Jump to content
WinClub
Mr.T

Icon Pack B 8

Recommended Posts

Black Concept iconpack

Black%20Concept.png

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Waga: 4,89MB

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Po czasie może się pojawić okienko z dalsza instalacją 'dodatków/śmieci' od IconPacka [nie wiem jak wyciąć], w lewym dolnym rogu powinno się wybrać 'Advanced' i odznaczyć wszystkie aplikacje do zainstalowania, na koniec 'Done'.

Potem lepiej sprawdzić listę zainstalowanych aplikacji i jeśli znajduje się tam IconPack Extras [czy jakoś tak] to lepiej odinstalować.

Hej mam problem z tymi ikonami.Zaistalowałem tą paczkę, był restart.Wszystkie ikony się zmieniły.Po jakimś czasie ikony dysków wróciły do stanu podstawowego , gdzie reszta ikon się nie zmieniła.Nadawałem uprawnienia plików shell32,imageres,zipfldr ale to też nic nie daje.

Jak klikam odswież to na ułamek sekundy pokazują sie ikony które mają byc.

Również usuwałem ten plik i zero rezultatów.Ikony dysków są takie same.NIe sa to oryginalne Win 7.

Mam coś takiego: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników].

We właściwościach dysków są pokazane miniaturki tych ikon co maja być, a w ogólnym wygladzie jak na zdjeciu,

Również usuwałem ten plik i zero rezultatów.Ikony dysków są takie same.NIe sa to oryginalne Win 7.

Mam coś takiego: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników].

We właściwościach dysków są pokazane miniaturki tych ikon co maja być, a w ogólnym wygladzie jak na zdjeciu,

Używasz jakiegoś Vista Drive lub coś w tym stylu? Jesli tak to po prostu go usuń :D

Nie używam żadnego programu do zmiany ikon własnie.Po formacie tydzień temu poprostu zainstalowałem paczkę z tego forum.Po 3 dniach ikony dysków sie zmieniły .Nie moge przywrócic ich nawet do stanu podstawowego.Jak odinstaluje paczkę, ikony są jak na zdjeciu,jak zainstaluje są te same.A to nie są standardowe więc skad się tam wzieły?

system robi kopie plikow na dysku c ukryte trzeba by je spod 2 systemu  lub live lub linuksa podmienic

lub przez kilka bezczelnych restartow wymusic naprawe i przywocic z punktu przywracania