Jump to content
WinClub

BartAcid

Mega użytkownik
 • Content Count

  658
 • Posty z Chatbox

  110
 • Joined

 • Last visited

About BartAcid

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

682 profile views
 1. Usuń wszystko od tej drukarki. Pobierz pełny pakiet sterownikow z oprogramowaniem ze strony. Nie instaluj przez online. I przedewszystkim zdecyduj się. Albo LAN albo WiFi albo USB. Najlepiej o USB zapomnij w cholerę.
 2. No ale zadania nie odrobiłeś jednak (nie przeczytałeś co ci odpowiedzieliśmy). Nie podałeś też żądnych więcej konkretów o które prosiliśmy. Zostaje do @M4S się odezwać bo chyba ma jeszcze magiczną kule która wszystko powie.
 3. Trzeba się było uczyć na klasówkę i nie dostać dwói, tata by netu nie wyłączył.
 4. Asusy nowe ktoś wie jak oszukać? User nie zapisał hasła jak zakładał, a jest potrzebny dostęp do biosu. Niestety akcje z datami nie działają już.
 5. Jak jesteś podpięty kablem to nie odczytasz bo nie masz co odczytać. Jako nie admin, nie zalogujesz się również do routera by w panelu zobaczyć hasło. Jeśli masz jakiś sprzęt który jest podpięty przez WiFI do tego routera to w W7 chyba można to zrobić od strzała w ustawieniach karty WiFI, można też szukać programów które to wyciągną. Z konsoli nie znam sposobu. W10 po połączeniu z kontem MS chyba potrafi takie coś udostępnić innej osobie. Nie możesz zapytać admina o hasło?
 6. Czeski błąd masz chyba M477 powinno raczej być. I dobrze podać dokładny model (fdn, fdw, fnw) Próbowałeś po innym medium się podpiąć? Lan, WiFi. Spróbuje zmienić sterownik PLC. W błędnym sterowniku upatruję problemów. Konkrety co do systemu też były by dobre.
 7. Każdy dysk nie "PRO" co zresztą @Wiktorynek nie raz też mówił, przy kopiowaniu dużych plików się zmuli bo mu się bufor wypełni. Za to się też płaci w dyskach PRO. Im większy SSD tym bufor większy więc nieco później to nastąpi. Druga sprawa, że QLC, PLC to już jest jazda po taniości więc i wsparcie DRAM w zasadzie nie występuje i kości też są wolniejsze. Przyszłościowo na 2-3 gierki 500GB to jest na styk. Młody mój, co prawda ma więcej niż 4 gry chyba teraz ale już zapierdzielił całą A55 512GB. Pewnie jak kiedyś będę miał znów coś luźnego z kasy to mu wrzucę 1-2TB. Ja na magazyn ważnych dla mnie rzeczy jednak pozostanę przy HDD. Jednak mimo wszystko opcji uwalenia dysku mniej i odzysk danych łatwiejszy i w ogóle często po prostu możliwy.
 8. Długie kopiowanie? Na drugi co najmniej tak szybki nośnik czy z niego? Plik wielkości 200-500GB będziesz kopiować co chwilę? Jak 3x TAK weź MLC. Jak Nie spadnie ci transfer po zapełnieniu bufora, kopiowanie skończy się szybciej o 6s przy 500GB na MLC tu jest kożyść z produktów PRO. Kasy ci zostanie na drugi 970 EVO. Ja bym wybrał radiator i 2x 1TB zamiast MLC. Wyleczyłem się mocno z tego szału w codziennym użyciu. Wiadomo, jak jest siano i nie ma innych akurat potrzeb to trzeba szaleć. Na to pracujemy i coś miejmy od życia. Jak rozważasz 970 EVO to bardzo dobry dysk. MLC lepsze ale nie popadajmy w skrajności. Różnica będzie przy ciągłych obciążeniach i ostrym wykorzystaniu dysku. Ciągle 24h, nie bo raz na czas przewalisz 300GB. No i MLC daje +200 do feela jak odpowiadasz kumplowi na jakich kościach masz dysk
 9. Ale to będziesz go katował ciągle bez przerwy do granic, nie zastosujesz w razie czego żadnego radiatora na niego, nie zapewnisz przewiewu obudowy? Tak, raczej nie spadnie poniżej topu SATA jak go będziesz orał temperaturami i transferami na raz. https://www.pugetsystems.com/labs/articles/Samsung-950-Pro-M-2-Throttling-Analysis-776/#Ideal(nosystemload)results
 10. No raczej że lepsze. Windowsowy jakoś ciężko sobie radzi z dbaniem o miejsce.
 11. Zdejmij z partycji, dysku HDD status aktywny. Są na nim jakieś pozostałości starej instalacji czy coś w tym guście, że windows tak dziwnie to rozpoznaje. Jak instalowałeś system na SSD odpiąłem HDD?
 12. Raczej coś jest innego z połączeniem. Nic nie musisz robić, masz przekierowania i one działają tak samo. Z zewnątrz jesteś tylko widoczny zawsze pod tym samym adresem. Nie ma jakiegoś forum czy coś z farmerem by tam zapytać? U mnie akurat nikt nie gra w to więc nie pomogę więcej. Stałe IP dla konsoli raczej nigdy nie było potrzebne.
 13. Ale, że jak nie możesz w multi grać? Jakieś konkretne tytuły? Mój syna gra w Fortnite i jeszcze coś tam bez problemów bez publicznego IP (net od UPC). Chyba że chcesz jakiś serwer dedykowany postawić to wtedy się zgodzę. To się wszystko łączy jakoś przez konto PlatStation i w grze ziomków się zaprasza.
×
×
 • Create New...

Important Information