Jump to content
WinClub

BartAcid

Mega użytkownik
 • Content Count

  1070
 • Joined

 • Last visited

About BartAcid

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

1307 profile views
 1. DPS jest ujowy. Lepsze SDI. Wszystko masz do pobrania na stronie pod guzikiem starsze wersje.
 2. Obstawiam, że w BIOS przestawił ci się kontroler na IDE albo włączyło UEFI.
 3. NA twoim miejscu nie kombinował bym za dużo z modami bo zaraz się okaże że coś ci nie chce działać jak należy. Więcej czasu stracisz nad dochodzeniem czemu coś nie chce działać niż to wszystko będzie warte. Zwłaszcza lubią się w firmach takie rzeczy odbijać czkawką gdy trzeba pracować w sieci, drukarki i różne inne usługi. Co najwyżej pokusił bym się o przygotowanie własnego moda bez telemetrii, sklepu i aktualizacji. Jak go zrobić jest masa tematów na forum. Przeglądnij, a nie czekaj aż ktoś ci na tacy poda wszystko.
 4. BartAcid

  Autocad a wymagania

  Strasznie tego nie lubię ale co zrobić. Niech siostra załatwi jakieś pliki przykładowe cada od kogoś kto już jest w tej szkole. Im większe tym lepiej. Kupcie lapka przez internet, i chyba więcej mówić nie muszę. Dwa tygodnie testów. Dawno cada nie używałem ale aby LT aż tak zaczął pochłaniać zasoby to mi się nie chce wierzyć. Bodaj CAD14 na i3-3220/* DDR3 i GF640 dawało radę ze stropami żelbetowymi, halami, domami. A jak ma brać go na uczelnię to zdecydowanie max 14-15" i w domu dodatkowy monitor co najmniej 24".
 5. A o klonowaniu to słyszał, po cholerę przy wymianie dysku robić reinstall jak nic się w kompie nie zmienia? Jak nie masz jak to zamawiasz z allegro czy moreli czy gdzie tam odpowiednią obudowę dla twojego dysku. Podmieniasz dyski i uruchamiasz program do klonowania i po sprawie. Stary dysk jak będzie w obudowie to szybciej sklonujesz bo USB jakiekolwiek ma większy odczyt niż zapis.
 6. To może sobie zmień dysk który masz na większy i po sprawie. A ten co ci zostanie na pierdoły będzie w obudowie USB. Nie będziesz musiał pamiętac by go ze sobą tagrać wszędzie.
 7. Tylko klucz użyj dopiero po zainstalowaniu systemu. Nie podawaj go w czasie instalacji.
 8. Co dokładnie jest z tym guzikiem? Nie odbija? Odepnij go i odpalaj kompa na krótko śrubokrętem. Podepnij speakera i wyjmij cały ram. Uruchom czy będzie jakiś dźwięk.
 9. Właśnie taki jest koszt.
 10. dupa jaś, a nie wymaga. I też przede wszystkim nie podpinaj się do internetu w czasie instalacji. Tak samo będziesz legalny jak użyjesz swojego kodu do aktywacji W10. Jeśli kiedyś komputer był zaktualizowany z któregoś z systemów do W10 to będziesz miał w pełni legalny system. Inaczej to będzie aktywowany ale nie do końca legalny. Jednak w zastosowaniach domowych nikt się nie przyczepi. MS chce by wszyscy byli na W10.
 11. Kod wpisujesz po zainstalowaniu systemu czy w czasie instalacji? Jak w czasie to stąd problemy. Wpisz po zainstalowaniu systemu dopiero. Pamięć masz 4GB DDR3L czyli niskonapięciową 1,35V i takiej też szukaj drugie. Nie musi być identyczna. W zależności od budżetu możesz nawet pokusić się o zakup 8GB DDR3L, będziesz miał 12GB wtedy. Chipset HM76 powinien sobie bez problemu poradzić z obsługą modółów 8GB.
 12. DDR4 nie obsłuży. DDR3 lub DDR3L czyli niskonapięciowa będzie działać. Dokup w razie czego taką jaką masz. Windows 7 będzie działać każdy bez kłopotu. Jak weźmiesz moda to potem nie dziw się że coś ci nie działa.
 13. A próbowałeś podpiąć? Mój 10 letni syn nie pytał. Sam wpadł na to że porty USB są takie same. Podpiął klawiaturę i myszkę z kompa pod PS4 i sobie gra jak ma ochotę.
 14. Skąd masz ten klucz do Win 8? Nie było akcji z aktualizacją z W7 do W8 tak po prostu jak to było z W10. Jak masz naklejkę z W7 to albo zainstaluj W7, albo użyj aktywatora by załatwić sprawę aktywacji obecnego W8. I zdecydowanie wymień dysk na SSD, do pracy zdalnej na chwilę wystarczy 120GB.
×
×
 • Create New...

Important Information