Skocz do zawartości

Potrzebuje Rady Na System


Rekomendowane odpowiedzi

Instaluj taki system na jaki masz licencję.

Nawet nie masz zainstalowanych połowy albo i więcej sterowników to jak sobie poradzisz z instalacją systemu to znacznie trudniejsze niż instalacja driverów.

Windows 7 czy 8.1 można jeszcze zaktualizować bezpłatnie do Windows 10, chyba że w ostatnich dniach to wyłączyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego SSD jeśli jeszcze nie masz i pamiętaj o wszystkich sterownikach mają być zainstalowane i tyle nawet jak nie korzystasz z Lan czy czytnika kart pamięci.

Jaki to laptop bo dość nowy procesor i może nie być driverów pod Windows 7.

laptop Dell a procesor Intel® Core i5-5200U CPU @ 2.20GHz 2.20GHz (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jaki dokładnie model tego laptopa jest na naklejce na spodzie, może nie byc na niego driverów pod 7 wtedy instaluje sie windows 10 wystarczy licencja z W7

 

Po drugie procesor i5 ma taktowanie 2.2-2.7GHz.

Chyba tu masz bo na naklejce mi się wszystko zmazało (:

Chyba tu masz bo na naklejce mi się wszystko zmazało (:

A propo ja tej licencji nie posiadam poprostua aktywowałem system aktywatorem (:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Sterowniki są zarówno pod Windows 7 pod 8.1 jak i pod 10.

Sam to pewnie bym teraz zainstalował W10 aby sie aktywował na 10 bo nie wiadomo jka długo będzie ta darmowa aktualizacja dostępna.

Bo wcześniejsza licencja na 7 czy 8.1 nie przepada i zawsze możesz zainstalować system jaki był fabrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Sterowniki są zarówno pod Windows 7 pod 8.1 jak i pod 10.

Sam to pewnie bym teraz zainstalował W10 aby sie aktywował na 10 bo nie wiadomo jka długo będzie ta darmowa aktualizacja dostępna.

Bo wcześniejsza licencja na 7 czy 8.1 nie przepada i zawsze możesz zainstalować system jaki był fabrycznie.

ok windows 10 a ja chciałbym jakiegoś fajnego moda macie może na forum coś fajnego dzięki i pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz wydałeś na oko około 2700 złotych na laptopa a 100-150 złotych na licencję już poskąpiłeś.

To nie jest kwestia kasy to jest kwestia wychowania, pewnych zasad moralnych wyniesionych z domu lub po prostu z ulicy.

Bo o ile rozumiem ludzi którzy kupują najtańszego laptopa za 1000 złotych to tam może nie byc systemu bo kupuje z biedy

ale wydając 2700 a żałując 150 złotych na preinstalowany system to już jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy windows 8.1 lub windows 10 home lub pro nie modyfikowany + optymalizacja. Mam lapka na i7 - 3 serii i troszkę już systemów przeżyłem przez 3 lata. Modyfikowane do moich zastosowań się sypały... Windows 7 był OK, po instalacji 8.1 był szybszy ale metro średnio mi odpowiadało ale wszystkie moje programy działały jak należy. Windows 10 jednak okazał się najlepszy z całej reszty i jakoś mi się nie sypie jak reszcie. 

 

P.S. Polecam wersję zaktualizowane np. od Mr.T

Witam już z nowego systemu biorę się za instalowanie sterowników możma zamknąć temat (:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie