Skocz do zawartości

Problem z instalacją W8 po awarii dysku


cultstyle

Rekomendowane odpowiedzi

Lenovo G50-30 ma  Windows 8.1 Home 64 bit ( znajomy ma tego Lenovo G50... i dlatego tak napisałem ) . 

 

W zeszłym miesiącu  czyściłem znajomemu sys (Windows 8.1 Home 64 bit )  ze śmieciowych programów   (miał ich sporo i nie mówię o " programach " od lenovo )

 

No i jak to nie  ma Skip ( pomiń) :

 

 windows-8.1-product-key.png

Edytowane przez MadDragory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabo szukasz :P ciebie interesuje wersja home inaczej core prosze bardzo : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

No to w takim razie będzie trzeba spróbować tylko że ja nigdzie nie widziałem obrazu z nazwą "home". Czy mógłbyś podeśłać mi link jeśli wiesz gdzie na forum jest taki obraz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie będzie trzeba spróbować tylko że ja nigdzie nie widziałem obrazu z nazwą "home". Czy mógłbyś podeśłać mi link jeśli wiesz gdzie na forum jest taki obraz ??

 

Nie ma co się kłócić kiedy @m4s   ma rację  :  

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem pro i to samo. 

Ten link nie działa :)

@MadDragory obraz partycji lub płyty recovery od Twojego znajomego rozwiązał by mój problem.. :)

Ogarnij ten temat dokładnie [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

bo coś mi się wydaje że tam był jednak bing.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij ten temat dokładnie [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

bo coś mi się wydaje że tam był jednak bing.

 

 

i to jest właściwa odpowiedź ! :) Gdzie tu jest "pomógł" do kliknięcia :P Bardzo Ci dziękuję za rozwiązanie mojego problemu. Instalowałem wcześniej bing, lecz najwyraźniej inną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest właściwa odpowiedź ! :) Gdzie tu jest "pomógł" do kliknięcia :P Bardzo Ci dziękuję za rozwiązanie mojego problemu. Instalowałem wcześniej bing, lecz najwyraźniej inną wersję.

fajnie że sie udało dopasować w końcu...

a swoją droga szkoda że nie ma aktualizacji do W 10 czy przypadkiem system sam sie nie zaktualizował, a może była podpytaj właścicielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metodą prób i błędów problem udało się rozwiązać.

 

Kung Fu TapaTalk Master!

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty..

 

Z powodu: rozwiązany

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz, możesz zgłosić ten post do administracji, używając opcji "Zgłoś".

 

Pozdrawiamy zespół Winclub.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie