Jump to content
WinClub

berthold61

Mega użytkownik
 • Content Count

  209
 • Joined

 • Last visited

About berthold61

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

703 profile views
 1. Proponuję ci inną dystrybucję która na bank ma wszystkie sterowniki do wifi i ramu dla systemu potrzebuje tylko ok 65mb nazywa się to Q4OS , porządne distro https://q4os.org/downloads1.html
 2. No właśnie jest tylko jeden slot , ja od syna dostałem 2GB ram bo miał wyrzucać i laptopik mimo swoich lat jest nowy bo przeleżał 8 lat w szafie i więcej na nim siedzę niż na 2-uch pozostałych bo mniejszy poręczniejszy więc wygodniejszy, gry mnie walą więc nie potrzeba nic więcej a do diagnostyki aut jak ulał bo bateria mimo swoich lat trzyma jeszcze 5 godzin .
 3. Sam teraz z takiego samego laptopa jaki ty masz piszę i powiem że całkiem szybciutko chodzi , start systemu to jakies 20 sekund (win7) na ori xp-ku trwało to około 1,5 minuty , sterowniki przecież są na stronie acera do win xp oraz win 7 , kiedys instalowałem win 8,1 chodził też dobrze oraz win 10 ale tu już był koszmarek ,najlepszym systemem który na tym lapku świetnie chodzi jest ten od naszego kolegi ,polecam serdecznie , jak byś dorzucił jeszcze 1GB ramu byłoby całkiem fajnie , system lżejszy i szybszy od xp
 4. Tu masz do pobrania chyba z 30 przerobionych windowsów xp a ty pobierasz diabli wiedzą co .
 5. Jak najbardziej , weś go wyrzuć bo niedługa zdechnie i wszystko co na nim jest ,
 6. W serwisie i tak nic nigdy nikomu nie naprawili bo nie maja o tym zielonego pojęcia , jak kiedyś byłem naiwny i spróbowałem dac do naprawy laptop który miał problem z zasilaniem to każdy serwis chciał wymieniać płytę główna więc po "Jestem Idiotą"a mi taki serwis ?? koniec końców po rozebraniu do jednej wtyczki leciutko nadpalonej wcisnąłem kawałek drucika i poprawiłem lut na płycie i laptop działał aż stał się bezużyteczny ze starości a te ćwoki za naprawę żądali połowy ceny nowego laptopa , banda niedouczonych jełopów i z fachowością są na poziomi obsługi ajfona nic więcej.
 7. Wszystko działa bez najmniejszego problemu a co do antywirusa to czy to przypadek czy nie ale od 3 lat używam tych modów 7-ki na 3 komputerach i ani jednego wira nie zauważyłem ,
 8. Coś mi się wydaje że autor nie testował najchudszego systemu 7-ki , ja używam na zdechlaku że wstyd się przyznać ale powiem że zapitala lepiej niż okrojony XP , jest tu do pobrania a nazywa się W7HP2K15 , polecam bo warto.
 9. Normalnie szczęka mi opadła jak młody mówi że to stało mu sie ok roku temu a teraz stwierdził że zapomniał hasła do ustawień , masakra .
 10. Late 2015 , nie wiadomo z jakiego powodu przestały działać porty usb , nie widzi żadnego pendriva , jest na to jakis sposób ? komenda czy inne rozwiązanie ? pendrivy a jest ich kilka normalnie działają pod windowsem więc odpada uszkodzenie , coś nie chalo z usb.
 11. Zadziałać zadziała a stery też da się znaleźć ale barierą są przeglądarki które co najmniej dziwnie działają ale jest ich kilka tylko , wszystko skaka .
 12. oczywiście że sprawdzę też tego mint-a.
 13. Zapuściłem pena i poszedłem na papierosa nic nie robiąc a po powrocie już jest pulpit bez podawania czegokolwiek , z pierwszych pobierznych obserwacji wydaje się bardzo przyjazny system , zasoby mało pożerane co najmniej o połowę mniej niz 7-ka ale wentylator szybciej chodzi i trochę mnie to dziwi .
 14. Człowieki zaczyna mnie to wqurwiać , tosz to jakieś czary , niby są tysiące innych distr ale wnerwia mnie czemu nie mogę wejść do tego liv-a antix-a ? login demo pyta o hasło wpisuje demo kapa wpisuję root kapa a on że login be , chyba miesiąc będę klikał bo jak tu odpuścić ?
 15. Pewnie masz rację ale co bym nie wpisał to incorect i tak w kółko , specjalnie zaciągłem tą wersję 800 mb i na niej dokładnie to samo a najlepsze to to że pobrałem też mx-linux który jest klonem antix-a i on normalnie odpala , jutro jeszcze trochę pokombinuje a jak coś to odpuszczam i tyle , tylko zastanawia mnie po kiego kija do wersji live takie bzdury ? to powinno odpalać bez haseł .
×
×
 • Create New...

Important Information