Jump to content

berthold61

Mega użytkownik
 • Content Count

  166
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by berthold61

 1. No przecież ci pisałem że linux działał idealnie na tej karcie zwłaszcza q4os bo linuxmint miał z tym problem a np ubuntu nie byłem w stanie uruchomić tzw wifi mimo że mint to taki inny ubuntu, sprawdź sobie tą dystrybucję Q4os a zobaczysz przecież to tylko z pena odpalasz bez instalacji i już wiesz czy działa czy nie . http://q4os.org/index.html
 2. Teraz akurat mam windowsa na tym kompie , ale karta broatkom 802,11g .
 3. Ja mam też broadkoma i super działa z tym linux Q4os , wymagania ok 65mb i wszystkomający i zero problemów z wifi .
 4. musi być ta sama wersja jak na naklejce ,np home to home jak prof to prof inaczej się nie da .
 5. mam smartfona z 2010 roku LG i na nim wszystko działa ,skype bez jąkniecia zainstalowane i działa zreszt5ą jak na każdym porządnym sprzęcie , ta aplowa gnida idzie do kosza bo ten ich sprzęt za grubą kasę do niczego się nie nadaje , szmelc dla Warszawiaków im to pasuje wszystko byle drogo i byle jak .
 6. Co za durne urządzenie , kto te badziewia kupuje ? chyba tylko Warszawiacy , w tym paskudnym śmieciu nie da się nawet zainstalować zwykłego skypa bo wchodzi tylko od wersji 10 a ja mam w tym ipadzie 9,5 , ręce opadaja toto nie powinno kosztować więcej jak 150 zł skoro tylko na chwilę to działa , przeglądarki innej nie zainstalujesz tego nie pobierzesz tego nie posłuchasz ,masakra wiekszej szmiry od systemu i firmy aple chyba nie ma i śmiem twierdzić że system react,os to dzieło sztuki przy tym durnym aplu.
 7. Panowie korzysta ktoś z takiej możliwości czy to przez apkę czy ustawienia smarta dzwonić na zagraniczne nr domowe ? mnie chodzi głównie o Niemcy ,tam maja tel domowy oraz stary aparat GSM (nie smartfon) oraz jeden nr z Polskim SIM ale tu u nas operator już zablokował możliwość dzwonienia no bo wiecie rozumiecie tzw uczciwe korzystanie czy jakoś tak , teraz po głowie chodzi mi ten VOIP tylko przydałyby sie informacje praktyczne a nie ten bełkot reklamowy .
 8. Ja z premedytacją od roku nie używam wcale antywira na 3 kompach z win 7 oraz 1 z win xp i nic się nie zadziało .
 9. Ja na podobnym sprzęcie używam win 7 totalnie okrojony ok 600mb to chyba wersja tablet edision bo na windows XP oszalejesz z przeglądarkami one strasznie zamulają ten system a jeśli to miałby być linux to Q4os zapitala jak rakieta i zabiera tylko ok 65mb.
 10. A wg mnie najlepszy z nich to RGB , siedziałem całe lata na nim i super się sprawował no i te fajne dźwięki systemowe .
 11. Wszystko, od idiotycznych haseł na wszystko . dużo by wymieniać ale po co skoro nikt na tym nie chce siedzieć to samo za siebie mówi .
 12. Ok, dzięki więc niech dalej dogorywa w szufladzie bo nikt tego nie chce używać , dziwią mnie ludzie co tak badziewny i drogi sprzęt kupują ,pzdr
 13. Ja tego nie kupowałem tylko od syna dostałem , on maniak apla , kupił macboka oraz ajfona a ten tablet dostał chyba gratis i mi to dał a ze ten system apla to dziadostwo więc leży toto w szufladzie i myślałem że da się jakiś system normalny tam wrzucić ,szkoda trochę zabawki ale co zrobić niech zdycha w tej szufladzie .
 14. Powie mi ktoś czy na ipadzie da się zmienić system na jakiś normalny czyli windows lub andek ? ten cały ios do niczego się nie nadaje .
 15. Wnerwia mnie system na ipadzie więc zastanawiam się nad innym systemem , da się ?
 16. Tak ten Q4os to z rodzaju wszystkomających i z mety działających , mnie też czasem mój dysk zew nie odpala ,wystarczy wtyczką usb poryrać tzn wyciągnąć i włozyć .
 17. Też pewnie za niedługo mnie to będzie interesowało do tego stopnia że apla chętnie bym sie pozbył całkowicie i zainstalował tylko windowsa ale czy to wykonalne i jak sterowniki ?
 18. A jeśli linux to ja zdecydowanie polecam Q4os , zapindala to na najstarszym złomie zabierając około 60mb ramu .
 19. Zainstalować inną przeglądarkę firefox esr lub k-meleon i jest jeszcze kilka które obsługują jeszcze xpka .
 20. Nie lepiej 32 bit ? klucz tak samo pasuje.
 21. Prościej zainstalować Q4os , podobne wymagania a mniej roboty
 22. No to linuxowi kilka procent przybędzie no bo win powyżej 7-ki mało który starszy komp uciągnie , kilka dni siedziałem ostatnio na słabym 10 calowym laptopie a atomem z zainstalowanym linuxem Q4os , istna rakieta toto zabierało ok 60mb a miało na pokładzie tysiąc działających programów a w dzisiejszych czasach komu potrzebny windows czy linux jak im młodsze pokolenia to głupsze , źle wyrażone powinno być małozainteresowani czym kolwiek poza siedzeniem na fejsboku ,mesengerze i tym podobnymi bzdurami , szpeców coraz mniej a lemingi olewają na czym siedzą daj mu linuxa w postaci Mcos z jabłkiem bo to musi być i myśli że najlepszy bo wydał 8 koła na komp , znam bo mam w domu takiego jegomościa .
 23. No to tylko czekać aż zablokują możliwość instalek kastratów , patrz co zrobili ze skype , kiedyś miało 5mb i lepiej działało niż dzis a teraz długość twojego członka ich interesuje to przenośnia ale byłbym ostrożny z radochą .
 24. No i co poza wariującymi wentylatorami na tym zyska ? nic więc nie lepiej 32 .
 25. Dlatego napisałem że nie piję do naszego forum bo to rozumię ale napisałem też o forum typowo samochodowym a tam to pisałem zeszłego roku o tym mówię , siedzę w różnych tematach czy to diagnostycznych czy kiedyś o tunerach sat i widzę jaka była wiedza np 15 czy 10 lat temu a jaka teraz i widzę że jest coraz gorzej takie lemingactwo jak by , nikomu nie chce się w temat zagłębiać . jeszcze raz napiszę że nie mam żadnych pretensji czy żalu na tym forum .
×
×
 • Create New...

Important Information