Jump to content

radzi11

Użytkownik
 • Content Count

  41
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About radzi11

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

178 profile views
 1. Czy da się zmienić kolor kompozycji z czarnego na jakiś inny?
 2. Zainstalowałem na próbę Win 8.1 Sromotnika i nieoczekiwanie zniknął mi ten system (sch10 1709) z menadżera rozruchu. System przed instalacja 8.1 działał bez problmeu . W Konfiguracji Systemu>Rozruch widnieje tylko 8.1. Jak mogę odzyskać dostęp do Tego systemu?
 3. Co włączyć by znów mieć włączoną usługę udostępniania strumieniowego do komputerów? :D
 4. Chyba Każdy czeka na nowy system
 5. Siemka Sprawa wygląda tak. Mam na pół z sąsiadem internet z Netii 150Mb/s. Sąsiad portem Lan przesyła do mnie i po kablu bez routera mam internet w swoim komputerze. IP jest dynamiczne. Podłączam kabel od sąsiada do routera pod wan a kabel od swojego komputera pod złączle Lan. Router dziala, jest konfigurowalny przez przegladarke. Ustawiony na DHCP. I tu zaczynają problem brak internetu. Co sprawdzić co ustawić? Ps. Wiem, że ten router to dziadek xd
 6. Problem z ramem! Mam 8gb a pokazuje, że tylko 3.96 gb. Menadżer urządzeń w Wydajności pokazuje 4gb. W menadżerze rozruchu w zakładce zaanwasowane maksymalna pamięć pokazuje 8gb. w Bios pokazuje 8gb. Kości wyjmowałem przekładałem i nadal to samo ?
 7. Dla tych którzy włączyli Xbox na własną rękę, niech wyłączą funkcje DVR w ustawieniach systemowych. W moim przypadku w Dirt 4 miałem spadki fps z 130 do 60 a po wyłączeniu tej opcji wszystko się ustabilizowało.
 8. Do naprawy sklepu Wystarczy włączyć usługę magazynu w usługach. Ma ktoś radę na problem z zalogowaniem na Xboxa?
 9. Oki sklep ruszył teraz nie idze się zalogować na xboxa 0x80070422 włączyłem w usługach opcje Xbox Accessory managment service Zapisywanie gier Xbox live Nie można włączyć opcji Xbox game monitoring W konfiguracji systemu Xbox game monitoring i managment service mimo włączenia nadal zatrzymane.
 10. Stare warunki jeszcze. Mam mierzone łącze i 21 Mb/s max nie wiem czy 20 moga mi wgl zaproponować.
 11. Hej Siemano Aktualnie mam z Multimedii 12 Mb/s po kablu, słabe łącze i nie da rady więcej oraz oferta płacę 100zł za taki net to niedopuszczalne xd Wziąłem na próbę z Orange na próbę LTE dostałem do niego jakiś smieszny modem mobliny. Już wiem, że go nie chce. Wziąłbym sama kartę. I tu pojawia się moja prośba do was o dobranie odpowiedniej konfiguracji pod ten internet. Zależy mi na mocnym zasięgu WiFi na cały dom. Myślałem o Routerze z wejściem na SIM+ jakaś antena zewnętrzna Kierunkowa np. Od Cybertech. Orange nie daje modemów na USB z tego co zauważyłem i trzeba tak kombinować chyba, że się mylę to poprawcie! Niżej daje wynik z Orange myślę, że antena zrobi tu robotę mam 3 km do nadajnika.
 12. Termopady w tym lapku to PHOBYA XT odprowadza 7W więc to chyba nie jest mało. Mam ją na też na Gtx 780 razem z ww. pastą i jest super. Co do tego nie mam zastrzeżeń. Na ebayu ten procek można znaleźć za 70 zł z Chin z darmową wysyłką xd. Gdzie u nas T7700 jest za 120 zł
×
×
 • Create New...

Important Information