Skocz do zawartości

Windows XP SP2 czy SP3


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy jest różnica wydajności pomiędzy SP2 a SP3. Zaaktualizowanych aplikacji typu IE8 i WMP nie potrzebuję, komputer będzie podłączony do internetu tylko w celu gier multiplayer. Wiem że niektóre gry wymagają SP3 ale najstarsza gra w jaką będę na nim grał to NFS Most Wanted. Co do bezpieczeństa, ostatni raz kiedy miałem wirusa to jakieś 6 lat temu. Którą wersje XP (Professional) zainstalować?

 

Spec:

CPU: Pentium 4 2.8 GHz Northwood

GPU: ATI Radeon 9600 SE 128MB

RAM: 1GB lub 1,5GB nie jestem pewien

HDD: Maxtor SATA na IDE 180GB (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy jest różnica wydajności pomiędzy SP2 a SP3. Zaaktualizowanych aplikacji typu IE8 i WMP nie potrzebuję, komputer będzie podłączony do internetu tylko w celu gier multiplayer. Wiem że niektóre gry wymagają SP3 ale najstarsza gra w jaką będę na nim grał to NFS Most Wanted. Co do bezpieczeństa, ostatni raz kiedy miałem wirusa to jakieś 6 lat temu. Którą wersje XP (Professional) zainstalować?

 

Spec:

CPU: Pentium 4 2.8 GHz Northwood

GPU: ATI Radeon 9600 SE 128MB

RAM: 1GB lub 1,5GB nie jestem pewien

HDD: Maxtor SATA na IDE 180GB (?)

Tak z ciekawości. Dla czego na sprzęcie z takimi parametrami chcesz instalować xpeka ? Dla przykładu podam, że mam W7 na P4-2.80GHz proc, i 1Gb ram, I też z 128 MB radeona.  Chodzi bardziej stabilniej, niż na xp,jaki był wcześniej. Do tego mam nod32,i nic mi nie tnie,nie wlecze sie jak przeładowany koń. Spróbuj może W7, lub może jakiegoś linuxa z rodziny mint. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie