Jump to content
WinClub
  • 0
berthold61

VOIP na smartfonie

Question

Panowie korzysta ktoś z takiej możliwości czy to przez apkę czy ustawienia smarta dzwonić na zagraniczne nr domowe ? mnie chodzi głównie o Niemcy ,tam maja tel domowy oraz stary aparat GSM (nie smartfon) oraz jeden nr z Polskim SIM ale tu u nas operator już zablokował możliwość dzwonienia no bo wiecie rozumiecie tzw uczciwe korzystanie czy jakoś tak ,  teraz po głowie chodzi mi ten VOIP tylko przydałyby sie informacje praktyczne a nie ten bełkot reklamowy .

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Praktycznie w każdym modyfikowanym rom-ie do Redmi 4x jest moduł SIP gdzie wpisujesz parametry swojego konta VOiP i dzwonisz :) Apki wg mnie bez sensu. Mam zasadę, żeby wyciągnąc z systemu co się da... podobnie układ ikon, latarki itp.

 

To wszystko powienien oferować każdy aktualny Android... czasami nawet oferuje, ale ludzie nie wiedzą i zaśmiecają telefon.

 

A co do konta VOiP gorąco polecam ifon.pl (do Niemiec na stacjonarny ok 1 pln za 8-10 minut) - korzystam od 3-4 lat i nie mam zastrzeżeń. Zależy czy masz do podtrzyamnia jakiś stary stacjonarny nr Telekomunikacji Polskiej czy tylko chcesz dzwonić... bo wtedy inna oferta może być bardziej opłacalna. Kiedyś korzystałem z Happycall, ale to jakieś nieporozumienie było. W VOiP-ie wbrew pozorom jest bardzo dużo haczyków i potrzeba doświadczenia w firmie, która go oferuje  !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information