Jump to content

Wyszukiwanie w outlook a dysk SSD i systemy modyfikowane


franekfranek
 Share

Recommended Posts

Pracuję dużo z outlookiem, wydaje mi się, że wyszukiwanie w tym programie nie zawsze zwraca wszystkie wiadomości.. indeksowanie plików z racji dysku SSD jest wyłączone. Co zrobić żeby naprawić usprawnić takie wyszukiwanie ? Czy włączenie indeksacji tylko dla plików Outlook rozwiąże problem i nie zaszkodzi dyskowi ? Ogólnie w systemie wyłączone również windows search, bo praktycznie w ogóle nie przeszukuję komputera. Chodzi o sytuacje dla systemów modyfikowanych i m.in. produktów lidera w tej dziedzinie Szanownego Kolegi Sromotnika :) np

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, franekfranek napisał:

Pracuję dużo z outlookiem, wydaje mi się, że wyszukiwanie w tym programie nie zawsze zwraca wszystkie wiadomości.. indeksowanie plików z racji dysku SSD jest wyłączone. Co zrobić żeby naprawić usprawnić takie wyszukiwanie ? Czy włączenie indeksacji tylko dla plików Outlook rozwiąże problem i nie zaszkodzi dyskowi ? Ogólnie w systemie wyłączone również windows search, bo praktycznie w ogóle nie przeszukuję komputera. Chodzi o sytuacje dla systemów modyfikowanych i m.in. produktów lidera w tej dziedzinie Szanownego Kolegi Sromotnika :)

Prawdopodobnie - tak jak piszesz, należałoby uruchomić wspomnianą usługę i indeksację, ale czy warto spowalniać system?

 

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... cel to prawidłowe wyniki wyszukiwania ewnt ich naprawa, bo kiedyś na standardowych wersjach windows 7 co jakiś czas "naprawiałem" indeksację i było ok. Nie zależy mi na włączeniu powyższych usług tym bardziej spowalnianiu. Przy okazji czy warto cytować moja treść dopiero co przedstawioną i dobrze widoczną nad Twoim wpisem ? Wymusza to tylko konieczność przewijania. I tak układ forum jest dość nie ergonomiczny, bo każdej nowej linii wpisu towarzyszy, kilkanaście inych linijek. Przy powiększeniu rzędu 70 % (da niektórych to już pikseloza) widać jedynie dwa może trzy wpisy.

 

Jak wyłączyć chatbox, któy pokazuje się na górze strony  ? Jak widzę gołym okiem jest tylko opcja on/off co do powiadomień dźwiękowych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information