Jump to content

BartAcid

 • Content Count

  1,219
 • Joined

 • Last visited

About BartAcid

Recent Profile Visitors

1,853 profile views
 1. https://support.microsoft.com/pl-pl/topic/szybka-pomoc-firmy-microsoft-warunki-użytkowania-2701a4e7-e339-5c66-560a-d8026e4913f5 Oto pomoc jak nie umiesz czytać o tym jak zakładać temat z prośba o pomoc.
 2. Jak po jak przed bo widziałem to od razu jak zaglądnąłem w temat nim Widzior napisał. A że dbam o nerwy to zamiast się irytować na ludzi bo MiłoszkująPL to po prostu siedzę cicho jak nie potrafią zawrzeć tego co ma być w poście z kłopotem.
 3. Przeca wstawił screan z progsa do testu i ma 1/3 tego co powinien wyciągnąć na zapisie.
 4. Wentylator startuje pewnie przy 55-60st. Możesz ustalić to każdym softem do monitorowania temperatur i obrotów wentylatora. Nie ma się tu co rozwodzić nad żywotnością bo to nie temperatury uszkadzające. Skoro jest cisza to pytanie czy faktycznie nie kręci czy chodzi na tyle wolno, że go nie słychać. Jeśli nie kręci puki nie dasz mu ostro w kość to bym wyłączył. Mniej kurzu będzie ciągło więc konserwacja będzie odwleczona w czasie.
 5. Ja zauważyłem w Strielcu że '21 się co chwile wykoleja. Wcześniejsze śmigają. Choć w domu '20 zainstalowana działa bez zarzutu.
 6. To zależy. Jak jesteś na granicy włączenia i co chwile się uruchamia to mnie by to po prostu denerwowało i jednak wolał bym by chodził cały czas.
 7. Po to są programy do do odzyskiwania danych by sobie radzić z takimi problemami. Co innego jak uwalił się kontroler/firmware i wtedy raczej o danych zapomnij. Co pokazuje menadżer urządzeń?
 8. Nie mam pojęcia jak się ten program nazywa. Za pewnie jest do znalezienia na stronie producenta we wsparciu, model laptopa znasz. Jak korzystać z googla i głowy nie mam czasu cię uczyć. Może inni podadzą ci linka.
 9. Do Lenovo bierz co jest i nie zawracaj sobie głowy oryginałami. To nie Dell, że stroi fochy. GC daje 3 lata gwarancji na ładowarki PRO. Nie ma z nimi problemu, sprzedaję je od bardzo dawna.
 10. Wróć do serwisu by dokończyli swoją pracę instalując program do sterowania podświetlaniem. Tak jak to było nim go oddałeś.
 11. nawet raz mnie odwiedzili klienci i pytali o to. Jak powiedziałem że to ściema to mnie wyśmiali.
 12. Mobilnego O nie uzywam. Ale na każdym programie na andka była możliwość wyboru jaki typ konta. się chce. Na stacjonarce mamy O i bez problemu się dało zrobić konto POP3.
 13. Załatw sobie wymianę ramów na inną sztukę. Raczej po czasie takie coś nie wyskakuje ale się zdarza, że konkretna sztuka pamięci z jakiegoś powodu z konkretną sztuka płyty nie chce się dogadać. Nie ważne co jest na liście zgodności bo chodzi o konkretną sztukę.
 14. Prosze cie, 8GB RAM i SSD. Spokojnie daje radę.
×
×
 • Create New...

Important Information