Jump to content

BartAcid

 • Content Count

  1,387
 • Joined

 • Last visited

About BartAcid

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

2,421 profile views
 1. Zmień kable danych i jak masz opcję to i zasilania. Jak nie to zamień zasilanie miejscami. Jeśli dalej będzie się ten sam dysk freezował to trzeba sie mu dokładnie przyjrzeć. Raczej gniazda SATA w płycie nie ulegają uszkodzeniom by wywołać taki efekt. I wklej na wszelki wypadek kompletny SMART obu dysków.
 2. Zrobić aktualizację do wcześniejszej wersji i dopiero podnosić wersję W10.
 3. Mikołaj, co mi dadzą sumy kontrolne? Powiedzą mi że się pobrało prawidłowo ale nie co pobrałem.
 4. Próbowałeś zmienić rozszerzenie i odzyskać obraz? Jak znajdę chwilę to spróbuję zrobić test w razie czego takiej metody.
 5. Trzeba było zamiast na pierdoły to wydać na dysk SSD to by ci W10 zaczął normalnie działać.
 6. Gdzie sens gdzie logika tłuc stare karty, zamiast zwiększyć ilość linii na nowe. Przecież to musi byc mega przecenione, a potem im będzie zalegać na magazynach.
 7. Ja jest źle ułożona przy zawiasach to się zdarza. Ale też obstawiam walniętą matrycę.
 8. Karty zwykle we względnie przyzwoitych cenach są dostępne w gotowych zestawach. NIe wiem czy pozostałe komponenty zestawu są istotne ale bym złożył kompa na najtańszych podzespołach i dodał takową grafę. Az się poświecę i po świętach sprawdzę u dostawców.
 9. Według każdego systemu. Dla ludzi pojemność jest podawana jako potęga 10, bo ładniej wygląda. Dla pojemności rzeczywistej jest to potęga 2. Stąd różnice. Zresztą jest to napisane na opakowaniu dysku, a kiedyś było również zapisane na naklejce na dysku.
 10. Zacznij ode zmiany tonera. Jak masz pod ręką jakiś stary to załóż i zobacz. Wygląda jak by bęben nie nanosił proszku.
 11. Sprawdź napięcia na pinach baterii. Jak ci się pokaże na którymś 3V to jakieś tam życie się tli. Potem trzeba by sprawdzić czy jest 5V na PJ402. Jak nie masz 3V to PU301 prawdopodobnie jest walnięte. Oczywiście bez podpiętej tej tasiemki wszystko róbcie. Ewentualnie płyta za 350zł i po sprawie lub zanieś do serwisu do wyceny i naprawy. https://allegro.pl/oferta/plyta-glowna-lenovo-z510-t-nm-a181-gt740m-rpga947-9782659798
 12. Jeśli ci nie działa nawet reset mimo że go dusisz niemal kolanem i słychać kliknięcie to winowajcą jest płyta główna. Nic więcej. Zawsze możesz ją wysłać z opisem przyczyny i nawet jak wrócą to potrzymać i znów wysłać . Trzecia reklamacja jest podstawą do żądania zwrotu pieniędzy za produkt. A jeszcze z tym samym. Jak będą pyszczyć to skontaktuj się z Rzecznikiem Praw Konsumenta. Nawet nie wiem czy bym nie mailowaną już bo tam chyba chwilę zajmuje załatwienie sprawy. Gdy ewentualnie przyjdzie do potyczek to już będziesz miał gotowe pismo które prześlesz do sprzedawcy.
×
×
 • Create New...

Important Information