Jump to content

berthold61

Użytkownik
 • Content Count

  140
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About berthold61

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

355 profile views
 1. Też pewnie za niedługo mnie to będzie interesowało do tego stopnia że apla chętnie bym sie pozbył całkowicie i zainstalował tylko windowsa ale czy to wykonalne i jak sterowniki ?
 2. A jeśli linux to ja zdecydowanie polecam Q4os , zapindala to na najstarszym złomie zabierając około 60mb ramu .
 3. Zainstalować inną przeglądarkę firefox esr lub k-meleon i jest jeszcze kilka które obsługują jeszcze xpka .
 4. Nie lepiej 32 bit ? klucz tak samo pasuje.
 5. Prościej zainstalować Q4os , podobne wymagania a mniej roboty
 6. No to linuxowi kilka procent przybędzie no bo win powyżej 7-ki mało który starszy komp uciągnie , kilka dni siedziałem ostatnio na słabym 10 calowym laptopie a atomem z zainstalowanym linuxem Q4os , istna rakieta toto zabierało ok 60mb a miało na pokładzie tysiąc działających programów a w dzisiejszych czasach komu potrzebny windows czy linux jak im młodsze pokolenia to głupsze , źle wyrażone powinno być małozainteresowani czym kolwiek poza siedzeniem na fejsboku ,mesengerze i tym podobnymi bzdurami , szpeców coraz mniej a lemingi olewają na czym siedzą daj mu linuxa w postaci Mcos z jabłkiem bo to musi być i myśli że najlepszy bo wydał 8 koła na komp , znam bo mam w domu takiego jegomościa .
 7. No to tylko czekać aż zablokują możliwość instalek kastratów , patrz co zrobili ze skype , kiedyś miało 5mb i lepiej działało niż dzis a teraz długość twojego członka ich interesuje to przenośnia ale byłbym ostrożny z radochą .
 8. No i co poza wariującymi wentylatorami na tym zyska ? nic więc nie lepiej 32 .
 9. Dlatego napisałem że nie piję do naszego forum bo to rozumię ale napisałem też o forum typowo samochodowym a tam to pisałem zeszłego roku o tym mówię , siedzę w różnych tematach czy to diagnostycznych czy kiedyś o tunerach sat i widzę jaka była wiedza np 15 czy 10 lat temu a jaka teraz i widzę że jest coraz gorzej takie lemingactwo jak by , nikomu nie chce się w temat zagłębiać . jeszcze raz napiszę że nie mam żadnych pretensji czy żalu na tym forum .
 10. No i jak zwykle pomocy szukałem u ruskich i ja znalazłem , nie piję tu do forumowiczów bo mało kto interesuje się zagadnieniami motoryzacyjnymi ale takie pytania stawiałem na forach typowo z tym związanymi i dostawałem odpowiedź że miałem kupić oryginał za 1200 zł po to aby raz na 2 lata coś tam zrobić . ze smutkiem trzeba stwierdzić że nasza wiedza w obecnych czasach sprowadza się do obsługi ajfona i krytykowania chińszczyzny , jednym słowem zerowa wiedza , opanowane przy pomocy ruskich , ale porady są od ruskich-arabów -azjatów pewnie i eskimosów ale w PL kompletne dno i cisza .sory że to tu piszę ale musiałem gdzieś ,
 11. Wysłałbym tu najchętniej pliki instalacyjne aby ktoś to mógł sprawdzić u siebie , być może ja coś źle robię . tylko jak to wstawić .
 12. To co ja pisałem przez ciebie przytoczone to sprawa okazała się wadliwymi pendrivami a mam ich 5 szt i tylko na jednym da się robić botowalny pen , na tych pozostałych niby dobrych jak się później okazało nawet skopiowany folder tracił gdzieś zawartość nie wiedzieć dlaczego .
 13. Pod win 8 też nie ma , są tylko pod win 7 oraz win XP bo to laptop gdzieś z 2010 roku a do zeszłego roku nie był nawet używany .
 14. Dlatego lepiej instalować z zamontowanego obrazu np ultraiso.
×
×
 • Create New...

Important Information