Jump to content

Jak rozmieścić wentylatory?

Recommended Posts

a co to gora, dol, bok ?

wentylator jak go wlaczysz to powinien dmuchac na zewnatrz zeby wyciagal powietrze cieple ze srodka a gdzie i jak ty je sobie zamontujesz to juz wszystko jedno byleby jakies dziurki byly przez ktore to ma wydmuchac a jak nie masz to sobie mozesz nawiercic

od przodu zasysanie do srodka obudowy pozostale wydmuchiwanie z obudowy

Raczej na pewno nie tak jak teraz są. Jeden wdmuc"Jestem Idiotą"e (wtłącza, bo ten inny wyraz z dmuch.. jest na cenzurowanym nawet w środku wyrazu :L ) do obudowy, drugi wydmuc"Jestem Idiotą"e (wytłacza, wysysa, parodia cenzury). Na jednym z boków powinny być strzałki wskazujące kierunek przepływu powietrza i kierunek obrotów. Usuń jeden i sprawdź czy miałeś farta i nie musisz obracać drugiego.

Możesz je zostawić na górze obudowy. Wygląda, że masz chłodzenie boxowe więc nie zakłócasz jego pracy. Jak by była wieża z reguły wtedy dodaje się wentylator na tyle.

O dzięki bardzo przydatne

Ale teraz mój komputer jest chłodny, lecz chłodzenie na procesor te boxowe to g***o za przeproszeniem, ponieważ jak odpalam kompa tempy dobijają i dobijały do 40-45 stopni

Dlatego mam zamiar kupić sobie chłodzenie jakieś powietrzne na procesor żeby się nie gotował bo poważnie nie opłaca się używać boxowego do gier bo gra nie warta świeczki

Ale dziękuje wszystkim za pomoc ;).

Temat Zamykam.

Ale tempy mobo są dobre

Pozdrawiam ;)