Jump to content

BartAcid

Mega użytkownik
 • Content Count

  554
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About BartAcid

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

564 profile views
 1. Jak chcesz używać zamienniki to na startowych oryginalnych tuszach zrób mu aktualizację softu. Najlepiej podłączyć z menu drukarki do WiFI i poszukać w ustawieniach aktualizacji. Potem przy instalacji jak wyskoczy strona z regulaminami, warunkami użytkowania i takie tam przeklikaj wszystkie linki i odznacz wszystkie ptaszki. Nie pozwól na połączenia z netem i podobne. Nie uruchamiaj blokady antykradzieżowej (mam z tego bekę) i jak skończysz startowe bez kłopotu chodzą zamienniki. Może co najwyżej pojawić się komunikat że założono tusz używany ale działa. Tak sam zrobiłem i wszystkim kupującym zalecam i idzie mi sporo zamienników przez to. Jedyny minus to odpada drukowanie ze świata poprzez to jakieś konto HP. Zostaje drukowanie z mobilnych poprzez apkę ale nie używam więc do końca nie wiem. Zawsze można się o VPN pokusić. Ale kto drukuje coś z netu będąc kij wie gdzie i ma drukarkę cały czas na czuwaniu.
 2. Menadżer zadań na wstępie i co pożera zasoby. Monitor zasobów i zobaczysz co też ci sieć zapycha. Wszystko dostępne w systemie. To że "wyłączyłeś aktualizacje" nie znaczy że dalej są wyłączone. Ot taka magia Billa.
 3. Weź sprawdź inny sprzęt na kablu i przede wszystkim konfigurację karty i jej sterownik. Też miałem CB i nie było z nim problemów żadnych. Jaki tryb modemu? PO co jak on ma 1gbit porty. Jak coś jest nie tak to reklamacja po uprzednim sprawdzeniu sprzętu.
 4. Canon jest wyższy i ładowany ma papier od tyłu. Plus taki że można grubsze kartki na nim w razie czego zrobić. HP niższy i papier na spodzie w szufladzie, nie wystaje, nie zagina się, poezja. Drukuje spokojnie na ozdobnych grubszych papierach (takie wizytówkowe). Bardzo fajnie drukuje zdjęcia na papierze foto i nie tylko. Sam mam poprzednika 4535 i jestem mega zadowolony. HP chyba ma jednak nieco wydajniejsze zamienniki. Patrząc na oryginały to powiedział bym iż deklasuje Canona. Urządzenia na tusze 650 (już nie ma na rynku) i 652 są chyba najekonomiczniejsze w użytkowaniu. Gabarytowo canon ma większe pojemniki. Niewątpliwa zaleta urządzeń tego typu (na dwa wkłady) dla niedzielnych drukarzy to wymiana głowicy drukującej wraz z pojemnikiem na atrament. Jak kartka wyjeżdża to sprzęt działa, nowy pojemnik i drukujemy dalej nawet po 4 latach nieużywania. Sprzedałem sporo 4535 (poprzednik) i 5075 i wiara jest zadowolona z zakupu i nawet się zdarza że przychodzą ludzie którzy są z polecenia bo właściciel kupił i jest zadowolony bardzo.
 5. Po co DHCP w AP skoro masz je w Huaweiu już? Wyłącz bo się gryzą. AP jest przeźroczysty i niepowienien dawać adresacji jak coś przed nim daje. Stąd chyba kłopoty.
 6. Jaki masz router i jakie łącze? Po kartach które pokazujesz raczej nie za szybkie <100Mbit/s. Ten duży ping może być spowodowany wadliwą sztuką karty. Sprawdź w innym sprzęcie najlepiej.
 7. Nie wiem czy właścicielka będzie do tego skora i na co tam jest licencja. Przyjżę się temu w poniedziałek. Dzięki za sugestie.
 8. Braku chrupnięć jedynie. Dzięki
 9. Nom, teraz widzę. Przywykłem, że AIDA pokazuje aktualny typ transferu a jak go nie ma to jest takowy jak dysk. W HWInfo jest że dysk SATA 6Gb/s@3Gb/s jak się drzewko rozwinie do gałęzi napędu. Tak czułem. Choć i tak raczej nie powinien tak przymulać czasem mimo SATA-2.
 10. Mam lapka DELL Inspiron 5551 i został w nim wymieniony dysk na SSD by go ożywić. Niestety jakoś tego ożywienia nie czuć i testy to potwierdzają. Dysk na żywca przełożony do innego lapka działa z pełną mocą. Specyfikacje lapków w raportach. Kończą mi się pomysły co może być nie tak. Stery instalowane na Dellu najświeższe dostępne. W HP nic nie robione. raport-dell.txt raport-hp.txt
 11. Ja mówiłem o finalnej opcji z tym sznurkiem,a nie jako tymczasowej. Ale wolisz bulić niż pomyśleć twoja sprawa. A karcie by się nic nie stało i bez tym podpórek.
 12. Czemu nie dałeś zdjęcia z oryginalnym zastrzałem i jego wygięciem? Przewiąż sznurek przez wtyczkę zasilania PCI-Ex i jakiś otwór u góry obudowy i po problemie. Maźnij go na czarno i nawet go nikt nie zobaczy.
 13. Ale zmieniasz IP routera czy adresacje za nim? PING z przed TP-Linka leci do Huweia? A jak zrobisz ping do strony jakiejś to leci? PING do jakiegoś DNS (bo najprościej) leci? Jak jesteś podłączony do Huaweia to net jest?
 14. 360mm to jest długość karty, a nie szerokość kolego. Jak ci wygina oryginalny który ma może z 1cm grubości to chińczyk się zmieści. No może. Daj znać o rezultacie.
×
×
 • Create New...

Important Information