Jump to content

kriston

 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kriston

 1. Witam Mam takie pytanie mam ustawione w panelu sterowania nvidia preferuj maksymalną wydajność i jest tam napisane że to ustawienie będzie stosowane w aplikacjach 3D tymczasem podczas przeglądania internetu czy samego pulpitu karta boostuje ustawienia tak jak by była uruchomiona gra a powinna obniżyć taktowania macie jakieś pomysły jak to rozwiązać ? Stery najnowsze 390.77 karta gigabyte gtx 1060 6GB.
 2. jak najlepiej to zrobić ? pendrive botowalny Rufusem ? jak pobiorę obraz ze strony Microsoftu to on mi się aktywuje normalnie ? bo mam system aktywowany cyfrowo nie będzie problemu ?
 3. orzystałem z tego wątku https://winclub.pl/topic/10481-ustawienia-us%C5%82ug-w-windows-10-pod-k%C4%85tem-wydajno%C5%9Bci-systemu-i-antytelemetrii/?p=135880 które z usług mogą być odpowiedzialne za WU ?
 4. Nikt nie ma pomysłu jak to naprawić?
 5. Windows oryginał upgradeowany z 7 oryginalnej aktywowany przy użyciu licencji cyfrowej. U mnie WU nie działa kolejny raz tylko tym razem znane mi sposoby nie działają stąd ten wątek. Nie modyfikowałem menu start Creators update się ściągnął bez problemu a dzisiaj nie mogę zaktualizować systemu.
 6. Sorry, the page you were looking for in this blog does not exist. Czekam od rana i stoi na 0% Dokładnie wyszukuje aktualizacje po czym ma się zacząć pobieranie i pokazuje się pasek postępu i 0% Eset raczej wątpię mam go już kilka lat i nigdy się nie gryzł z Windows Update też mi się wydaje że coś blokuje ale co... Na stronie MSI nie ma tych sterowników dlatego pytam czy je doinstalować. Znalazłem jeszcze takie narzędzie ResetWUEng ale też nic nie pomogło dalej stoi na 0% jakieś pomysły ?
 7. Witam Mam taki problem otóż windows nie chce pobierać aktualizacji wykrywa że są ale pobieranie stoi na 0% , próbowałem wyłączać usługi windows update i inteligentny transfer w tle usuwałem zawartość software distribution oraz zmieniałem jego nazwę ale nic to nie daje dalej stoi na 0%. używałem też narzędzia do usuwania problemów z windows update Microsoftu niby coś naprawia ale dalej nie pobiera aktualizacji. drugie pytanie eset informuje mnie również że są aktualizacje opcjonalne które się nie pobierają w windows update (nie wiem czemu) Intel Watchdog Timer Driver (Intel WDT) Int
 8. Dzięki wolałem się upewnić na stronie Intela https://downloadcenter.intel.com/download/26730/Intel-Rapid-Storage-Technology-Intel-RST-?product=55005 wymienione są ssdki Intelowskie więc wolałem dopytać a wcześniej chyba nie instalowałem tego sterownika.
 9. Czy jak nie mam dysku ssd intela a płytę mam z chipsetem B150 to warto to instalować ?
 10. U mnie Eset pokazuje te aktualizacje jako opcjonalne a jak odpalę windows update to nie ma ich do pobrania.
×
×
 • Create New...

Important Information