Jump to content

MSI B450 - Aktualizacja biosu o kilka wersji?

Recommended Posts

15 godzin temu, BartAcid napisał:

Co tam power limit jak temp limit jest na sztywno na 85st i to on daje po garach.

Też musiałem mieć nową z papierami akurat. Ale po zwrocie zaszalałem i brakującą część wziąlem na raty 0%.

4pin jest do płyty, ma.w innych miejscach masy. Kup adapter do 8pin z molexów i po kłopocie.

U siebie w Wattmanie mam zrobiony undervolting z domyślnych 1150mV na 1050mV, podbity powerlimit do 10% no i po testach w benchmarkach (Heaven i Furmak) karta trzyma cały czas stabilne zegary z temperaturą nie przekraczającą 65C, większość czasu jej temperatura pod obciążeniem i tak wynosiła 60/62C Co jak na RXa jest wynikiem chyba bardziej niż zadowalającym? Wiec problem temperatur chyba za bardzo mnie tu nie dotyczy. Nie wiem może mi się trafiła "dobra sztuka" pod tym względem, nie mam pojęcia. Ogólnie staram się nie katować tej karty, ona sama i tak odpoczywa większość czasu przy moim starym monitorze 1360x768. :E

Co do rat to ich raczej mi nikt nie da. XD Nie będę się kompromitował, ale zarobki nie te na takie rzeczy.

W adaptery też się nie chce bawić, nie mam do nich przekonania. Też od cholery się naczytałem na ich temat i nie były to pozytywne rzeczy. Między innymi dzięki temu wolałem kupić nowy zasilacz niż ryzykować uszkodzenie nowego sprzętu przez adapter.

Ja mam W8 i cześć narzędzi nie chciała dobrze działać. Tego Wattmana nie znałem. Ale pewnie i tak by kokosów nie było bo mi latał na ponad 1,2V jak grałem. A też szukanie minimum stabilnego napięcia to też zabawa. NV mi dobija do 82st lecąc na zegarach pod 1900MHz (boost katalogowy 1880) bez zabaw w nic, poza power limitem.

Jak masz umowę o pracę to zarobki podajesz takie by ci siadły raty i dostajesz. Wszystko jest na piękne oczy. Przy mieszskaniach musisz mieć udokumentowane dochody.

Adapter to adapter, jak wszystko dobrze siadło przy podłączeniu i ruszyło to nie ma co się uszkodzić.