Jump to content

BartAcid

Mega użytkownik
 • Content Count

  519
 • Posty z Chatbox

  120
 • Joined

 • Last visited

About BartAcid

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

515 profile views
 1. Stwórz nowego użytkownika. Starego wywalisz.
 2. jak chodzi o pamięć to ryże nie lubią zbytnio pracy na 4 modułach. Zbijaja wtedy taktowanie do 2133 i trzeba próbować czy coś wstanie szybciej. Dlatego jak coś to albo od razu 2x 16GB rozważyć. Choć jak kiedyś był gdzieś test wpływu wielkości RAM i dysku SSD to niemal nie ma różnic przy 16GB, a 32GB. Lepiej myślę, tę kasę wydać na szybszy SSD.
 3. Jak się dzieci zjeżdżają do rodziców po słoiki z prowiantem to cały nadajnik zajmują. Głosuj by niedziele znów były handlowe to ci się net w weekendy odkorkuje Wiem kręce bekę ale wygląda, że to jest powód problemów. Przeładowanie nadajnika.
 4. To masz czas by kupić Opla by noc także była dniem. Udało mi się przebić przez tą debilną stronę MS i zdobyłem instalator więc na razie się nie pali, ale może innym kto wie. Pozdro
 5. @razor1995Ty masz tam jakiś dzień polarny u siebie? Gdzie ten Office 2019 dla maca bo mi akurat trzeba a strona MS mnie do szału doprowadza by co kol wiek na niej zrobić lub znaleźć.
 6. 1 mb/s pobierania wskazywało by na konieczność poczekania do nowego okresu rozliczeniowego. Jeśli wtedy nic się nie zmieni to po pierwsze rozmowa z operatorem bo to prędkość internetu BEZLIMITU po osiągnięciu LIMITU.
 7. To nie jest wykluczone. Gdy zawiedzie program producenta i nie spadną obroty to uszkodzenie kabelka będzie bardzo prawdopodobne. Napięcie pompka dostaje bo ją słyszysz. Jeśli nie będzie regulacji mimo zmiany ustawień wtedy ostrożnie na działającym sprzęcie po ustawieniu niskich obrotów ruszaj kabelkiem i nasłuc"Jestem Idiotą" czy jest zmiana głośności. Jeśli takowa nastąpi to będzie potwierdzeniem uszkodzenia kabla. Zawsze zostaje reklamacja niedziałającego produktu i po kłopocie z nowym sprzętem.
 8. No zainstalować system i ze strony producenta pobrać aplikację po zainstalowaniu sterowników. Raportowanie w UEFI albo jest wyłączone albo pompka ma inny system informowania o obrotach i dlatego jest N/A. Gdzie zmienić to masz kilka postów wyżej w Monitor Menu jak pisałem o CPU_FAN. Najprościej będzie ci to zrobić aplikacją od Corsaira z poziomu Windowsa.
 9. BartAcid

  Czarny ekran

  Zdjąć kość i wsadzić ja w programator. Ściągnąć odpowiedni BIOS i zaprogramować. Zalutować ponownie. Choć są dostępne jakieś pająki co można ominąć potrzebę lutowania. Nie wiem jak działają, używam programatora i hota do takich operacji.
 10. Włączyć raportowanie w UEFI dla AIO_PUMP i wtedy powinna się pojawić możliwość ustalenia krzywej obrotów tak jak to jest z wiatrakami albo już w systemie po zainstalowaniu aplikacji do obsługi twojego AIO będzie taka możliwość.
 11. Też miałem to pisać. Zastanawia mnie jedno. Podpiąłeś pod 3pin wejście? A masz coś podpięte pod 4pin CPU_FAN? Podepnij tam jakikolwiek wiatrak na wszelki wypadek. Generalnie dziwne iż po daniu Ignora na tym gnieździe komp nie rusza. Na pewno nic innego nie grzebałeś w tym samym czasie? Coś mi migło że w UEFI masz jakiś Easy OC czy coś takiego, tam jest opcja wyboru typu używanego chłodzenia.
 12. BartAcid

  Czarny ekran

  może tylko bios się uwalił jednak. Masz tam grafike dodatkowa? Ona się grzeje?
 13. BartAcid

  Czarny ekran

  na pająka go i zobacz paluchem co za układy się grzeją. To co sie nie zagrzeje nie startuje, albo bios się zwiesił i reFLASH.
 14. W UEFI w Monitor Menu zmień CPU Q-Fan Control na Ignor. Powinno pomóc. Generalnie jest to prędkość obrotowa pompki i jak jej nie raportuje może to być znakiem iż jest uszkodzona lub masz ustawione w UEFI za wysokie progi minimalnych obrotów stąd jest komunikat. W Angielskiej wersji manuala/u do UEFI na stronie 52 masz opisane opcje ustawień. Nie znasz języka? Naucz się go, na początek korzystanie z google translate wystarczy.
 15. Może tak więcej szczegółów apropo Outlooka, jaka wersja? Wszelkie firewalle wyłączyłeś w celu diagnostycznym?
×
×
 • Create New...

Important Information