Neostrada) do 80Mbps
×
×
 • Create New...

Important Information