Jump to content
WinClub

berthold61

Mega użytkownik
 • Content Count

  191
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About berthold61

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

620 profile views
 1. Zadziałać zadziała a stery też da się znaleźć ale barierą są przeglądarki które co najmniej dziwnie działają ale jest ich kilka tylko , wszystko skaka .
 2. oczywiście że sprawdzę też tego mint-a.
 3. Zapuściłem pena i poszedłem na papierosa nic nie robiąc a po powrocie już jest pulpit bez podawania czegokolwiek , z pierwszych pobierznych obserwacji wydaje się bardzo przyjazny system , zasoby mało pożerane co najmniej o połowę mniej niz 7-ka ale wentylator szybciej chodzi i trochę mnie to dziwi .
 4. Człowieki zaczyna mnie to wqurwiać , tosz to jakieś czary , niby są tysiące innych distr ale wnerwia mnie czemu nie mogę wejść do tego liv-a antix-a ? login demo pyta o hasło wpisuje demo kapa wpisuję root kapa a on że login be , chyba miesiąc będę klikał bo jak tu odpuścić ?
 5. Pewnie masz rację ale co bym nie wpisał to incorect i tak w kółko , specjalnie zaciągłem tą wersję 800 mb i na niej dokładnie to samo a najlepsze to to że pobrałem też mx-linux który jest klonem antix-a i on normalnie odpala , jutro jeszcze trochę pokombinuje a jak coś to odpuszczam i tyle , tylko zastanawia mnie po kiego kija do wersji live takie bzdury ? to powinno odpalać bez haseł .
 6. Chyba tak zrobię i capnę tą wersję normalną a nie core .
 7. Ale o tym demo gdzieś czytałem i wpisywałem i cisza , uzytkownik demo enter i prosi o hasło ale tu już nie da sie nic wpisać żadnej reakcji. zgłupiałem . po wpisaniu demo enter prosi o hasło ale nie da się go wpisać więc enter a on że użytkownik zły czy coś .
 8. Zrobiłem sobie pena z antix-em i system wczytuje wszystko i na koniec pyta o użytkownika i hasło , w podpowiedziach pisze że użytkownik to root a hasło też root ale po wpisaniu użytkownika pyta o hasło ale nie da się nic wpisać nie reaguje , co za cymbał wymyślił aby do testu live podawać hasła ? jak to ugryźć ? pena robiłem rufusem najnowszym i startuje , antix-core najnowszy .
 9. Potwierdzam , ale warto go mieć bo ja na 2 laptopach go mam i lepszego nie widziałem , nawet okrojony XP-k wysiada przy tym modzie .
 10. Co was tak pcha do tej 10-ki ?? jest fajna okrojona 7-ka win 7 hp czy jakoś tak do pobrania to z forum idzie jak burza nie zabierając i nie zabijając biednego laptopa
 11. W tym miesiącu mam mieć światłowód od syriona
 12. A swoją drogą polecam tego moda skoro na acer aspire one lepiej chodzi jak windows XP to więcej dodawać nie trzeba .
 13. niech mi ktoś doradzi jak usunąć avasta , z acer one 10 cali win7, normalnie z programy funkcje się nie da bo wyskakuje ramka w której trzeba zatwierdzić usunięcie ale sęk w tym że to 10cali to też tego przycisku nie widać na ekranie ,nie wiem jak to ujowstwo usunąć , młody coś ściągał i ta gadzina się sama zainstalowała przy okazji no i 80% procka z tego biedaka zżera , format ?
 14. Dodał Hindus kilka bzdetów i już nowy system , to u nas tu na forum są zdecydowanie nowsze i świeższe edycje.
×
×
 • Create New...

Important Information