Jump to content
WinClub

berthold61

Mega użytkownik
 • Content Count

  174
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About berthold61

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

489 profile views
 1. niech mi ktoś doradzi jak usunąć avasta , z acer one 10 cali win7, normalnie z programy funkcje się nie da bo wyskakuje ramka w której trzeba zatwierdzić usunięcie ale sęk w tym że to 10cali to też tego przycisku nie widać na ekranie ,nie wiem jak to ujowstwo usunąć , młody coś ściągał i ta gadzina się sama zainstalowała przy okazji no i 80% procka z tego biedaka zżera , format ?
 2. Dodał Hindus kilka bzdetów i już nowy system , to u nas tu na forum są zdecydowanie nowsze i świeższe edycje.
 3. Bierz to co powyżej a się nie zawiedziesz to pewne .
 4. Zainstaluj sobie to a nie pożałujesz , zapitala to na małym zdechlaku acer one z prockiem intel atom 1,6Ghz
 5. No przecież ci pisałem że linux działał idealnie na tej karcie zwłaszcza q4os bo linuxmint miał z tym problem a np ubuntu nie byłem w stanie uruchomić tzw wifi mimo że mint to taki inny ubuntu, sprawdź sobie tą dystrybucję Q4os a zobaczysz przecież to tylko z pena odpalasz bez instalacji i już wiesz czy działa czy nie . http://q4os.org/index.html
 6. Teraz akurat mam windowsa na tym kompie , ale karta broatkom 802,11g .
 7. Ja mam też broadkoma i super działa z tym linux Q4os , wymagania ok 65mb i wszystkomający i zero problemów z wifi .
 8. musi być ta sama wersja jak na naklejce ,np home to home jak prof to prof inaczej się nie da .
 9. mam smartfona z 2010 roku LG i na nim wszystko działa ,skype bez jąkniecia zainstalowane i działa zreszt5ą jak na każdym porządnym sprzęcie , ta aplowa gnida idzie do kosza bo ten ich sprzęt za grubą kasę do niczego się nie nadaje , szmelc dla Warszawiaków im to pasuje wszystko byle drogo i byle jak .
 10. Co za durne urządzenie , kto te badziewia kupuje ? chyba tylko Warszawiacy , w tym paskudnym śmieciu nie da się nawet zainstalować zwykłego skypa bo wchodzi tylko od wersji 10 a ja mam w tym ipadzie 9,5 , ręce opadaja toto nie powinno kosztować więcej jak 150 zł skoro tylko na chwilę to działa , przeglądarki innej nie zainstalujesz tego nie pobierzesz tego nie posłuchasz ,masakra wiekszej szmiry od systemu i firmy aple chyba nie ma i śmiem twierdzić że system react,os to dzieło sztuki przy tym durnym aplu.
 11. Panowie korzysta ktoś z takiej możliwości czy to przez apkę czy ustawienia smarta dzwonić na zagraniczne nr domowe ? mnie chodzi głównie o Niemcy ,tam maja tel domowy oraz stary aparat GSM (nie smartfon) oraz jeden nr z Polskim SIM ale tu u nas operator już zablokował możliwość dzwonienia no bo wiecie rozumiecie tzw uczciwe korzystanie czy jakoś tak , teraz po głowie chodzi mi ten VOIP tylko przydałyby sie informacje praktyczne a nie ten bełkot reklamowy .
 12. Ja z premedytacją od roku nie używam wcale antywira na 3 kompach z win 7 oraz 1 z win xp i nic się nie zadziało .
 13. Ja na podobnym sprzęcie używam win 7 totalnie okrojony ok 600mb to chyba wersja tablet edision bo na windows XP oszalejesz z przeglądarkami one strasznie zamulają ten system a jeśli to miałby być linux to Q4os zapitala jak rakieta i zabiera tylko ok 65mb.
 14. A wg mnie najlepszy z nich to RGB , siedziałem całe lata na nim i super się sprawował no i te fajne dźwięki systemowe .
×
×
 • Create New...

Important Information