Jump to content
WinClub

berthold61

Mega użytkownik
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by berthold61

 1. Wszystko działa bez najmniejszego problemu a co do antywirusa to czy to przypadek czy nie ale od 3 lat używam tych modów 7-ki na 3 komputerach i ani jednego wira nie zauważyłem ,
 2. Coś mi się wydaje że autor nie testował najchudszego systemu 7-ki , ja używam na zdechlaku że wstyd się przyznać ale powiem że zapitala lepiej niż okrojony XP , jest tu do pobrania a nazywa się W7HP2K15 , polecam bo warto.
 3. Normalnie szczęka mi opadła jak młody mówi że to stało mu sie ok roku temu a teraz stwierdził że zapomniał hasła do ustawień , masakra .
 4. Late 2015 , nie wiadomo z jakiego powodu przestały działać porty usb , nie widzi żadnego pendriva , jest na to jakis sposób ? komenda czy inne rozwiązanie ? pendrivy a jest ich kilka normalnie działają pod windowsem więc odpada uszkodzenie , coś nie chalo z usb.
 5. Zadziałać zadziała a stery też da się znaleźć ale barierą są przeglądarki które co najmniej dziwnie działają ale jest ich kilka tylko , wszystko skaka .
 6. oczywiście że sprawdzę też tego mint-a.
 7. Zapuściłem pena i poszedłem na papierosa nic nie robiąc a po powrocie już jest pulpit bez podawania czegokolwiek , z pierwszych pobierznych obserwacji wydaje się bardzo przyjazny system , zasoby mało pożerane co najmniej o połowę mniej niz 7-ka ale wentylator szybciej chodzi i trochę mnie to dziwi .
 8. Człowieki zaczyna mnie to wqurwiać , tosz to jakieś czary , niby są tysiące innych distr ale wnerwia mnie czemu nie mogę wejść do tego liv-a antix-a ? login demo pyta o hasło wpisuje demo kapa wpisuję root kapa a on że login be , chyba miesiąc będę klikał bo jak tu odpuścić ?
 9. Pewnie masz rację ale co bym nie wpisał to incorect i tak w kółko , specjalnie zaciągłem tą wersję 800 mb i na niej dokładnie to samo a najlepsze to to że pobrałem też mx-linux który jest klonem antix-a i on normalnie odpala , jutro jeszcze trochę pokombinuje a jak coś to odpuszczam i tyle , tylko zastanawia mnie po kiego kija do wersji live takie bzdury ? to powinno odpalać bez haseł .
 10. Chyba tak zrobię i capnę tą wersję normalną a nie core .
 11. Ale o tym demo gdzieś czytałem i wpisywałem i cisza , uzytkownik demo enter i prosi o hasło ale tu już nie da sie nic wpisać żadnej reakcji. zgłupiałem . po wpisaniu demo enter prosi o hasło ale nie da się go wpisać więc enter a on że użytkownik zły czy coś .
 12. Zrobiłem sobie pena z antix-em i system wczytuje wszystko i na koniec pyta o użytkownika i hasło , w podpowiedziach pisze że użytkownik to root a hasło też root ale po wpisaniu użytkownika pyta o hasło ale nie da się nic wpisać nie reaguje , co za cymbał wymyślił aby do testu live podawać hasła ? jak to ugryźć ? pena robiłem rufusem najnowszym i startuje , antix-core najnowszy .
 13. Potwierdzam , ale warto go mieć bo ja na 2 laptopach go mam i lepszego nie widziałem , nawet okrojony XP-k wysiada przy tym modzie .
 14. Co was tak pcha do tej 10-ki ?? jest fajna okrojona 7-ka win 7 hp czy jakoś tak do pobrania to z forum idzie jak burza nie zabierając i nie zabijając biednego laptopa
 15. W tym miesiącu mam mieć światłowód od syriona
 16. A swoją drogą polecam tego moda skoro na acer aspire one lepiej chodzi jak windows XP to więcej dodawać nie trzeba .
 17. niech mi ktoś doradzi jak usunąć avasta , z acer one 10 cali win7, normalnie z programy funkcje się nie da bo wyskakuje ramka w której trzeba zatwierdzić usunięcie ale sęk w tym że to 10cali to też tego przycisku nie widać na ekranie ,nie wiem jak to ujowstwo usunąć , młody coś ściągał i ta gadzina się sama zainstalowała przy okazji no i 80% procka z tego biedaka zżera , format ?
 18. Dodał Hindus kilka bzdetów i już nowy system , to u nas tu na forum są zdecydowanie nowsze i świeższe edycje.
 19. Bierz to co powyżej a się nie zawiedziesz to pewne .
 20. Zainstaluj sobie to a nie pożałujesz , zapitala to na małym zdechlaku acer one z prockiem intel atom 1,6Ghz
 21. No przecież ci pisałem że linux działał idealnie na tej karcie zwłaszcza q4os bo linuxmint miał z tym problem a np ubuntu nie byłem w stanie uruchomić tzw wifi mimo że mint to taki inny ubuntu, sprawdź sobie tą dystrybucję Q4os a zobaczysz przecież to tylko z pena odpalasz bez instalacji i już wiesz czy działa czy nie . http://q4os.org/index.html
 22. Teraz akurat mam windowsa na tym kompie , ale karta broatkom 802,11g .
 23. Ja mam też broadkoma i super działa z tym linux Q4os , wymagania ok 65mb i wszystkomający i zero problemów z wifi .
 24. musi być ta sama wersja jak na naklejce ,np home to home jak prof to prof inaczej się nie da .
×
×
 • Create New...

Important Information