Jump to content
WinClub
rocki80

Jak usunąć plik

Recommended Posts

2 minuty temu, rocki80 napisał:

Już blisko, rozwinołem mnt. ale znalazłem albumy muzyczne,zdjęcia, szukam pliku  Filmy -  ( mam  Local Disk C:  Local  Disk D:  i  to  co  szukam  ten  dysk  Vista (F: )  tam  jest  katalog  FILMY  i  ten  plik  jak to  odszukać ?  ten Vista (F:)  ???

Nie widzę tego musisz poszukać tego pliku. Jak znalazłeś c: i d: w katalogu mnt to i masz i dysk f:.

Jest  !!!!!!!!!!!!  bingo  !!!!!!!  wielki  SZACUN  !!!!!!!!!!!!  Katalog z plikiem usunięty !!!! 

jou  jesteś  Mistrzem !!!!!!!!!  powiedz  mi tylko  jak skonfigurować  sieć  bezprzewodową ???? 

Godzinę temu, rocki80 napisał:

Jest  !!!!!!!!!!!!  bingo  !!!!!!!  wielki  SZACUN  !!!!!!!!!!!!  Katalog z plikiem usunięty !!!! 

jou  jesteś  Mistrzem !!!!!!!!!  powiedz  mi tylko  jak skonfigurować  sieć  bezprzewodową ???? 

Ale gdzie w xpud czy winXP?

2 godziny temu, jou300 napisał:

Ale gdzie w xpud czy winXP?

myślałem o xpud  ale jak napisałeś  że masz Debiana to się  zastanowię nad tym drugim, w Debianie jak się konfiguruje sieć bezprzewodową?

12 minut temu, rocki80 napisał:

myślałem o xpud  ale jak napisałeś  że masz Debiana to się  zastanowię nad tym drugim, w Debianie jak się konfiguruje sieć bezprzewodową?

Bardzo prosto, jeśli masz słaby sprzęt to wybierz środowisko xfce a jak mocny komp co bez problemu działa np: win7 to kde.

klikasz na ikonkę sieci koło zegarka , wybierasz sieć wifi , podajesz hasło i gotowe.

2 godziny temu, jou300 napisał:

Bardzo prosto, jeśli masz słaby sprzęt to wybierz środowisko xfce a jak mocny komp co bez problemu działa np: win7 to kde.

klikasz na ikonkę sieci koło zegarka , wybierasz sieć wifi , podajesz hasło i gotowe.

Raczej  słabszy komputer, z XP , czyli  jak wypalę płytę z  Debianem, zabotuje , pokaże się Debian , to wybrać środowisko xfce ? jeżeli  tak to wielkie dzięki . I jeszcze raz dziękuję że pomogleś  i  usunołem ten plik ( "ciągle  się uczę "....... )

Jeszcze  jedno, mogę prosić o link do pobrania odpowiedniego Debiana ISO ?

1 minutę temu, rocki80 napisał:

Raczej  słabszy komputer, z XP , czyli  jak wypalę płytę z  Debianem, zabotuje , pokaże się Debian , to wybrać środowisko xfce ? jeżeli  tak to wielkie dzięki . I jeszcze raz dziękuję że pomogleś  i  usunołem ten plik ( "ciągle  się uczę "....... )

Musisz pobrać odpowiednią wersje debian buster tą z napisem xfce

Obrazy Live debiana 64bit [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Obrazy Live debiana 32bit [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Możliwe , że środowisko lxde będzie lepsze dla twojego kompa jak to dziadzio.

Chyba tak, pobiorę 32 bitową, mam  pytanie  -  czy  będę mógł  korzystać  z  XP  oraz  z Debiana ? Podobnie Vista -  czy  też będę mógł  korzystać  z  dwóch ? tzn. wiadomo musze  wybrać .???

36 minut temu, rocki80 napisał:

Chyba tak, pobiorę 32 bitową, mam  pytanie  -  czy  będę mógł  korzystać  z  XP  oraz  z Debiana ? Podobnie Vista -  czy  też będę mógł  korzystać  z  dwóch ? tzn. wiadomo musze  wybrać .???

Najpierw instaluj windowsa . Minimum 32 GB wolne dysku na Linuxa. Potem zainstaluj Linuxa. Przy starcie komputera będziesz miał menu z wyborem debiana i Windowsa. 

Przetestowałem Debiana z płyty DVD , jestem bardzo zadowolony , mimo iż z płyty troszkę  wolniej ale widać  różnice  między  XP  czy  Vistą . Ma wszystko co potrzebuje czyli  przeglądarka aktualna , odtwarzacz , programy do pisania .  Jak zainstalować Debiana na XP  i  na Viscie ? jak przecież  już mam Windowsa ?