Jump to content
WinClub
razor1995

Sterowniki nVidia GeForce

Recommended Posts

nvidia120.jpg

Nvidia GeForce 375.95 Driver

Poprawki:

• poprawki błędów z wydajnością wersji poprzedniej,
  • nie występuje już efekt rozmazania obrazu oraz ghosting zgłaszane dla poprzedniej wersji sterowników,
  • naprawiono problem z przekłamaniami obrazu przy wyświetlaniu plików .gif na kartach GTX 980 Ti,
  • naprawiono błąd, który powodował, że niemożliwe było włączenie trybu Surround na konfiguracji SLI złożonych z dwóch GTX 1080, gdy korzystaliśmy z mostka SLI HB,
  • wyeliminowano problem z błędnym wykrywaniem Battle Carnival jako Bionic Commando,
  • naprawiono problem z migotaniem obrazu na monitorach z G-Sync z częstotliwością odświeżania 144 Hz, połączonych z GTX 1080,
  • wartości użycia pomięci w trybie SLI dla kart Pascal są już wyświetlane poprawnie,
  • naprawiono błąd, który powodował, że na monitorach z G-Sync i odświeżaniem 165 Hz możliwe było zaobserwowanie migotania obrazu podczas przesuwania lub zmiany wielkości okna, gdy korzystaliśmy z kart bazujących na rdzeniu GP102,
  • naprawiono błąd, który powodował, że ikona GeForce Experience znikała z zasobnika systemowego,
  • naprawiono problem, przez który karta GTX 980 Ti nie była w stanie rozpoznać podłączonych do niej telewizorów firmy Loewe Technologies.

Błędy:

• podczas gry w dodatek Survival dla Tom Clancy’s The Division, produkcja może się zawiesić przy zmianie z pełnego ekranu na tryb gry w oknie,
  • możliwe występowanie migotania obrazu oraz problemów z wyświetlaniem kursora w grze Dishonored 2, gdy aktywna jest funkcja Ansel i gramy w nią na konfiguracji SLI,
  • For Honor może się wyłączyć, jeśli pominiemy intro, a funkcja natychmiastowej powtórki w ShadowPlay jest aktywna,
  • możliwe zawieszanie się gry Gears of War 4 przy ładowaniu poziomów podczas gry na GTX 970M,
  • GTX 1070 nie jest poprawnie rozpoznawany przez Alienware Graphics Amplifier,
  • instalacja sterowników może wymagać zrestartowania komputera.

POBIERZ:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Zawsze najnowsza wersja z wyborem dowolnego systemu

Guest

A powie mi ktoś jaka wersja stera pod GTX750ti :)

PS Mam najnowszą ale coś cras"Jestem Idiotą"e czasem, może ktoś ma taką kartę i ma sprawdzony sterownik 

PS Mam najnowszą ale coś crashu*e czasem, może ktoś ma taką kartę i ma sprawdzony sterownik 

Ja na Twoim miejscu poszukał bym na stronie producenta np. Asus, Gigabyte oraz Twojej karty / modelu i ściągnął oraz przetestował wersję z ich serwerów ;)

Btw. Bawiłeś się w pełne odinstalowanie sterownika graficznego i instalacja pełno-czysta? Być może to też było rozwiązało problemy z crashami na obecnej / najnowszej wersji.

Guest

PS Mam najnowszą ale coś crashu*e czasem, może ktoś ma taką kartę i ma sprawdzony sterownik 

spróbuj tych 

Guest

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  :L

No niby tak panie majster ale jak ja ci zainstaluje ster od W10 na 8.1 ?  :D

Guest

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  :L

No niby tak panie majster ale jak ja ci zainstaluje ster od W10 na 8.1 ?  :D

Nie było mówione jaki system z podpisu wynika że 10 RS2, poza tym co za problem zmienić

Witam

Mam takie pytanie mam ustawione w panelu sterowania nvidia preferuj maksymalną wydajność i jest tam napisane że to ustawienie będzie stosowane w aplikacjach 3D tymczasem podczas przeglądania internetu czy samego pulpitu karta boostuje ustawienia tak jak by była uruchomiona gra a powinna obniżyć taktowania macie jakieś pomysły jak to rozwiązać ? Stery najnowsze 390.77 karta gigabyte gtx 1060 6GB.