Jump to content
WinClub

jou300

Mega użytkownik
 • Content Count

  169
 • Joined

 • Last visited

About jou300

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  https://blogowanielinux.blogspot.com/

Informacje o profilu

 • Zainteresowania
  Poradnik dla Początkujących użytkowników Linuxa.
  https://blogowanielinux.blogspot.com/


  Kilka lat temu chodziłem do szkoły Zawodowej na ul. Rzymowskiego 38 w Warszawie i wspominam ten czas bardzo dobrze.

Recent Profile Visitors

664 profile views
 1. Głupoty piszesz, bardzo dobrze na nim chodzi windows 10, szybko wszystko się otwiera.
 2. Do twoich potrzeb wystarczy spokojnie Lenovo IdeaPad 81MU00CYPB za 1199zł Jak ktoś piszę, że pentium gold jest słaby do internetu to znaczy że nigdy nie używał. Tutaj masz więcej informacji. Link
 3. 46.Graficzna instalacja programu w Fedora xfce. Instalacja programów w Środowisku graficznym bez wydawania komend. Jest to bardzo łatwa instalacja i nie powinna przysporzyć problemów osobą, które dopiero zaczynają z Linuxem. Link. 47. Test procesora. Test szybkości. Przetestuj swój procesor. Link. 48.Graficzna forma odinstalowania programu w systemie fedora xfce. Jest to przykład, więc procedura będzie taka sama dla innych programów. Odinstalowujemy program krusader. Link.
 4. Wideorejestrator XIAOYI Yi Dash Camera. Ten nawet jest spoko. Link
 5. jou300

  laptop - zakup

  Jestem świadomy, że nie jest najlepszy ale autor chyba chce mieć naj tańszy, więc podałem naj tańszy co jest coś wart.
 6. jou300

  laptop - zakup

  Do twoich potrzeb najtańszy będzie za 1199zł Lenovo Tutaj masz Linka do więcej informacji : Link Ten co pokazałeś to do niczego się nie nadaje, szkoda kasy, nie warto 499zł na tego śmiesznego laptopa.
 7. 45. Łączenie plików txt w jeden duży plik. Jeśli masz sporo plików txt można je połączyć w jeden plik aby było łatwiej. Trzeba pamiętać aby pliki były ponumerowane. Czyli np: jeśli mamy plik1.txt i plik2.txt wówczas na początku będzie zawartość pliku 1 a na końcu 2. Link.
 8. 44. Przetestuj pamięć ram, jeśli podejrzewasz , że twój komputer dziwnie się zachowuje. https://blogowanielinux.blogspot.com/2020/03/44-test-pamieci-ram.html
 9. Zarządzanie usługami, wyłącz, włącz, zatrzymaj, restartuj, wyłącz. Film pokazuje jak zarządzać usługami w systemie Linux Fedora. Dowiesz się jak zobaczyć wszystkie usługi, wyłączyć, włączyć itd... Link.
 10. Ustawienia panelu w Środowisku graficznym xfce. Link.
 11. Na blogu jest już 41 filmów, Poradników o Linuxie. Wszystkie poradniki są robione na systemie Fefora. Ostatni poradnik to Zmień plik z rozszerzeniem PDF na JPG Zobacz Link.
 12. Vista od początku do końca był nie udany. Największą porażką było to , ze nawet na mocnym sprzęcie jak na owe czasy był jak muł. Wolny, wolny i jeszcze raz wolny. Miałem go z ciekawości. w 2008r.Pomyślałem, że pobawię się nim z 2tyg. Po 4 dniach wywaliłem dziada. Powolny. Na tym samym sprzęcie zainstalowałem w 2010r win7. Też dla zabawy na 2 tyg. Był około miesiąca. A potem na Linuxa.
 13. Jaką masz dystrybucję Linuxa?
 14. Każde modyfikacje są ryzykowne. Raczej bym się wstrzymał z tym polecaniem.
 15. Ja bym najpierw wymienił na win10. Starej karty nie warto kupować. Szkoda kasy. Co do technologii powinno obsługiwać. Ale barierą jest to, że obsługuje directX12 na win10.
×
×
 • Create New...

Important Information