Jump to content
WinClub

BartAcid

Mega użytkownik
 • Content Count

  987
 • Joined

 • Last visited

About BartAcid

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

1154 profile views
 1. Wygląda, że głośniki mają klasyczne podłączenie 3x jack. W instrukcji do płyty masz tabelkę co gdzie wpiąć. Na stronie 1-7. Różowy - bass i środek, zielony - fronty, błekitny - tylne.
 2. Wrzuć tam system żeby coś się w razie czego uruchomiło. Na druki raz się robi backup całego dysku nim się zacznie grzebolić.
 3. Jak się chcesz czegoś dowiedzieć to się podaje dokładne modele dysków, a nie jakieś nie wiadomo co. Teoretycznie każde SATA będzie szybsze od IDE.
 4. Ja mam W8 i cześć narzędzi nie chciała dobrze działać. Tego Wattmana nie znałem. Ale pewnie i tak by kokosów nie było bo mi latał na ponad 1,2V jak grałem. A też szukanie minimum stabilnego napięcia to też zabawa. NV mi dobija do 82st lecąc na zegarach pod 1900MHz (boost katalogowy 1880) bez zabaw w nic, poza power limitem. Jak masz umowę o pracę to zarobki podajesz takie by ci siadły raty i dostajesz. Wszystko jest na piękne oczy. Przy mieszskaniach musisz mieć udokumentowane dochody. Adapter to adapter, jak wszystko dobrze siadło przy podłączeniu i ruszyło to nie ma co się uszkodzić.
 5. BartAcid

  Wybór karty

  No kurde tak właśnie ciężko, teraz dopiero piszesz coś o kulturze pracy. A wydajność to zegary nic wiecej.
 6. Co tam power limit jak temp limit jest na sztywno na 85st i to on daje po garach. Też musiałem mieć nową z papierami akurat. Ale po zwrocie zaszalałem i brakującą część wziąlem na raty 0%. 4pin jest do płyty, ma.w innych miejscach masy. Kup adapter do 8pin z molexów i po kłopocie.
 7. Jasne, nie ma jak kupić grafę i ją musieć spowalniać bo ma problemy by działać na deklarowanych zegarach dłużej niż minutę.
 8. Wypierdziel na śmietnik i kup geforca. Znaczy oddaj gdzie kupiłeś lub pogódź się z tym. Ja tak zrobiłem z RX590 . Nie idzie opanować temperatur, limitu temperatury nie zwiększysz bez modowania biosu, a i tak zegary skaczą jak powalone. Miałem FatBoy od XFX. uV cos też nie chciało mi zaskoczyć.
 9. Dziwne to zachowanie. Na pingwinie wyciąga widać niemal maxa. Czy to system czy stery nie odpowiem. Może linux lepiej zarządza kanałem niż windows. może okienkowy sterownik z niewiadomych przyczyn dobiera pasmo 20Mz. Nic o tych parametrach nie napisałeś. Remedium na ten problem to karta WiFi AC i wtedy będziesz miał prędkość taką jak na umowie na każdym systemie.
 10. Cos w tym jest co pisze Widzior o RX. Miałem przez kilka dni RX590 ale poszedł na zwrot bo poza nietrzymaniem zegarów, miał problem te3ż ze zwieszkami i artefaktami po chwili. Od czasu wymiany na 1660Ti nie zauważyłem nic z wcześniejszych objawów. Co do zasilacza też można by w sumie spróbować podmienić na coś innego. Sam nie wierzę że to piszę ale.. Jak masz trochę wolnej gotówki kup zasilacz za ok.400-500zł (550-600W). Jak tylko przyjedzie podmień i testuj przez 2 tygodnie. Potem go oddasz i odzyskasz kasę.
 11. BartAcid

  Wybór karty

  Czy tak ciężko wydedukować, że lepszą karta jest ta która ma w specyfikacji wyższe taktowania zegarów podstawowych, BOOST i RAMu ewentualnie? Niezależnie jaki producent. Poza wyglądem mało czym się będą różnić co by mogło mieć dla ciebie znaczenie.
 12. Routera się nie wymienia tylko za sprzętem dostawcy wstawiasz swój i wtedy ty jesteś Panem swojego łącza i sieci domowej. Ja mam C2300 wstawionego za Horizonem. Telefony mi śmigają spokojnie 300Mb/s z umowy. Reszta nie ma takich kart szybkich.
 13. Karta sieciowa AC wystarczy. Na N 5GHz też się nie rozpędzisz.
 14. A przeglądałeś kolego opcje programu? W kółku zębatym masz eksport/import ustawień. Zrzucasz do pliku, aktualizujesz i w razie potrzeby przywracasz. Zresztą rzadko programy niszczą ustawienia swojego poprzednika.
 15. Wejdź do konsoli i sprawdź czy przypadkiem jakimś trafem nie masz dysku GPT. x:\DISKPART DISKPART> list disk
×
×
 • Create New...

Important Information